Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Čudno da nisu dozvolili. Ranije nikad nisu pravili problema oko toga, ako se uzima popust od 50%. Za produžetak ugovorne obaveze uz kupovinu telefona je bilo potrebno preći na neki od trenutno aktuelnih paketa.
 
Da li može neko ko ima Total 2 sa duplim gigabajtima da proveri u aplikaciji šta mu piše, 2 ili 4?
Sad nešto gledam, imam Total 2 običan, bez duplih GB, s tim da trenutno imam 9.8 GB. Do sad je uvek bilo maximalno 8 GB na početku meseca. Jedino objašnjenje je da su mi dali duple GB, ali sam obnovio ugovor krajem novembra, bukvalno jedan dan pre nego što je krenula akcija sa x2 GB.
03ef604c34c309c60245c664afc6a7a6.jpg
b1a5b496d0aa47ccbc895e40d05cd639.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Znači ti Pajice imaš duple GB a u aplikaciji ti ne stoji 4 već 2?
To znači da možda i ja imam.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislim da svima piše ono iz paketa a duplo je akcija i to se ne prenosi.
1c5e258fc590573bd66e9d66745761c8.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Odakle mi onda na Total 2 tih 9.8 GB [emoji16]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
3 meseca preneto po 2gb i poslednji mesec dupli GB. To je ukupno 10GB.
Recimo ja imam 10GB u paketu. Na početku meseca uvek imam 40, jer nijednog meseca ne potrošim 10. Da imam duple GB za tekući mesec, imao bih 50.
 
Naravno da mozes. Ja nekad bio u vip u doba smarta, pa presao u mts i sad u telenor. 060 mi pozivni. Moras preci na prepaid, pa sa prepaida na postpaid da bi dobio 50%

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ne pratim te pakete niti promocije uopste ali mi ovo zvuci primaljivo.
Ako imam prepaid Telenoir broj mogu da dobijem 50% popusta na Total 2 paket koji kosta 1600 rsd?
Da li je to redovna ponuda? Odem u poslovnicu i oni mi daju ili moram da trazim,molim, kukam?
 
Mozes da dobijes 50% ali na 2049din, za taj popust gledaj cene “sa telefonom”
 
Naravno da nije tako. Ne može pooust bez telefona i još 50%. 50% ide na punu cenu paketa.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Popust od 50% uvek ide na punu cenu. Za total 2 izađe 1025 dinara.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
3 meseca preneto po 2gb i poslednji mesec dupli GB. To je ukupno 10GB.
Recimo ja imam 10GB u paketu. Na početku meseca uvek imam 40, jer nijednog meseca ne potrošim 10. Da imam duple GB za tekući mesec, imao bih 50.
To pokušavam da prokljuvim, da li su mi dali duple gigabajte.? Pošto kad sam produžavao ugovor ta ponuda još uvek nije krenula, pa sve vreme mislim da nemam duple gigabajte, ali sudeći po ovome izgleda da sam uhvatio promociju.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mene ovi iz telenor danas izgleda zez.
Odem do jedne poslovnice da podnesem zahtev da pređem iz druge mreže sa postpaid-a kod njih na prepaid, viču ne može nemaju opciju u sistemu.
Pozovem njihov call centar kažu može, i kao videće zašto su ovi u poslovnici u rekli da ne može.
Odem zatim do druge, ista priča...
Jel stvarno ne može da se prenese postpaid broj kome je istekao ugovor iz druge mreže u telenor prepaid ili mene ovi zez?
 
Meni jednom prilikom u poslovnici rekoše da ne mogu sa postpaid na prepaid.
Reko ok ma da nije mi bilo potrebno dobio sam sa postpaid na Total 2 50% I dupli net.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da nije možda stvar u tome da ti prvo daju postpaid paket bez uo, a kad se prenos broja završi, možeš da biraš da li ćeš da potpisuješ ugovor ili na prepaid?
 
Može prenos broja iz druge mreže direktno na prepaid, radio sam u telenoru i podnosio zahteve za prenos i ima te opcije u sistemu tj bilo je do Avgusta prošle godine.
 
Poslednja izmena:
Ма наравно да може,не знам у чему је проблем код њих.
 
Koji je rok za odgovor na reklamaciju za bezicne slusalice, kupljene u telenoru, ne rade od starta, predate 2.januara, "da servis potvrdi zamenu". Od tada ni traga ni glasa...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Koji je rok za odgovor na reklamaciju za bezicne slusalice, kupljene u telenoru, ne rade od starta, predate 2.januara, "da servis potvrdi zamenu". Od tada ni traga ni glasa...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

8 dana je zakonski rok da ti odgovore na koji način će ti reklamacija biti urađena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene ovi iz telenor danas izgleda zez.
Odem do jedne poslovnice da podnesem zahtev da pređem iz druge mreže sa postpaid-a kod njih na prepaid, viču ne može nemaju opciju u sistemu.
Pozovem njihov call centar kažu može, i kao videće zašto su ovi u poslovnici u rekli da ne može.
Odem zatim do druge, ista priča...
Jel stvarno ne može da se prenese postpaid broj kome je istekao ugovor iz druge mreže u telenor prepaid ili mene ovi zez?
Može direktno na prepaid. Problem je što taj koji ti radi prelazak nema ništa od toga pa neće da radi
Samo traži šefa poslovnice

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Ja sam podneo zahtev u ponedeljak 13.01 da iz vip-a sa postpaid-a predjem u telenor na prepaid i danas mi je stigla poruka od telenora da je prenos broja odobren i da ce biti izvrsen 20.01 u vremenu od 02 do 06 sati.
Naglasio sam u telenora da zelim da predjem kod njih za pocetak na prepaid i ona je tako unela.Dobio sam i njihovu sim karticu pa cemo videti u ponedeljak kad se bude aktivirala da li sam prepaid?:d
Inace ovo mi je drugi zahtev za prenos broja posto sam prvi zahtev podneo 10.01 i 13.01 odbijen.
Ispostavilo se da su mi u telenoru prilikom popunjavanja zahteva naveli greskom da sam u vip-u na prepaid-u umesto na postpaid-u i ovi iz vip-a odbili prenos broja.
Pa sam morao ponovo da podnosim nov zahtev.
Inace iz vip-a me niko nije zvao za neko ubedjivanje da ostanem kod njih.
 
Ja sam u ada mall-u preneo broj sa mts postpaida u telenor prepaid, pa u tc Vidikovac, telenor poslovnica potpisao postapid ugovor.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je neko dobio popust od 50% na ove Go Data pakete ili je to posebna prica?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ako trebaju nekom kodovi iz čipsa za 10 gb neta neka piše. Koliko vidim važi do kraja dana + 1 dan da se produži preko aplikacije. Ali tek u od 03.02. važi akcija.
 
Da li je neko dobio popust od 50% na ove Go Data pakete ili je to posebna prica?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Meni nisu dali za pripejd broj na koji su zvali ic CC da nude prelazak sa postpejda na pripejd. Kažu ne može 50% na Go Data ni na Play pakete, samo na Total.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno