Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavrsio (korejski) Kingdom S02

Odlicna i druga sezona, celokupno bolja nego prva.
Neke stvari mi se nisu svidjale na trenutke, pojedini tvistovi su delovali isforsirano (zbog utiska da su zeleli da podignu nivo drame i iskopiraju GoT) ali se sve prilicno dobro uklopilo u pricu na kraju.
Takodje ovaj format sa 6 epizoda gde se ide all-in, kako sa budzetom tako i bez preteranog razvlacenja radnje, primetno podize konstantnost kvaliteta i mozda je najbolji format za bindzovanje.
Rekao bih nekih jakih 8/10 na kraju.
 
Djuricko je mozda kolega zatvorenik.

Future man, vratili su se promeni lokacija i vremena (odgledao 2 epizode sezone 3)
 
Poslednja izmena:
Gledam LOST posle par godina.. i covece, snaga serije lezi u tome da i sad, po drugi put, imam osecaj kao da je prvi. Epizode gledam jednu za drugom jedva cekajuci da vidim sta je sledece, a onda shvatim da sam vec 3-4 sata pred ekranom.
Moja sreca jos veca jer se pocetka secam (ovo sto sad gledam), ali posle nikako (bilo je komplikovano pa iscurilo iz glave sve ono).

Ni pre, ni posle LOSTa nisam gledao zanimljiviju, seriju koja me tako drzi.
 
I ja sam obrnuo LOST pre mesec dana. Još uvek je dobra i zarazna.

Moglo je dosta toga i drugačije da se odradi, ali svakako je još uvek vredna pomena i gledanja za fanove žanra.
 
Ne mogu a da ne prokomenterišem, ovako generalno vezano za serije.
Ne brojano puta mi se desilo, da pitam za preporuku neke serije, gde su uglavnom komentari ili je ta serija vrh ili totalni promašaj. Znači retko ali baš retko neka sredina.
Evo baš sada sam završio prvu sezonu serije "Knightfall" i mogu da kažem da je serija-odnosno prva sezona sasvim o.k.
Produkcija je dobra, gluma takodje, scenografija, kao i odabir glumaca.
Nisu sve serije remek dela, što isto važi i za filmove....
Konkretno za ovu seriju bile su komentari da se zaobidje u širokom luku.
Ja opet kažem to je moje mišljenje, i generalno kod nas je sve ili je super ili ništa ne valja.
Znači serija https://hbogo.rs/serije/pad-viteza
po meni sasvim savim o.k. ko voli tako istorijsku dramu.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ajde dajte predlog za neku bas bas dobru sci fi, mistery i sl. seriju sad kad se ima vremena da se gleda. Ne mora da je novija, moze i starije a dobre.

Pogledao u cugu obe sezone nemacke Dark, odlicna brainf*ck misterija i produkcija, pa nesto na taj fazon, kao sto je i Lost, francuska Les Revenants, Humans, Utopia, Black Mirror, Wayward Pines... to je otprilike fazon sta mi se gleda i svidja. Probao OA (bezveze mi prica), The Leftovers (previse americki glupavi tripovi), The Expanse (ok, pogledao celu prvu sezonu ali me nije privukla toliko da bih nastavio da gledam i druge sezone), Altered Carbon... meeh. Nijedna od ovih navedenih me nije privukla da bih nastavio.:D
 
Poslednja izmena:
Ajde dajte predlog za neku bas bas dobru sci fi, mistery i sl. seriju sad kad se ima vremena da se gleda. Ne mora da je novija, moze i starije a dobre.

Pogledao u cugu obe sezone nemacke Dark, odlicna brainf*ck misterija i produkcija, pa nesto na taj fazon, kao sto je i Lost, francuska Les Revenants, Humans, Utopia, Black Mirror, Wayward Pines... to je otprilike fazon sta mi se gleda i svidja. Probao OA (bezveze mi prica), The Leftovers (previse americki glupavi tripovi), The Expanse (ok, pogledao celu prvu sezonu ali me nije privukla toliko da bih nastavio da gledam i druge sezone), Altered Carbon... meeh. Nijedna od ovih navedenih me nije privukla da bih nastavio.:D
Westworld..
Watchmen..
Legion
Cirkus
P.S. Sve ove nabrojane serije ti se sviđaju, a
"The Leftovers" kažeš glupavi tripovi.
Jer mislimo na istu seriju... https://hbogo.rs/serije/ostavljeni

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni se vecina gore nabrojanih dopala al leftovers nisam zavrsio. Gledao na silu prvu sezonu i batalio. Isto i sa OA.
 
Ne mogu a da ne prokomenterišem, ovako generalno vezano za serije.
Ne brojano puta mi se desilo, da pitam za preporuku neke serije, gde su uglavnom komentari ili je ta serija vrh ili totalni promašaj. Znači retko ali baš retko neka sredina.
Evo baš sada sam završio prvu sezonu serije "Knightfall" i mogu da kažem da je serija-odnosno prva sezona sasvim o.k.
Produkcija je dobra, gluma takodje, scenografija, kao i odabir glumaca.
Nisu sve serije remek dela, što isto važi i za filmove....
Konkretno za ovu seriju bile su komentari da se zaobidje u širokom luku.
Ja opet kažem to je moje mišljenje, i generalno kod nas je sve ili je super ili ništa ne valja.
Znači serija https://hbogo.rs/serije/pad-viteza
po meni sasvim savim o.k. ko voli tako istorijsku dramu.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
meni je recimo prva sezona bila ok. ova druga me generalno nervira. glumac koji glumi sina stariji od kralja, a u prvoj sezoni je bio klinac...
bilo je još toga. pokušao pa odustao više puta

za ovo iznad Expanse definitivno vredi gledati, daj mu još jednu šansu


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Domaća mini serija Kalup (4 ep.), sinoć bila 3. epizoda. Malo škakljiva tema (krađa beba), nisam to očekivao od rts-a.

Tapatalk pro using S10e
 
Juzni vetar, prve 4 epizode po filmu odlicne, posle jos ep 2 ok, a dalje kao da gledam budva na pjeni mora... :/
 
"Kripton",nista posebno,nadao sam se malo vise ozbiljnosti u seriji,kao da je radjeno za decu.Prekidam sa gledanjem posle prve sezone.
 
@tambur88: Pogledao, i ne slažem se sa ocenom. Ništa osim produkcijskih vrednosti nije za 9.
 
Mene je fleabag smorila ali obrnuo sam je celu.
Počeo Money Heist 4 sezonu, deluje kao korektan nastavak.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poceo da gledam La Casa De Papel jer je počela iz frizidera da mi izlazi. Evo zavrsavam drugu sezonu.
Slaba 7/10
Tu mi je negde sa Prison Breakom. Kao da repriziram PB. Sa sve manama i vrlinama koje je prison Break imao. Samo sto Prison Break nije imao ovoliko likova koji iritiraju. Ali ne da nerviraju jer su tako namerno zamisljeni vec samom glumom i pojavom.
Kada vidim glavnu glumicu sa onim badass facama ugasio bih seriju
Kapiram zasto se svidja ljudima, ja sam za to da se serije i filmovi gledaju iz zabave ali ovo bas bas ima rupa...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja to nisam mogao da zavrsim 10 minuta prve epizode..
 
Za OA - budite pazljivi sa tom serijom, meni je recimo ta serija u vrhu po tome kako se strmoglavila, od super napetog i zanimljivog do surove kazne za gubljenje vremena. Poslednja epizoda prve sezone je samo opomena za ono sta je doslo u drugoj. Jedini plus je sto traje samo 2 sezone, pa na kraju ne moram da udaram glavom o sto za izgubljeno vreme, ko sto sam cinio svojevremeno za Lost koji sam obozavao, Prison Break i GameOfThrones. Sva sreca pa Dextera nisam pratio a ljudi kazu da spada u vrh:D

Suprotno pomenutim - Zavrsio Mr Robot. Sasvim korektno, plasilo me na momente da ce biti razocaranje, ali na kraju nije. Sve u svemu, solidna voznja za 4 sezone.
 
Уф, и ја сам одгледала прву сезону ОА још кад је изашла и све сам заборавила, што не обећава. Кренула сам са другом сезоном, али не држи пажњу.
Тренутно гледам Westworld, који сам гледала раније и није ми се допао, а сад ме одушевљава (невероватно).
Скоро сам одгледала све епизоде Room 104, ок је серија, налик на Black Mirror али light верзија.
Има тога још, само да се сетим...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno