Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Vip teska pilicarija.

-Istice kucni net 3.jan 2021
-Zovu me 18.decembra da produzim, odbijem jer mi ne treba. Pitam kad mogu da odjavim, kaze teta posle 22. u bilo kojoj poslovnici.
-Odem danas kaze moze zakljucno sa 21.januarom. Pitam zbog cega kad ugovorna obaveza istice 3.januara. Kaze zbog nekog obracuna blabla. Rekoh u redu nebitno, platicu to i zavrsili smo.

Klosari. Zajebace te za to sitno ako mogu samo da ucare jos nesto

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kakav je signal Vipa u Nišu i okolini? Razmišljam se da uzmem neoneo paket.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Na otvorenom je dobar, problem nastaje u zatvorenom prostoru. Posebno u objektima koji imaju metalne konstrukcije. Evo danas mi se opet desilo da mi treba internet a Vip ima samo E (edge), konkretno u Jysku, hteo sam da nešto platim karticom i kad sam hteo da otvorim aplikaciju banke, nisam mogao. Onda sam prebacio na Telenor koji je imao 4G+, doduše ne pun signal ali sasvim dovoljan da internet radi, za razliku od Vipovog E. To mi se ranije dešavalo i u Metrou i u Tempu i ne znam ni ja gde sve ne. Kod mene kući takođe Telenor dosta bolje radi (radi i Vip ali postiže 3-5 puta manje brzine na speedtestu). Ja sam iznad starog groblja kod Fak. zaštite na radu. Kao što napisah na pocetku, na otvorenom je skroz drugačija situacija i tu je Vip skroz ok, nekad čak i bolji od Telenora. Sa Mts-om ne mogu da poredim jer nisam koristio skoro njihovu mrežu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Vip teska pilicarija.

-Istice kucni net 3.jan 2021
-Zovu me 18.decembra da produzim, odbijem jer mi ne treba. Pitam kad mogu da odjavim, kaze teta posle 22. u bilo kojoj poslovnici.
-Odem danas kaze moze zakljucno sa 21.januarom. Pitam zbog cega kad ugovorna obaveza istice 3.januara. Kaze zbog nekog obracuna blabla. Rekoh u redu nebitno, platicu to i zavrsili smo.

Klosari. Zajebace te za to sitno ako mogu samo da ucare jos nesto

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Samo pismeno najavi da neces da koristiš više usluge od 3.januara, [email protected]. Posalji pre 31.12.2020.i rešavaš sve.



Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
^otkazao sam prelazak sa klasik na neo neo max, odgovara mi ovako do 21 kucni net na kraju posto ga koristim u fonu. Posle toga prelazak u mts

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Već sam pisao da VIP koristim dugi niz godina i nisam u fazonu da blatim I pljujem al realno VIP ima problem sa preopterećenjem mreže. Poslednjih par dana sam radio speed testove neta na 4G i kad uporedim sa istim testovima od pre godinu dana, ista lokacija, sad su mi brzine manje i za 50% u popodnevnim časovima.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Kome mogu da se zalim za ugovor, proslo je 17 dana od potpisivanja i nista se nije desilo. Pisao im na instagramu pre par dana, navodno ce proveriti sa kurirskom sluzbom.

Da li sam u obavezi da preuzmem ugovor?
 
Nisi u obavezi, dok ne potpises nisi u nikakvoj obavezi

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kao sto sam i mislio, hvala. Prosto neverovatno da nijedan kurir ne prolazi kroz centar grada, razumem da su tipa Kumodraz, Padinska Skela, Mirijevo i slicna mesta na kraju grada, manjak vozaca itd ali Simina.. Centar centra.

Podnecu zahtev za prelazak u telenor.
 
Зависи из које перспективе гледаш, Симина је географски центар али за привредне активности није па није ни чудо да их ту нема.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nije na njemu da razmislja niti da lovi kurire. Meni i zeni su zajedan dan dostavili telefon i ugovore i tu ne mogu da gresim dusu, sve je brzo i korektno odradjeno. Kad potpises ugovor krece druga prica :-D

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Vip teska pilicarija.

-Istice kucni net 3.jan 2021
-Zovu me 18.decembra da produzim, odbijem jer mi ne treba. Pitam kad mogu da odjavim, kaze teta posle 22. u bilo kojoj poslovnici.
-Odem danas kaze moze zakljucno sa 21.januarom. Pitam zbog cega kad ugovorna obaveza istice 3.januara. Kaze zbog nekog obracuna blabla. Rekoh u redu nebitno, platicu to i zavrsili smo.

Klosari. Zajebace te za to sitno ako mogu samo da ucare jos nesto

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Haha, isti slučaj kao kod mene. Kakve crne ugovorne obaveze, obračunski period je za njih sveto pismo! :d
 
Već sam pisao da VIP koristim dugi niz godina i nisam u fazonu da blatim I pljujem al realno VIP ima problem sa preopterećenjem mreže. Poslednjih par dana sam radio speed testove neta na 4G i kad uporedim sa istim testovima od pre godinu dana, ista lokacija, sad su mi brzine manje i za 50% u popodnevnim časovima.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Isti slucaj, korisnik sam vip-a od osnivanja, u Uzicu im je mreza opala za najmanje 50 posto ako ne i vise zadnjih 6 meseci i vise da ne kazem godinu dana , kada uporedim testove, a i bez uporedjivanja ovo sto se sada meri ravno je nuli....
 
Samo neka oni guraju beskonačni internet, doći će im glave.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ma dobro radi vip sta zezate.. osim sto mu treba 20min da posalje 3 slike na viberu.
8a7125d3c3c73d84b22be1ec9f75c93b.jpg


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ja nisam primetio neko usporavanje u odnosu na prošlu godinu, makar ovde kuda se ja krećem na novom bgdu. Potpisao sam neo neo max pre par dana pa ćemo videti
 
Da li se dobija neki potvrdan SMS kada je aktiviran VoLTE na VIP-u? Juce sam zvao korisnicki centar, zahtevao aktivaciju i operaterka je bila u fazonu kao da sam je pitao za svemirski modulator. Na kraju posle jedno 5 minuta objasnjavanja, rekla je da je podnet zahtev tehnickoj sluzbi. Prodje vise od 24h od tada i jos nista...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Na kojim paketima / uređajima je dostupan VoLTE u VIP-u?
 
Da li se dobija neki potvrdan SMS kada je aktiviran VoLTE na VIP-u? Juce sam zvao korisnicki centar, zahtevao aktivaciju i operaterka je bila u fazonu kao da sam je pitao za svemirski modulator. Na kraju posle jedno 5 minuta objasnjavanja, rekla je da je podnet zahtev tehnickoj sluzbi. Prodje vise od 24h od tada i jos nista...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Dobićeš SMS, meni su poslali posle nekoliko dana, imali nekih tehničkih problema kažu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kupio prepaid karticu i testiram net, ovde kod mene za sad stvarno dobro radi. U drugom slotu imam telenor karticu i za sad nema razlike u radu. Prijatno sam iznenađen.
 
Na kojim paketima / uređajima je dostupan VoLTE u VIP-u?
Aktivirao sam na Neo30/ Huawei P30 Pro.
Ništa nisam dobio sem što istovremeno mogu da pričam na fon i da surfujem. Što se VoLTE-a tiče, logično, obe strane moraju da imaju aktiviran isti, da bi kvalitet bio HD.
Kupio prepaid karticu i testiram net, ovde kod mene za sad stvarno dobro radi. U drugom slotu imam telenor karticu i za sad nema razlike u radu. Prijatno sam iznenađen.
Ne zaleći se..
Meni ,preko dana, signal spadne sa 4G na H/H+ ,ništa ne otvara.

VIP se lagano raspada.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na kojim paketima / uređajima je dostupan VoLTE u VIP-u?
Ja sam dobio ovaj mail :
Korišćenje VoLTE-a je moguće za sve korisnike koji koriste tarifu NEO 100 ( ranije Neo 30 ), NEO NEO tarifu ili NEO NEO MAX, kao i jednu od verzija sledećih telefona: Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S20, Huawei P30 Pro, ili bilo koji drugi telefon sa uslugom VoLTE ( Voice Over LTE ) – prenos glasa, odnosno obavljanje poziva preko 4G LTE mreže.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Znaci konacno su omogucili za sve uredjaje?

Samo zasto ucenjuju da mora ta tarifa?
 
Ja iskreno ne znam koju ulogu igra marka telefona i model ako isti podržava VoLTE uslugu...
 
Ja sam dobio ovaj mail :
Korišćenje VoLTE-a je moguće za sve korisnike koji koriste tarifu NEO 100 ( ranije Neo 30 ), NEO NEO tarifu ili NEO NEO MAX, kao i jednu od verzija sledećih telefona: Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S20, Huawei P30 Pro, ili bilo koji drugi telefon sa uslugom VoLTE ( Voice Over LTE ) – prenos glasa, odnosno obavljanje poziva preko 4G LTE mreže.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Malopre su me otkacili za aktivaciju VoLTE, u fazonu, ako imas neki od navedenih telefona moze, za ostale ne moze da se aktivira. Na pitanje da moj Huawei Mate 20 lite podrzava VoLTE kaze da mogu samo uredjaji iz navedene grupe telefona. Na moje pitanje u cemu je proble u aktivaciji, da li je do telefona ( koji podrzava VoLte) ili do Vipa, nisam dobio precizan odgovor, vec je bilo tipa pa to je tako mora i vrsta telefona i paket. Izgleda da se sve radi na pricu na koga naletis.
Opasno me nervira ova njihova prica, radim od kuce i potrebno mi je da u isto vreme telefoniram i gledam na komp koji je zakacen na Hotspot na telefonu.
Koji model telefona imas i otkud taj mail od Vipa , jesi li trazio uslugu da ti aktiviraju mailom ili je iniciranom vrstom telefona koji imas?
 
Tražio sam kao dugogodišnjem korisniku da mi aktiviraju VoLTE uslugu ali su mi odgovorili da ne može na mojoj tarifi Neo 3 ... Telefon je Xiaomi MI A2
 
Sad ispade da zarađuju na Volte usluzi, kao da je to svemirska tehnologija.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Sad ispade da zarađuju na Volte usluzi, kao da je to svemirska tehnologija.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Pa zarađuju, nego kako?
Već sam napisao,nema od VoLTE-a ništa ako imaš jeftiniji paket.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nema zarade, jedino objasnjenje je, po meni, sto bi im to dodatno opteretilo 4G mrezu, pa kao ako imas neki od skupljih telefona onda cemo ti dati a u protivnom nema. I jos jedna stvar, na osnovu cega operater zna sa kojim telefonom ja pristupam mrezi osim na osnovu moje potvrde o kom se modelu radi.
 
Po IMEI i ostalim identifikatorima koje telefon predaje mrezi
 
Nazad
Vrh Dno