Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ducka, Drivvo je odlična za vodjenje evidencije šta se koristi oko auta. Koristim je od 2017 i radi i bekap na drugi telefon samo se moraju znati podaci za prijavu. Na internetu se može naći i pro narodna verzija.
 
Jel još nekome poludeo Youtube Vanced?
Od ove 16.x.x.x verzije kad otvorim aplikaciju ne učitava mi sadržaj, samo vrti onaj kružić u nedogled.
Na oba telefona mi je tako (p30pro, mate 10 pro)
Meni se isto zapucala na huawei y7 2019, obrisao sve, install manager. apk, odabrao non-root opciju, pa install microG, i onda install vanced, izbaci upozorenje da mora prvo v15 da instalira, uloguješ se i onda update na v16, mada sam ja ostavio na v15
 
@ducka још једна препорука за drivvo. Прегледна, а опет детаљна, лака за навикавање.
 
Meni se isto zapucala na huawei y7 2019, obrisao sve, install manager. apk, odabrao non-root opciju, pa install microG, i onda install vanced, izbaci upozorenje da mora prvo v15 da instalira, uloguješ se i onda update na v16, mada sam ja ostavio na v15
Da, video sam na XDA da mora rollback na prethodnu verziju.
Baguje microG nešto. Ako se obriše nalog u microG Vanced radi normalno, čim se poveže nalog zaglavi se u loopu.
Valjda će izbaciti update uskoro.
 
Super, probaću drivvo, još ako budem mogao da ubacim dosadašnje podatke sa Fuelia to će biti odlično. Hvala
 
Još jedna preporuka, 10-tak godina koristim Spritmonitor i odličan je. Može i preko browsera u win kada se napravi nalog
 
Da nije neko dobio ovakvu poruku sa nepoznatog broja u vezi Everybody app? Ima li svrhe odgovarati nas zahtev, pogotovo negativno (u smislu nedavanja saglasnosti...)Screenshot_20210226-133438_Gallery.jpg
 
Već je diskutovano ovde. Poruka stiže kad neko ima tvoj broj u imeniku i koristi tu aplikaciju odnosno podelio je tvoj broj sa njima bez tvoje saglasnosti. Idi na sajt i podnesi zahtev za brisanje.
 
Upravo me zanima apk Everybody. Da li apklikacija identifikuje brojeve i ako npr nisam u javnom imeniku kod operatera? Jednostavnije, da li kada zovem nekog a on nema moj broj toj osobi izadje ko ga zove? Hvala
 
^ Ukoliko neko ko ima tvoj broj u imeniku koristi aplikaciju Everybody i ako neko drugi koga zoveš (neko ko nema tvoj broj) koristi istu aplikaciju, pojaviće mu se tvoje ime...
 
^ Ukoliko neko ko ima tvoj broj u imeniku koristi aplikaciju Everybody i ako neko drugi koga zoveš (neko ko nema tvoj broj) koristi istu aplikaciju, pojaviće mu se tvoje ime...
Što bi se reklo svi smo umreženi ako samo i jedna zajednička osoba koristi tu aplikaciju
 
^ Verovatno su se vodili tom logikom...
Sad...desi se valjda da ti izađe ime "Pera moler" i "Žika šinter" 😂
 
Neka money tracking aplikacija ali koja moze da se sinhronizuje sa dva telefona, potrebno mi je da ja i supruga imamo pristup istom akauntu i da se sinhronizuju izmene na oba telefona?
 
A neka od ovih ?



 
Moguće, mada moraš sačekati da ti potvrdi neko ko koristi neku od tih.
 
Sad ubacio Wallet,on ima vise accounta ali se svi koriste na istom uredjaju. Probacu i blue coins
 
Koristim My Expenses solo i vrši mi posao, a piše da ima cloud sinhronizaciju uz kupljen extended key.
 
Last pass uskoro samo na jednoj platformi besplatno. Šta preporučujete password managera?
 
Instalirao. Sličan Last pass aplikaciji.
 
Izvinjavam se sto ponavljam, pre godinu dana je pisano o aplikacijama za snjimanje razgovora ali sada ne mogu da pronadjem te postove, imam Samsung S21. Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno