Šta je novo?

Pouzdan serviser mobilnih telefona u Nišu

Novatech

Cenjen
Učlanjen(a)
29.01.2016
Poruke
1,451
Poena
110
Može li neko da mi preporuci pouzdanog i kvalitetnog servisera za mobilne telefone u Nišu?
Baterija na sestrinom Huawei P9 lite je pala na 30% kapaciteta pa bi trebalo to zameniti.
 
Promobi.

Ako ti bude skupo, s obzirom da su ovlasceni, onda Gaga Mobile.
 
Vazi, provericu kod njih. Da li je bolje da sam nabavim bateriju pa samo da odrade zamenu, tesko da imaju originale na lageru?
 
ProMobi iz Niša šalje Huawei telefone za Beograd. Ali obavi se servis brzo - za 3-4 dana. Original su baterije, jer su ovlašćeni za Huawei.
 
Vazi, provericu kod njih. Da li je bolje da sam nabavim bateriju pa samo da odrade zamenu, tesko da imaju originale na lageru?
Ako sam nabavis bateriju, odradi i zamenu baterije sam, ne verujem da je raketna fizika :D
 
ProMobi iz Niša šalje Huawei telefone za Beograd. Ali obavi se servis brzo - za 3-4 dana. Original su baterije, jer su ovlašćeni za Huawei.
Uh, ne verujem da ce se sestri dopasti ta varijanta. Videcu da li je moguce da se sve odradi u istom danu bez slanja.
Ako sam nabavis bateriju, odradi i zamenu baterije sam, ne verujem da je raketna fizika :D
Nije raketna fizika, ali ipak treba imati te neke osnovne alate za zamenu, bez toga samo cu polomiti nesto...
 
Ne znam da li ce neki servis prihvatiti da radi sa tvojom baterijom, proveri pre nego sto budes narucivao.

Imas Xiaomi alat na oglasima za 2-3k, pogodan za ovakve stvari.
 
Ne mora da bude bas moja baterija, bitno je samo da je original, ne bih stavljao one Comicell i sl..
Najbitnije u celoj prici mi je da se sve odradi u toku istog dana, morao bih sa njima da dogovorim unapred sve detalje oko zamene. Naravno P9 lite nije neka egzotika, nadam se da mi nece dati neku suludu cenu, ipak je telefon star preko 3 god...
 
Ja sam nosio par uređaja u servis u Kalči, ulaz pored Martini Vesto, lokal odmah pored/ispod stepenica levo. Čovek se zove Igor, a servis mislim da je "Mreža". U principu sam zadovoljan njime, popravljao je čak i neki Asus Transformer koji nije bio iz Evrope. Ne znam kakav je sa cenama u odnosu na druge, poslednji put sam mu odneo svoj S10+ koji je bio solidno razlupan i mislim da ga je sredio ok, obzirom šta je sve moralo da se menja, tako je i koštalo.
 
Nazad
Vrh Dno