Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Poručio sam na nekoj akciji Senfer dt6 a onda je pošiljka zalutala, tako da sada imam mogucnost da biram druge.
Po vašem mišljenju koje bi bile najbolji izbor ?

Hvala unapred
622f9b1ec94d8436ab1ef422966493cc.jpg


Послато са JNY-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Drugari može mala pomoć...

Trebaju mi wireless earbuds za poklon, za android telefon, idealno do 50ak eur ali može recimo i do 10k ako baš izuvaju. Bitno je da su relativno lepe (ženska osoba je u pitanju) kao i da mogu da se nađu kod nas.

Hvala unapred!
 
Drugari može mala pomoć...

Trebaju mi wireless earbuds za poklon, za android telefon, idealno do 50ak eur ali može recimo i do 10k ako baš izuvaju. Bitno je da su relativno lepe (ženska osoba je u pitanju) kao i da mogu da se nađu kod nas.

Hvala unapred!
Имаш галакси бадс разних боја на КП за око 100 евра(лајв), ако хоћеш јефтиније имаш и бадс + у разним бојама,оне су старија генерација па је и нижа цена...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Imaš ove Focal, na ''sniženju'' za 80€ : https://www.player.rs/artikal/focal-spark-rose-gold-in-ear-wireless
https://headphonereview.com/in-ear/focal-spark-wireless-review/
https://www.trustedreviews.com/reviews/focal-spark-wireless
https://www.techhive.com/article/3202045/focal-spark-wireless-in-ear-headphone-review-audiophile-sound-at-a-budget-price.html

Navodno su ''ok'' za tu cenu, a i ne može da se očekuje neki vrhunski kvalitet zvuka. Ipak, u ženskoj su boji i cena je prihvatljiva (verzija u crnoj boji i dalje košta 11880 din), brend itekako ima ''težinu'', tu je i garancija..
 
Poslednja izmena:
Evo ti velika pomoć: ako nije žena ili sigurno buduća žena, smanji budžet drastično, nije vredno veruj mi, posle ćeš se lupiti po glavi i reći "kolike pare sam bacio"... :d
 
Uzmeš bilo koje crne, lak za nokte originalne boje i prefarbaš.
Gledaš da prilikom farbanja ne zapušiš neke kritične rupe.
Dobra stvar je što kad se lak oljušti, možeš da promeniš boju!

Ili Galaxy Buds bele boje (koja je u stvari blago sedefasta), za već oko 60 evra ih ima. Za te pare verovatno nema slušalica koje bolje i zvuče i izgledaju, a još su i true wireless.
 
Xiaomi True wireless basic 2. Imas ih u beloj boji za 6k u renomiranim prodavnicama tehnicke robe. Iz istog razloga i sa istim ocekivanjem sam ih i ja uzeo, ali jos uvek su netestirane. Citao neke recenzije i trebalo bi da su ok. Videcemo posle NG ;)
 
Hvala na savetima!

U suštini bih razmatrao samo true wireless sa usb-c konektorom, tako da @hsv.stoned, koliko god verovao tvom izboru, njih moram da preskočim :/
Bitno mi je i da su nove i da mogu da ih kupim u BG-u, ali može i neka KP varijanta.

@ivanhoe
Gde ima Galaxy Buds za 60e? Meni za te pare na KP izlaze samo definitivne kopije, a kakvih ima već od 3000din. Ove za koje mislim da postoji šansa da su original (a ni u to nisam siguran) su 80e i više :/

Xiaomi True wireless basic 2 sam gledao, ali su jedne od retkih za koje mi se baš ne dopada kako izgledaju :/ Da si mi rekao da si oduševljen, možda bi ih uzeo, ali ovako mi se više dopadaju Honor-ove, a pretpostavljam da su ista klasa što se zvuka tiče.

Favorit za sada su mi Honor Choice True Wireless Earphones, tipa 5300-6000din su, lepe su, ok zvuče, a mislim da ću moći uz minimalno cimanje sutra da ih pokupim. Ima li neko neko mišljenje o njima?
https://www.youtube.com/watch?v=GRU3cKSti48

Svakako se još nisam odlučio, al bih manje više trebao da prelomim do jutra, pa su svi predlozi i dalje dobrodošli :)
 
Poslednja izmena:
E da, i ja sam se dvoumio izmedju tih honor-ovih i xiaomi, preseklo je to sto su slusalice za zenu, a ona ne voli one silikonske nastavke sto ulaze duboko u usi, a xiaomi su samo plastika koja ide do usne skoljke. Pa vidi i da li ti to igra ulogu u donosenju odluke.
 
