Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Preneo sam taj broj kod njih iz druge mreže, samo da bih uzeo tu akciju, da se ne smaram sa dopunama. Ali i kod njih u mreži prelaze na dopunu, čekaju po par dana zatim se vraćaju na postpaid sa ovom promocijom.
 
Preneo sam taj broj kod njih iz druge mreže, samo da bih uzeo tu akciju, da se ne smaram sa dopunama. Ali i kod njih u mreži prelaze na dopunu, čekaju po par dana zatim se vraćaju na postpaid sa ovom promocijom.
Ja to nisam radio.
Imao sam postpaid broj bez ugovora.
Sa njega sam prešao na Total 2 sa 50% i duplim netom.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stari je na play paketu koji mu istice. Full cenu placa jer je uzeo neki telefon za dinar. Sad bi uzeo total 2 i neki telefoncic, sta da ocekuje?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ne znam sta da ti kazem. Ja sam im poslao email sa pitanjem, da zelim produziti ugovor ali uz 50% popust na total 4. Odobrili su mi.

Da pitam, psto koristim deezer preko telenora. da li mogu da predjem na drugi rom, da sve obrisem na telefonu, pa da sve ispocetka instaliram, da li deezer moram ponovo aktivirati? Mislim da li onaj kod od telenora ostaje na telenor aplikaciji moj telenor?
 
Kod ostaje u aplikaciji Moj Telenor sve dok ga ne deaktiviraš (dok ne izbaciš Deezer aplikaciju iz slota). Čak i kad je deaktiviraš, ostaje u aplikaciji do kraja tekućeg meseca. A premium account za Deezer podrazumeva mogućnost instalacije na 3 uređaja, s tim što na samo jednom uređaju može da se koristi aplikacija istovremeno u online modu.
Ne moraš ponovo da pokrećeš aktivacioni kod samo zato što si obrisao aplikaciju na jednom uređaju ili više. Dovoljno je da se samo uloguješ na novom uređaju. U samoj aplikaciji imaš da upravljaš uređajima, najviše 3 njih. Ako deaktiviraš Deezer u Moj Telenor aplikaciji pa posle nekog vremena ponovo hoćeš da ga aktiviraš onda ti treba kod.
Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta da ti kazem. Ja sam im poslao email sa pitanjem, da zelim produziti ugovor ali uz 50% popust na total 4. Odobrili su mi.

Da pitam, psto koristim deezer preko telenora. da li mogu da predjem na drugi rom, da sve obrisem na telefonu, pa da sve ispocetka instaliram, da li deezer moram ponovo aktivirati? Mislim da li onaj kod od telenora ostaje na telenor aplikaciji moj telenor?
Zvao operatera, ponudio 50% na total 2 ili 10.000 popust na telefon.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
24x1000 jer ide na punu cenu. Situacija malo komplikovana, ali uzecu 10.000 popust

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koje su to "Premium" aplikacije koje idu uz Total pakete?

Vidim da total 2 ima pravo na 2 aplikacije, ali maksimalno jedna premium.

Ja sam na starim paketima koristio HBO GO i Deezer, a van toga mi je jedino interesantan još i Nickelodeon.
 
Hbo, deezer su premium, Nikoledon i bookmate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Istice mi ugovor u vip-u pa bih preneo broj u telenor i prebacio ga na prepaid.Koja je najbezbolnija varijanta da to odradim?Da li je dovoljno samo otici u neku poslovnicu telenora pa tu podneti zahtev za prenos broja ili podneti zahtev u vipu da me tamo prebace na prepaid pa tek onda otici u telenor.
Inace ugovor mi istice danas pa bi to mogao vec sutra da odradim.Interesuje me kako najbrze da to odradim?
Verovatno bih kasnije u telenoru presao na total 4 sa duplo vise neta i popustom od 50 posto na pretplatu ako sistem ponudi.
A koliko citam ovde na forumu da je ljudima to ponudjeno duplo vise neta i 50 posto popusta na pretplatu..
 
Poslednja izmena:
^ po meni bolje odmah prebaci broj u telenor, ima neka fora ako se menja vlasnik ugovora ili prelazak na pripaid da ti ne daju prelazak u drugu mrezu 90 dana.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ok hvala na brzom odgovoru.Tako nesto sam i ja razmisljao da uradim ali da prvo pitam ovde na forumu i da cujem i jos neka iskustva.
Inace zvali me malopre iz vip-a i naravno ne nude nista van onih zvanicnih ponuda.Tako da cu najverovatnije sutra u telenor da podnesem zahtev za prelazak na prepaid.Pa kad se to zavrsi videcemo sta ce ponuditi u sistemu za total pakete?
Inace voleo bih da cujem i jos neke korisnike foruma i njihova iskustva oko prelaska sa jedne u drugu mrezu.
Koliko traje procedura prebacivanja broja iz jedne u drugu mrezu?Pretpostavljam par radnih dana?
 
Pređi u Telenor na postpaid pa traži prebacivanje na pripaid, tako je najveća verovatnoća da ti daju 50%.
Ni meni ni ćaletu nisu ovako dali 50% pa je on podneo zahtev za prelazak na prepaid, sad čeka poziv. Tako je pre 2 godine dobio 50%.
Moras biti cigan veći od njih i uporan.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Na koji mejl to šaljete da prosledim za 1 broj, ističe uo za 7 dana. U cc ne nude nista.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pređi u Telenor na postpaid pa traži prebacivanje na pripaid, tako je najveća verovatnoća da ti daju 50%.
Ni meni ni ćaletu nisu ovako dali 50% pa je on podneo zahtev za prelazak na prepaid, sad čeka poziv. Tako je pre 2 godine dobio 50%.
Moras biti cigan veći od njih i uporan.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Ako uradi ovako onda mora minimum 3 meseca da bude na postpaidu i to sa punom cenem pretplate. Bolje direktno na pripejd pa da onda traži prelazak na postpejd sa 50% popusta na pretplatu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ok hvala na brzom odgovoru.Tako nesto sam i ja razmisljao da uradim ali da prvo pitam ovde na forumu i da cujem i jos neka iskustva.
Inace zvali me malopre iz vip-a i naravno ne nude nista van onih zvanicnih ponuda.Tako da cu najverovatnije sutra u telenor da podnesem zahtev za prelazak na prepaid.Pa kad se to zavrsi videcemo sta ce ponuditi u sistemu za total pakete?
Inace voleo bih da cujem i jos neke korisnike foruma i njihova iskustva oko prelaska sa jedne u drugu mrezu.
Koliko traje procedura prebacivanja broja iz jedne u drugu mrezu?Pretpostavljam par radnih dana?

Zahtev podnosiš u tvom slučaju u telenor poslovnici i to dan nakon poslednjeg dana uo. Prebaci ga direktno na prepaid i sačekaj nekoliko dana da ti sistem učita promociju od 50% (nekome bude i za dan dva a nekome malo duže). To možeš da uradiš i u poslovnici.
 
Ja kada sam pre 5-6 meseci presao sa mts postpaid-a na telenor prepaid stigao mi je sms da mogu da predjem na postpaid sa 50% popusta.

Pojavilo mi se cini mi se i na portalu. Tako da je bolje da odmah predjes na prepaid.
 
Ok ljudi hvala na odgovorima.Ugovor mi je istekao 09.01. tako da cu danas u telenor poslovnici podneti zahtev za prelazak na prepaid.
U svakom slucaju javicu sta je ispalo na kraju.Sad treba da sacekam par dan onu standardnu proceduru oko prelaska iz jedne u drugu mrezu.
 
Ja sam skoro presao iz mtsa na prepaid telenor i nakon par dana presao na postpaid total 8 sa 50% i duplim netom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li će da odobre novi ugovor za stare pakete? Konkretno za play + 20.
 
24.03. mi istice dvogodisnji ugovor za Total 5 (standardni popust na pretplatu bez telefona, 1500 din. mesecno).
Da li vec sad mogu da trazim pogodnosti za obnovu ugovora ili mogu tek u martu pred istek ugovorne obaveze?
 
Ok ljudi hvala na odgovorima.Ugovor mi je istekao 09.01. tako da cu danas u telenor poslovnici podneti zahtev za prelazak na prepaid.
U svakom slucaju javicu sta je ispalo na kraju.Sad treba da sacekam par dan onu standardnu proceduru oko prelaska iz jedne u drugu mrezu.

Moja komsinica iz mts presla u telenor ali na total 2 za 1024,50 din,
 
Da li mogu da prenesem mts broj u telenor ali da ostane potpuno isti? I prve tri cifre tj 064

Posle 3 meseca prepiski sam se izvukao iz mts-a i presao bih odma u telenor na total 2 ako ce dati 50% popusta, ako ne, onda onaj go paket sa 10gb neta.
 
Poslednja izmena:
Naravno da mozes. Ja nekad bio u vip u doba smarta, pa presao u mts i sad u telenor. 060 mi pozivni. Moras preci na prepaid, pa sa prepaida na postpaid da bi dobio 50%

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Cela poenta prenosa broja kod drugog operatera jeste da ostane identican.
 
Nazad
Vrh Dno