Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

ELE-L29C431
 

Prilozi

  • Screenshot_20210222_180655_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.donate.jpg
    Screenshot_20210222_180655_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.donate.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 58
Da li postoji neka mogućnost da se zaobiđe limit od 10 minuta snimanja u 4k rezoluciji na p30pro?
Snimao bi neku konferenciju ali nikako da ukapiram kako da snima do manuelnog isključenja.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210223_191441_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.jpg
    Screenshot_20210223_191441_com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder.jpg
    42.5 KB · Pregleda: 47
Da li postoji neka mogućnost da se zaobiđe limit od 10 minuta snimanja u 4k rezoluciji na p30pro?
Snimao bi neku konferenciju ali nikako da ukapiram kako da snima do manuelnog isključenja.
Mislim da sam sa FilmoraGo snimao nešto duže. Ali sam koristio dosta manju rezoluciju.
 
Дајте неки предлог за заштитни стакло, да нема црне ивице и да је пристојно.
 
Mobile Outfitters.
Слабије, пошто сам у Ниш 😃 Има код нас нека заштита у ТЦ Форум али мислим да је 3000 дин. Стакло које имам је кренуло да се рони на ивици па да мењам, али не би више узимао са црном ивицом крате екран.
 
Te folije su glupost, ne bacaj pare, odlepljuju se nakon mesec dana.
 
Spanjeli je u pravu, ako pogledaš google recenzije za njihove radnje u Bgd-u videćeš gomilu ljudi koji se žale na odlepljivanje folija, pogotovo na zakrivljenim ekranima. Mislim da ima par njih koji su upravo naveli p30pro kao primer.
 
Морам да кажем да подршка за П30 је доста "лоша" под тим подразумевам, делове код неовлашћених сервисера, маске, фолије итд. Већ колико тражим задњи панел за П30 и ништа, има на огласима али по мени нису ни приближно оригиналу.
 
Морам да кажем да подршка за П30 је доста "лоша" под тим подразумевам, делове код неовлашћених сервисера, маске, фолије итд. Већ колико тражим задњи панел за П30 и ништа, има на огласима али по мени нису ни приближно оригиналу.
Uzmi u ovl servisu, mislim da kod promene ledja dobijas i novu bateriju
 
Izvinjavam se ukoliko je ranije neko već pisao ali da ne tražim po temi jer ima mnogo postova. Na GSM Areni sam video da P30 lite ima mogućnost nadogradnje na Android 10 ali me interesuje šta je sa P30 lite new edition koji je izašao prošle godine? Na internetu sam našao da pišu na nekim mestima da nema mogućnost nadogradnje na Android 10, što je meni jako nelogično pa ako neko može da mi odgonetne.
 
Upravo stigai emui 11 ELE-L29C431
 

Prilozi

  • Screenshot_20210227_120037_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20210227_120037_com.huawei.android.hwouc.jpg
    42.2 KB · Pregleda: 41
Te folije su glupost, ne bacaj pare, odlepljuju se nakon mesec dana.
ЗА P30 не могу да причам, али ја сам на N20U ставио фолије пре скоро 6 месеци, и даље су као први дан, е сад да ли је до телефона или људи нису пажљиво пратили инструкције да оставе телефон у картонској кеси коју добију 1,5 - 2 сата, питање је, кажем за мој случај...
 
Gde se sada na EMUI 11 vidi koliko koja aplikacija troši bateriju 🤔
Vidim da se sada SoT računa od trenutka kada mi se telefon restarrovao nakon apdejta, a ne nakon punjenja od 100%
 
Gde se sada na EMUI 11 vidi koliko koja aplikacija troši bateriju 🤔
Vidim da se sada SoT računa od trenutka kada mi se telefon restarrovao nakon apdejta, a ne nakon punjenja od 100%
Nema vise opcije pracenja potrosnje baterije od punjenja do punjenja, samo za poslednih 24h.
 
To je to u Forumu sto ti je naveo kolega. Samo ne znam koliko te folije zaista stite od pada.
Tako je, U TC Forumu u centru Niša.
Što se tiče zaštite, ako pada frontalno, štiti i te kako, po bokovima nisam imao padove.
Jednom mi je telefon pao na leđa direktno na kameru i razbilo se staklo kamere (koje nije bilo zaštićeno) pa je na to otišlo 10k dinara.
 
Vrh Dno