Pitah jednom na ovoj temi, ali sam ostao bez odgovora, pa ajd da pokusam jos jednom... :)

Koristi li ko true wireless prevashodno za razgovore? Gledam samo open modele (ako sam dobro pohvatao nazive), dakle ne one sa silikonskim dodacima sto se guraju u usni kanal...
Od kako sam poceo da trazim, stalno se vracam na huawei freebuds 3, mada mi je par ljudi preporucilo airpods 2... Bitno mi je da mogu da koristim po jednu, pozivi su prioritet, ali ce posluziti i za povremeno slusanje muzike... Koristio bih na note 10+, pa me malo brine funkcionalnost airpods 2...
 
Ljudi, pomoć. Hoću za sebe da uzmem neke bluetooth slušalice koje imaju neki prihvatljiv audio kvalitet. Probao sam razne za 2, 3, 4 hilade dinara i sve zvuče loše, odnosno zvuk prazan, piskutav bez basa.
Nije mi bitan toliko kvalitet mikrofona, buke, koliko mi treba za neko normalno slušanje muzike. Budžet je negde oko 100 evra. Da li za te pare mogu da nadjem to što mi treba?
 
Pitah jednom na ovoj temi, ali sam ostao bez odgovora, pa ajd da pokusam jos jednom... :)

Koristi li ko true wireless prevashodno za razgovore? Gledam samo open modele (ako sam dobro pohvatao nazive), dakle ne one sa silikonskim dodacima sto se guraju u usni kanal...
Od kako sam poceo da trazim, stalno se vracam na huawei freebuds 3, mada mi je par ljudi preporucilo airpods 2... Bitno mi je da mogu da koristim po jednu, pozivi su prioritet, ali ce posluziti i za povremeno slusanje muzike... Koristio bih na note 10+, pa me malo brine funkcionalnost airpods 2...
Pitanje ti je bezveze. Svi koristimo sluške i za jedno i za drugo. Zašto ne bi valjale? Imam freebuds 3. Mana im je što ispadaju iz ušiju ,naročito ako se sagneš 100% ćeš ih skupljati po podu. A i navika je čudo..jednom mi tako, u hodu ispala desna sluška,a da nisam ni osetio, jer sam ih nosio isključene, tj. nisam slušao muziku. Vratim se kuda sam išao, pa srećom je pronađem. Od tada ih ne stavljam u uši osim ako ne slušam i muziku.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ljudi, pomoć. Hoću za sebe da uzmem neke bluetooth slušalice koje imaju neki prihvatljiv audio kvalitet. Probao sam razne za 2, 3, 4 hilade dinara i sve zvuče loše, odnosno zvuk prazan, piskutav bez basa.
Nije mi bitan toliko kvalitet mikrofona, buke, koliko mi treba za neko normalno slušanje muzike. Budžet je negde oko 100 evra. Da li za te pare mogu da nadjem to što mi treba?

u suštini ne,ako tumačim dobro i ti bi on ear/over ear i to da imaju anc.y500 je i dalje šampion u klasi do 100e ali nemaš anc,on ear su i kriva nije baš da ti pomera bubrege basom.

možeš da poobiđeš šopove i probaš sony i jbl modele u klasi i klasi iznad,vidiš jel to to i onda da ih loviš po kp-u.
 
u suštini ne,ako tumačim dobro i ti bi on ear/over ear i to da imaju anc.y500 je i dalje šampion u klasi do 100e ali nemaš anc,on ear su i kriva nije baš da ti pomera bubrege basom.

možeš da poobiđeš šopove i probaš sony i jbl modele u klasi i klasi iznad,vidiš jel to to i onda da ih loviš po kp-u.

Mislio sam na neke TWS bežične bubice, tipa Jabra, JBL, Sabbat ili nešto slično do 100 evra, prvenstveno me ineresuje audio kvalitet.
 
Što ne bi mogao? Skoro sve TWS bubice imaju više-manje consumer friendly tjuning, tj. v-shaped, tj. svakako naglašen bas.
Problem je skoro uvek u tipovima, nastavcima, koji moraju potpuno da zapečate ušni kanal inače ode bas.
E sad, vrlo često nastavci koji dolaze uz TWS umeju da budu neadekvatni ili da nema dovoljno različitih veličina. Uz Galaxy Buds, koje inače imaju prilično dobar bas, dolaze tri seta od kojih, recimo, meni jedva pristaje najveći par pa i bude nešto basa, ali nekome verovatno neće odgovarati. Srećom, imam gomilu različitih tipova pa sam našao varijantu koja mi savršeno odgovara.

Sabbat su malo drugačije jer su više kao earbuds nego bubice pa možda ne bude tih problema. Slične su i Apple, mislim Huawei, tako...

Tako da može da se desi da nekome jednostavno ne leži neki model, pa može da ispadne da preporuka nije u redu.
Inače dobar zvuk imaju Galaxy Buds (plus), Jabra Elite 65t, u toj nekoj klasi cena. Nisu loše ni QCY T5 ako se nađu relativno jeftino kod nas, isto imaju solidan i zvuk i bas.
 
Nisam rekao da ne moze, ja sam bassom na svom spunky beat-u izuzetno zadovoljan, ali ocigledno je u pitanju prilicno zahtevni korisnik koji ocekuje mnogo vise

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Pa teško da bilo koje mainstream ili jeftine TWS daju zvuk koji je "prazan, piskutav bez basa.", pa tačno da je čovek okoreli basshead.
Skoro sam siguran da fit nije u redu, to je tako tipičan simptom.
 
Nisam imao priliku da probam neke skuplje TWS slušalice, tako da nemam pojma kako zvuče. U principu trebalo bi da jurim neke Samsung buds ili Jabra t65. Mada Jabra t65 su iz 2018 godine, pa možda bi trebalo neki noviji model.
 
To je isti model, oznake su zbog različitih tržišta gdje se prodaju. Ja ih koristim već nekih mjesec dana. Plastične, znaju da ispadaju, zvuk ništa posebno ali nije ni loš. Generalno, koliko para - toliko muzike. Ja ih uze za nešto ispod 20 eur na akciji. Mislim da im je ova cijena sad prejaka

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Favorit za sada su mi Honor Choice True Wireless Earphones, tipa 5300-6000din su, lepe su, ok zvuče, a mislim da ću moći uz minimalno cimanje sutra da ih pokupim. Ima li neko neko mišljenje o njima?
https://www.youtube.com/watch?v=GRU3cKSti48
Ako nekog zanima, uzeo sam na kraju ove i prezadovoljan sam. Lepe su i deluju vrlo kvalitetno pod rukom, isto važi i za slušalice i za case. Zvuk je više nego zadovoljavajuć, mikrofon isto.
Ono što mi je hajlajt jeste to koliko su udobne, i ne mrdaju iz ušiju. Jedino što mi realno fali na njima je volume adjustment.
Devojci su moje in-ear bajronke bile neudobne pa sam se plašio da tako ne bude i sa ovima, ali hvala bogu to nije slučaj. Bukvalno sam u fazonu da i sebi uzmem jedne, šteta samo što nema crnih.
 
Poslednja izmena:
Drugari molim za pomoc, koje bubice da uzmem ovde kod nas, do 2000 dinara tteba mi hitno. Nije mi bitno ni da imaju mic, bitan je koliko toliko kvalitet zvuka. Me mogu da cekam pošiljke sa alija...
Pozz

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Drugari molim za pomoc, koje bubice da uzmem ovde kod nas, do 2000 dinara tteba mi hitno. Nije mi bitno ni da imaju mic, bitan je koliko toliko kvalitet zvuka. Me mogu da cekam pošiljke sa alija...
Pozz

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

I meni trebaju neke jeftinije dok se ne sredi situacija sa postarinom sa alija. Listao sam malo temu i uglavnom se preporucuju sony mh750 kojih koliko sam video nema nigde u prodaji, AKG koje idu uz Samsung kojih ima na KP ili JBL T110. Ako neko ima jos neki predlog pisite.
 
Nazad
Vrh Dno