Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha, imao sam tu listu, ok je manje-vise. Opet cu nju da kupim onda
 
Ima Nova na Gotitu
 
Kome je bitno, Nova Sport ubačena u Gotit listu
 
Jel mogu da se menjaju softveri (MyIPTV, VLC, IPTV Smarters...) preko kojih se prate te liste bez bann-ovanja account-a, dokle god se gleda samo na inicijalno registrovanom uređaju?
 
Može, bitno da se ne gleda na dva istovremeno
 
trebalo bi da moze. ja sam gledao iz razlicitih programa i na razlicitim uredjajima, samo ne u isto vreme i jos me nisu banovali, iako su mi explicitno naglasili da ce da banuju ako to radim.
 
Upalis vpn i ako te banuju samo promenis server ili restartujes ruter

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Banuju oni mac adrese, a ne IP
Ili, potpuno zaključaju tvoju liniju, kao i da ne postoji
 
Jel radi nekom GOTiT?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslao sam kinezima poruku ne javljaju se.

Server je world-iptv.net i kad odem na sajt pise access denied. Imam jedno 5-6 accounta kod njih, ni jedan mi ne radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni radio juče celi dan, a radi i jutros
 
Sad radi i kod mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
ja ne imadoh nikakvih problema sa chajnizom. desavala mi se jednom desinhronizacija slike i zvuka, na rts-u 1, ali sto kazete, resi se samo od sebe sutra. interesantno je da ostali kanali rade lepo
 
Poslednja izmena:
Ja produžio GOTIT za još godinu dana 23$, što je stvarno smešna cifra
 
Pozz svima, planiram da uzmem samo net preko MTS-a i da uzmem IPTV.
Da li je GOTIT vasa preporuka? Bitno mi je da je kvalitet dobar, posto ce se gledati preko TV-a i da je usluga stabilna.

Hvala unapred.
 
Onda nemoj da uzimaš "IPTV" kao primarnu TV uslugu. Kao dopuna ok...
 
Za 2e mesečno Gotit je avion-supersonik. Ko hoće stabilnu uslugu i kvalitet moraće malo više da se otvori.
 
Ima li predloga onda, kada je u pitanju stabilnija usluga?

Uz MTS net, meni se isplati da platim i 10$ mesecno za stabilan IPTV i opet ce mi to izaci povoljnije od recimo EON/BOX paketa. O izboru kanala i da ne pricam. :)
 
Za te pare imas tVViet. Mada se ja nikad ne bih oslonio na tako nesto kao primarnu uslugu. Kao sto ShamanNS rece dopunska da.
 
Pa da. Ja sam na SBB ,Gotit bi mi legao za male novce za Arene,i onda zaokruzis sve.
 
Ja samo net plaćam
Imam svoju iptv listu
Plus eon tv, njega samo upalio dva puta odv kada sam dobio.
 
A za sta se koristite iptv? Kao dopuna kada nema kod osnovnog provajdera sportskih kanala?

Različiti ljudi imaju različite prohteve... Nekom je bitan npr Fox Sport, ESPN a nekom je ćef da ima eto US verziju HBO kanala, Sky ovaj onaj bla bla, neko se loži na BBC kanale...
Ja lično svake prestupne preko piratskog IPTV pogledam neki basket na Arena Sport. Pošto piratski stream radi bolje od buđ*vog MTS TV Go.
 
Aha, meni bi koristio samo za sport ali s obzirom da mi je to Liga Šampiona kada je nema na RTSu i to bude maksimalno 4 -5 utakmica godisnje koje su bas tada a nisu na RTSu i gledaju mi se acestream zavrsava posao maksmimalno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno