Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema teorije. Ne volim ni ja sto toliko brzo raste ali to sto ti i ja zelimo nema veze s realnoscu. Ne mora korekcija pogotovu nece biti tolika. Niko nece toliko novcica da istresa jer ih nikada vise nece kupiti za iste pare. To je cela matematika.

Tapatalk from Poco loco
O ovome ja pričam. "Nema teorije". Previše optimizma i nipodaštavanja tuđeg mišljenja.

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
Btw. Dolazimo do otpora na 40_42K. Ovde bi mogla da se desi korekcija
https://www.tradingview.com/x/eQo7clkF/

Kao sto sam i napisao (eto usr_lo me;) ) desila se i ta korekcija.Ali kakva je to korekcija? Da li je to zaista potop za BTC kako neki ovo predstavljaju.Ako uzmemo mesecni candle (sto veliki momci kao ja i gledaju ;) ) to je u stvaru nista. U okviru bull candla imamo sasvim normalno kretanje.Imamo vrh candla imamo dno candla i sve ono sto se zbiva izmedju. Ovaj pad je upravo to.Sve ono sto se zbiva izmedju.Kako smo se rano u toku meseca digli u nebesa, sada je za ocekivati da se u narednom periodu, do kraja januara krecemo izmedju.Sve ovo nema nikakvog znacaja doklegod ozbiljno ne probijemo mesecno dno.Dakle za sada, ponavljam ZA SADA, nema razloga za brigu.Happy trading
mesecni range.png
 
Šta je ljudska psiha. Pre tri godine sam prvi put kupovao LTC po najvećim cenama i naučio svoju lekciju i odlučio se za dugovečni HODL, a opet i pored svega toga kad je krenulo ovo ludilo na gore me vuklo da ipak opet malo dokupim dok se zeleni sve jer se provlači misao možda je ipak to to, sad ide gore i nema nazad, nikad više neće moći po nižoj ceni da se uzme itd itd. Ali ipak razum je prevladao :)

Eto kratka poruka svima da budu strpljivi i čekaju pravi trenutak za ulazak u crvenom, jer će se desiti pre ili kasnije. I naravno, samo sa parama koje ste spremni da izgubite. Srećno svima
 
  • Like
Reagovanja: MPM
I cekajte mene da kupim nesto, jer je nakon toga neminovan pad, pa i ako sam kupio u crvenom[emoji23]

Sent from my phone
 
Hvala hogare na pojašnjenju. Ako sam dobro razumeo, (još uvek) nismo u korekciji, već se cena kreće u granicama mesečne sveće.
 
Korekcija i trend su dva različita pojma. Ovo je korekcija, trend još uvek nije.

photo_2021-01-08_19-38-03.jpg
 
Nemate jos mnogo vremena za kupovinu, ako uopste mozete da kupite nesto od kitova, nemojte da vas iznenadi ovo moze da ode na 40k za minut
 
Citam sad nesto i gledam po temi... isto je bilo nedoumoce kod nekih i decembra/pocetak januara 2016/17 kada je pogazio 1000$...na kraju je isao up do skoro 20k.
Sad se vracam jos dalje...
Inace,kakve su ono njuske bile na forumu [emoji3][emoji3][emoji3] i sto je jos zanimljivije jos uvek su tu, posmatraju, citaju, verovatno se i smeju ali cute [emoji16] ybga...
@[SAJ]ber Kurajber tebe brate ima u svakoj "corbi" i na svakoj strani [emoji23][emoji23] jos od.... WWII [emoji6]
Zezam se... ovaj jedan lik mi zapao za oko, pa vidim da je mesec dana samo bio aktivan, Da li ga se secas?Bio je prilicno sigiran u svoju odluku koju je doneo a ostalo... ybga verovatno nikad necemo saznati.
I jos nesto me zanima... dominacija je 69% trenutno. Zar ne bi trebala da pada kada dodje pred kraj da se preliva u druge coine kad krenu da presipaju BTC, da ide na 40% ili jos malo manje? Koliko je to merodavno i koliko ima veze?

581f2e0fa924d2332e1b1f92d6871262.jpg


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel moguće da ljudi kukaju govore o 2018oj i medvedima za prvi pad...
 
That's a more than 20% drop -- which means bitcoin is now in a bear market, as bizarre as it sounds.

Buahahhajjjajhahhhahahhahhahahahhaha
 
Potreban ali ne i dovoljan uslov.
 
Pa ja koliko se sećam čovek je sa tehnikom ušao na ath 20 000 pre par nedelja
 
Pa ja koliko se sećam čovek je sa tehnikom ušao na ath 20 000 pre par nedelja

Za to mu kapu skidam. Ja sam čekao na 19k "da se odluči gde će", gore ili dole..na kraju ga kupio na 22k..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mogao je da udje i ranije al mu bilo skupo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
To je sasvim korektan ulaz. Better safe than sorry :). Meni deluje da je to to od korekcije jos od kad se vratio na 34K, padovi su sve manji i manji, nastavlja se ka gore.
 
Poslednja izmena:
Mogao je da udje i ranije al mu bilo skupo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Prvenstveno sam čekao da se završe američki izbori. Video si kako Dump neće da preda vlast i šta je sve spreman da uradi, iako je ubedljivo izgubio, a zamisli tek da je izgubio tesno, kako sam ja očekivao. Bilo bi krvi do kolena, BTC bi sad bio trocifreno.
 
Al jeste bilo zanimljivo gledati kako su se miševi juče ucvrcali na običnu 20% korekciju. :D Ovo je jedva čak bio buying opportunity, ja sam dodao samo 0,02 BTC. Možda kupim još ako opet krene dole da potvrdi da je ovaj 61.8 fib zaista bio dno.
 
A ko to moze da ti kaze? Ajde citajte malo, nema smisla da ljudi danima pisu ovde i svako malo se pojavi ovako neko sa ovakvim pitanjima.

Trend je zelen, svi se nadamo da je bila samo korekcija i da idemo gore, svi smo bili iznenadjeni i sto smo do ovih cifara stigli vec pocetkom godine ali to je samo jos jedan dokaz da svi samo nagadjamo, niko nista ne moze da kaze sa sigurnoscu jer da moze bili bi milioneri.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno