Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Ovaj kabl koji sam ja video mi deluje skroz iskidan... nasilno, a nije bilo ni vetra ni udesa.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Videh jutros dve ekipe, videćemo kada će rešiti. Generalno se dosta to oteglo.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Uzeo sam pre neki dan exe net ,Smart duo 1 . Ok brzina ,nemam tu neke zamerke ali neverovatno da mi na wifi na telefonu ne radi Instagram,Reddit , vrti do beskonačnosti ,ne može da uradi refresh I gledam neke stvari od pre neki dan. Preko 4g normalno radi . Samo ova dva sajta odnosno aplikacije sam primetio da mi ne rade .Da li se nekom to dešavalo ,prvi put čujem za to.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Instagram ne koristim često, a sa Redditom imam identičan problem.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Sadaa sam instalirao na drugom telefonu Samsung A3 I radi normalno . Na koju to foru nije mi jasno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Promene su, izgleda, stigle. Preko EONa ne mogu više da se gledaju N1, SK...

To nije exe net zabranio iako je to SBB namerno uradio i na prvi pogled se misli da je problem u Exe Netu.

Istina je da je SBB zabranio te kanale preko Exe Neta, zloupotrebljavajuci zakon o zastiti konkurencije. Cilj je da nas nateraju da uznemo preko njihove mreze.

Cim kaze da kanal ne moze da se prati preko trenutnog operatera jasno je da je sbb stavio zabranu. Da je drugacije tj da je Exe Net zabranio onda samo ne bi moglo da se otvori bez povratne informacije a to bi N1 lako resio tako sto bi koristili dinamicno generisane linkove.

I ja sam prvo pomislio da Exe Net zabranjuje onda sam istrazio detaljno. Jasno je pak da SBB namerno to radi.

Istina je tamo negde.
 
Кад нема закона о монополу на тв станице. СББ забрањује Н1 и СК, Телеком забрањује Арене а испаштају само корисници.
 
A Jotel najavljuje povećanje brzina internet paketa do kraja Januara, a Exe-Net ništa :D
 
Exe net ne moze ni da izjednaci ponudu ni sa Supernovom cak. Nemaku ni premotavanje. Drze filmske kanale zakljucane a nema ih u ponudi i za koje pare... Svi su postali bolji.
 
Ne dao bog da izjednače kvalitet interneta sa Supernovom.
Exe Netova Smart TV aplikacija ima opciju vraćanja i premotavanja do 7 dana unazad.
 
Ne dao bog da izjednače kvalitet interneta sa Supernovom.
Exe Netova Smart TV aplikacija ima opciju vraćanja i premotavanja do 7 dana unazad.

To nije smart TV aplikacija, napravljena je za android telefone i mozda radi na nekim android box-ovim i televizorima. Za LG i Samsung ne postoji aplikacija kao i verovatno za ostale smart tv-e koji nisu bazirani na androidu.
 
Jasno, pogrešno sam se izrazio. Hteo sam da kažem da aplikacija ide uz nove Smart pakete. Inače, kod mene radi i na android boxu.
 
Aj ako nije problem napisi koji box je u pitanju razmisljam se da uzmem neki pa ne bi da se zeznem da ne radi na njemu.
 
Imam dva boxa, X96 Max i TX3 Mini, i na oba aplikacija radi. Naravno, uz pomoć miša (u mom slučaju bežičnog).
 
A Jotel najavljuje povećanje brzina internet paketa do kraja Januara, a Exe-Net ništa :D

1. Da l si realan da Jotel uporedis sa Exe? Sva sreća sam pre dosta godina pobegao od njih, a vidim ljudi i dalje beže... Zaffrrknu se zbog niske cene, pa kukaju 2g naredne :)
2. Brzo smo zaboravili da je pre samo, otprilike 1g, exe podigao brzine sa 30 na 70, pa na 100?



U vezi aplikacije, instalirajte je na kom god ANDROID uređaju hocete, ali imaju podršku samo za telefone. :D

Inače kod mog brata radi i na tabletu i na televizoru i to bez greške... Čudo :)
 
Takođe sam bio korisnik Jotelovih usluga i pobego sam od njih dok su još bili na koaksijalcu, a od tada koristim Exe-Net optiku.
Mada Jotel koristi sada optiku kao što koristi i Exe-Net.
Poznajem par ljudi koji koriste Jotel optiku i koji su zadovoljni njome, kažu da je ping od 0ms-2ms, brzina interneta kao što je propisana ugovorom kao i kod Exe-a i da nemaju prekide kao što je ranije bilo dok su bili na koaksijalcu.
 
Ne znam zašto imaš taj problem, ja sa kombinacijom EXE+ EOn nemam nikakvih problema.
 
Telekom takodje kupuje Jotel kao sto je kupio i Exe tako da ce sve to uskoro biti jedno isto vnogo
 
Може ли неко да ми каже History 1 и NG Wild да ли постоје у ХД верзији на Ехе? За Н2, Animal Planet, Discovery и Viasat Nature знам да има ХД верзија.
Могу ли ти канали, уз FOX канале да се пусте испочетка?
 
Ima i H1 i NG Wild samo sto H1 HD otkako ja imam exe stoji pod imenom Test 7 ali radi vec par meseci. Za premotavanje ne znam ja nemam to u paketu.
 
И Н1 и Wild су хд, ок хвала.
Остаје за премотавање.
 
Sad sam pogledao, Wild i History imaju opciju premotavanja. Naravno History SD, jer ko sto Kursula rekao History HD je pod imenom Test 7 tako da ga nema na Android Boxu. Cudi me da ga ne preimenuju i ne uvrste u ponudu, a takodje sto nema National Geo HD kad je u vlasnistvu Fox-a i svi ostali FOX kanali su u HD. SuperNova ga ima u HD.

Takodje SuperNova ima Discovery Showcase, ID X i jos neke kanale koje mi nemamo pa ne vidim razlog zasto ih ne bi ubacili.

Ne znam li ste primetili ubacili su CineStar Comedy SD i HD varijantu a i CineStar Fantasy HD. Glupo je sto gomliaju nepotrebo SD i HD varijante, Sve te SD varijante istih kanala (fox, arene, itd) treba izbaciti jer su nepotrebni.

Inace Prva, mislim na Plus, World, Kick itd, postoje i u HD. Od decembra ih ima u ponudi SBB-a, dok ih SuperNova nema jos uvek.
 
Sad sam pogledao, Wild i History imaju opciju premotavanja. Naravno History SD, jer ko sto Kursula rekao History HD je pod imenom Test 7 tako da ga nema na Android Boxu. Cudi me da ga ne preimenuju i ne uvrste u ponudu, a takodje sto nema National Geo HD kad je u vlasnistvu Fox-a i svi ostali FOX kanali su u HD. SuperNova ga ima u HD.

Takodje SuperNova ima Discovery Showcase, ID X i jos neke kanale koje mi nemamo pa ne vidim razlog zasto ih ne bi ubacili.

Ne znam li ste primetili ubacili su CineStar Comedy SD i HD varijantu a i CineStar Fantasy HD. Glupo je sto gomliaju nepotrebo SD i HD varijante, Sve te SD varijante istih kanala (fox, arene, itd) treba izbaciti jer su nepotrebni.

Inace Prva, mislim na Plus, World, Kick itd, postoje i u HD. Od decembra ih ima u ponudi SBB-a, dok ih SuperNova nema jos uvek.

Cinestar Comedi koja frefrekcija
 
Poslednja izmena:
Kod nas u Vlasotincu još nisu ubačeni.
 
546000 je Comedy HD i Fantasy HD, 770000 je Comedy SD


Kad lice mi dobijeno ovi kanali
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno