Šta je novo?

iOS 13

A sto se ti cudis? Sta je to tako neverovatno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li da se zna razlog, sto ne ukljucis samo airplane mode?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nema razloga, ostala navika oduvek. Kao sto sam na androidu uvek koristio back da izadjem iz aplikacija umesto home. Kad sam vec nedostupan, sto ga ne bi ugasio. Nemam logicno objasnjenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ne mora da cekas boot svaki dan, klik i sve radi nego odosmo u off...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Posle skoro ned dana, mogu da potpisem najgora verzija iosa 13 posle prvih beta battery drain je opet tu, aplikacije se OPET otvaraju na polovini ekrana, kresuje safarari pa rastura, ram menadzment drasticno losiji nego na 13.3... ne moze ljudski 2 app da zadrzi u pozadini... opasno razmisljam da uradim downgrade... oprez ako izadje ove nedelje finalni sa istim buildom... 13.3.1 (17D5026c)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Već dugo mi u itunes stoji neki album od grupe U2. Kad god sinhronizujem fon taj album mi se prebaci na telefon i moram da ga brišem ručno. U itunes to ne mogu da obrišem, samo ima opcija Hide. I svaki put iznova mi se nađe u telefonu mimo moje želje. To mi ide na živce neopisivo. Aj što je album tu, al to što ne mogu da ga obrišem stvarno mi je neshvatljivo.
 
Zato sto je to neki album koji su svi pre nekog vremena dobili dzabe, bar na US store-u.

Ispala frka oko toga pa je mislim Apple izbacio aplikaciju koja moze da ga izbrose. Poteazi na Google kako da ga uklonis.
 
  • Like
Reagovanja: M J
E svašta. Ni veće gluposti, ni veće firme. Da sam vlasnik epla bilo bi me sramota tako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nog propusta.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li jos neko ima problem da mu telefon sam oboro zvuk zvona/notifikacije u poslednje vreme? Tripujem da se desava odkad koristim sonyeve bt sluske (wi-c400) ali nisam siguran...

Dakle i kad nije na silent, slider u sound and haptics podesavanjima se smanji sam od sebe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni se to precesto desava... na svim telefonima... od ios 13.2 recimo
 
Meni se dešava obrnuto, da pojačava. Takođe, ubeđen sam da ima veze sa BT slušalicama (airpods).
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mislio sam da je mozda do slusalica jer se na Level U Pro nije desavalo, ali slomih ih slucajno u teretani... pre oko mesec dana sam presao na ove Sonyeve i tu je negde pocelo, ali tada sam presao i na noviju verziju sistema sto je verovatno uzrok jer eto i sa Airpods problemi. Ja ne bih primetio da nisam shvatio da odjednom nema zvuka zakljucavanja i da mi par puta nije bio propusten poziv a da sam siguran da nije silent. U sound and haptics nisam usao jos od izlaska ios13

Nadam se da ce resiti ovo sledecim updateom jer je problem koji bas ide na zivce, ne mogu stalno da proveravam da li cu cuti telefon ili ne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran da će ga rešiti sledećim apdejt on, jer je problem prisutan baš dugo.
 
Imam i ja ovaj problem od ios 13 na 11 max a nikada nisam spajao bilo kakve sluse na telefon,pa cak ni zicane:)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Jel nekom nekad zabo Landscape mode, da bude stalno on, svaku aplikaciju koju otvorim na iPhone XS Max, otvara mi landscape mode, poslednji iOS 13 je u pitanju. Morao sam bukvalno da uradim reboot telefona da mi se vrati u normalu.
 
Jeste si probao da ga rotiras u landscate na drugu stranu obicno to resirpblem
 
Ios 13, going dark. I figurativno i bukvalno :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni jutros 2x pukao WhatsApp prilikom slanja slika i u toku kucanja.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nikakve veze nema sa garancijom.

Ukoliko moras da nosis u servis samo uradis restore i to je to.

@igor da li imas na ios13?

Ja sam se pokajao sto sam presao sa Chimere na 12.4 na 13.3!!!
 
I na ios 13.3 imam jb radi odlicno, ja nemam zamerki za sad ni jedan respring mi se nije desio, sve sto koristim radi manje vise vrlo dobro...
 
Igore, jel postoji neki jb tweak koji isključuje stabilizaciju slike? Otišo mi je senzor i sve je mutno, pa ako postoji da odradim 13 i jb?
Sorry za off


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Ne znam nisam to trazio... ako je za 6s plus sto ne zaMenis kamera je 10-15e
 
Shift restore-ovao sam ip7 sa 12.4 na 13.3 ono sto primetih do sad sa je baterija drasticno losija i da se uredjaj mnogo brze zagreva :) ko je na ios 12 nek obrati paznju ja cu da prodajem tel zato sam ga i azurirao da ljudi ne misle svasta :-D
 
Da li se jos nekome desava da mu puca gmail aplikacija kada otvori pdf fajl iz mts e racuna? Bukvalno svaki put kada otvorim pukne, ne mogu da vidim broj racuna na koji treba da uplatim :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam podesio acc u mail aplikaciji, mislim sve sam naloge stavio u deafault app i radi ok
 
Nazad
Vrh Dno