Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

postoji li način da uradim unroot beelink gt king? neću da menjam romove, samo mi treba da uradim najobičniji unroot uređaja...
 
Offtopic pobrisan.
 
Jedi gledao, ima li možda nešto u developer options?

postoji nekakav root switch koji je po defaultu uključen...isključio sam ga, ali i dalje pokazuje da je rootovan...ne znam šta još mogu da uradim...postoje neke aplikacije koje navodno rade unroot ali ne znam koja je efikasna u konkretnom slučaju...
 
Probaj sa hide my root, je li to opcija? Ja sam tako krio od HBO rut?
 
Da li postoji način da se eon TV app ubaci na Amazon stick? Ne mogu nigdje da nadjem apk

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Probaj sa hide my root, je li to opcija? Ja sam tako krio od HBO rut?

neće sa hide my root app, vrti hide su binary do besvesti i ništa...u developer opcijama gt kinga postoji neki root switch, međutim kad ga kao isključim on i dalje prijavljuje root...smaranje...nekad je to moglo relativno lako da se uradi na nekim telefonima koje sam imao, sad su i to zakomplikovali...
 
neće sa hide my root app, vrti hide su binary do besvesti i ništa...u developer opcijama gt kinga postoji neki root switch, međutim kad ga kao isključim on i dalje prijavljuje root...smaranje...nekad je to moglo relativno lako da se uradi na nekim telefonima koje sam imao, sad su i to zakomplikovali...

Predpostavljam da ti to treba zbog hbo kanala na eon apk?Instaliraj Atv verziju ona ne proverava root...
 
Koja je aktuelna preporuka za box preko koga mogu da pustam mobilne app, kao npr. Eon, mts tv go, nba app?
Mi box S, Chromecast, nesto trece?
 
Dobio sam danas ugreen usb internet adapter. Odlican je. Sve mnogo bolje radi sa njim. Bas kvalitetno odradjen. Metslno kuciste i pleten kabal

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Imam oba boxa.Ako ne treba USB,audio izlaz,i malo cimanja da se ubaci drugi launcher i spreči Amazon sa updejtom ,cena nikako preko 30e,tada je ok kupovina FS4K .
 
Nema cimanja, ubace se 3,4 programcica i sve je to odradjeno (naravno kome smetaju custom podesavanja), u principu uopste nece pogresiti ako uzme bilo koji.
Sve zavisi od informaticke "pismenosti". Mi box je - ubaci google nalog i vozi Misko.
 
Poslednja izmena:
Mi Box za 5k fin danas i 2g garancije je po meni definitivno bolja kupovina.
 
Ima na Mi sajtu akcija, danas od 15h do 17h
A da li je bolja kupovina Mi Box S ili neki od onih kineza sa Kp (npr X96 MATE 4GB/32GB 4K 64-bit H616 2.4/5GHz Android 10)?
 
Poslednja izmena:
Oh ne, ne opet...
Ama ljudi, ne postavljajte ista pitanja svakih 6.4 minuta, pregledajte malo temu unazad.
Ako hoćeš da box ono za šta je namenjen radi dobro, onda Mi box. Ako hoćeš da se hvališ specifikacijama svog box-a, a da ga koristiš uglavnom kao pritiskač za papir, onda možeš i te kineze sa KP.
Pozdrav
 
Ocekivao sam neki ovakav odgovor.. izvinjavam se sto nemam vremena da procitam 500 strana foruma do 17h kad se zavrsava akcija..procitao sam 30ak ali nisam nista pametniji pa sam mislio da mi neko kaze jer znam ljude koji imaju i te kineze i rade im okej..ja nisam neki ljubitelj no name kineza ali i ovaj Mi Box deluje bas skromnnih specifikacija pa sam zato kontao da je mozda ipak kinez bolja kupovina.
Edit: Kako god uostalom jer evo akcija je pocela ali Boxova nema na stanju..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno