Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Danasnja baterija, solidno lose. Fon star godinu dana
86da5ac9c307c0aebb80e643a700f8a0.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Drug moj je kupio pre mesec dana za 600e sd, star je bio 4 5 meseci kao nov ,bez garancije,sve sa kutijom posto ih dosta stigne i bez kutije
Prati oglase mozda naleti
 
Verovatno a i najduze xe cekati ,ja cekam da stigne na sd pa da se radi hard reset. Mislim da je za sad dobio samo dbt region tj Nemacka
 
^ jeste samo dbt, posto znam da nece biti nista posebno na S10 lite ne zurim oko update. Kad dodje kao klasicno uradicu ga.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
ICE probaj par dana da koristis dark mode....trebalo bi da ima razlike bar je tako kod mene
 
Ono sto jos mozes da uradis mada velika vecina ljudi to ne voli je da izaberes medium power saving u podesavanju baterije...velika razlika u trajanju baterije minimalna u radu...na ovaj nacin guram 7-8 sota iz 2 dana
 
ICE probaj par dana da koristis dark mode....trebalo bi da ima razlike bar je tako kod mene

Dark mode mi je namesten od 21h do 6h ujutru.

Baterija mi stoji od pocetka na optimised, a vidim da na medium power saving opciji iskljuci aod, limitira cpu na 70%, smanji osvetljenje malo i rezoluciju ekrana stavi na fhd+...hebes premium onda :D
 
Poslednja izmena:
Ono sto jos mozes da uradis mada velika vecina ljudi to ne voli je da izaberes medium power saving u podesavanju baterije...velika razlika u trajanju baterije minimalna u radu...na ovaj nacin guram 7-8 sota iz 2 dana

Koje su tačno razlike između Medium i npr. Optimised, koji ja koristim stalno? :)
 
2 sata sota vise...losa strana ne stigne mi svaki put poruka na viber nego tek kad otkljucam tel retko ali desi se...verovatno forsira gasenje pozadinskih procesa
 
Jel ima neko spisak aplikacija koje mogu da se debloat-aju preko adb shell-a? Da pobijemo Bixby, facebook i ostale djakonije koje su suvisne :).
 
Da li je moguce da ne moze vise od 3 aplikacije da se drzi zakljucano u pozadini. Do sad sam to resavao good lockom medjutim posle poslednjeg update-a ni tu ne moze nista,3 maksimum,kakav *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam a 12gb ram-a
 
Da li je moguce da ne moze vise od 3 aplikacije da se drzi zakljucano u pozadini. Do sad sam to resavao good lockom medjutim posle poslednjeg update-a ni tu ne moze nista,3 maksimum,kakav *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam a 12gb ram-a
Kod mene na S10 lite nema problema, na slici sam zakljucao 6 aplikacija a moze i vise.
01d54d4cbf5db26ff75f5b5387bcef1c.jpg


Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Može uz NiceLock koliko hoćeš

Sent from: House Stark of Winterfell
 
Koliko se sećam još davno po nekim testovima, oko 5minuta brže napuni 45w 0-100% [emoji849]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Koliko se sećam još davno po nekim testovima, oko 5minuta brže napuni 45w 0-100% [emoji849]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Da bas ne neka mizerna razlika,al sto se mene tice brze od 25w i ne treba brzo napuni a i nece da zezne bateriju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zna li neko gde u Srbiji mogu da kupim Pen tips za Note 10, ne bih čekao sa Alija?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Vidi @Maristotel95 da mi nije ostala koja...znam da je i on nabavljao nedavno (ja hteo da mu poklonim al se snašao već bio).

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kod mene na + i dalje ništa. Jel ti ovo sa provajdera ili? Ovo je 2.5 stigao zajedno sa septembarskim?
 
Moj je sa VIP-A. Ništa ne piše za UI 2.5. kad ga instaliram, javljam

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, čim je ovoliki onda je OneUI 2.5
 
Nazad
Vrh Dno