Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledaj ugovor. Ne znam.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
I bez UO otkazni rok je mesec dana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li ima neko problema sa internetom na Zvezdari? Meni se jedva vuče

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Zvezdara - sve ok.
2ae23888bef33e48bb9baef2626e71f7.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li je neko aktivirao superset skoro? Malopre sam se vratio u Tln i aktivirao superset, na moj telenor se sve pojavilo za par minuta. Sbb bi trebalo pored bržeg neta da mi omogući hbo premium (imam trio gold extra), jel treba da ih zovem ili da čekam? Znači mi zbog hbogo, da ne zauzimam jedan slot u telenoru.
 
Meni je aktivan ali ga nema na prvoj strani više na portalu a u Telenor aplikaciji kao i do sada

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Potvrđujem da sve radi, sad sam otvorio aplikaciju i imam aktivacioni kod za hbogo, a nemam više pno dugme "kupi". Dakle dobio sam hbo premium.
 
Meni još uvek radi HBO OD na D3, ali ne više u EON paketu ni HBO Go.
 
Tako su i meni rekli, ako predjem sa trio gold na eon, superset više neće raditi. To su mi rekli i u Telenoru, ako izaberem neki drugi paket, posto mi je i tamo ugovor istekao, gubim superset. Na postojećim ugovorima, dokle god su aktivni radice, dok ne odluče drugačije.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Paket je Duo Net Gold Extra, HBO je tu i dalje na D3 ali ne radi više na laptopu, Smart TVu (EON) i mobilnom (HBO Go).
 
Ja ga sva sreća imam u poslednjem aneksu navedenog
D3 SuperSet pogodnosti
Internet SuperSet pogodnosti
Tel SuperSet pogodnosti


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tako su i meni rekli, ako predjem sa trio gold na eon, superset više neće raditi. To su mi rekli i u Telenoru, ako izaberem neki drugi paket, posto mi je i tamo ugovor istekao, gubim superset. Na postojećim ugovorima, dokle god su aktivni radice, dok ne odluče drugačije.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ma nemaju pojma, ja sam potpisao novi ugovor i preneo broj u telenor, i uspešno aktivirao superset. Jedino što imam trio gold extra (po ceni trio gold).
 
Otisao danas u poslovnicu, pitam "Sta mogu da dobijem za prelazak sa Trio gold extra na Eon Premium", standardno "Godinu dana po trenutnoj ceni, nakon toga puna cena paketa".

Uglavnom, podneh zahtev za raskid ugovora, sad cekam da vidim da li ce neko da se javi sledece nedelje da ponudi nesto van standarda.
 
moze pomoc imam cisco resiver( onaj kome radi vracanje bez lan kabla) al kod mene ne radi vracanje..siva mi je ona traka na sve kanale.
restartovao sam ga ali uzalud..

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kad se to zaglupi, idi na meni->podesavanja->tehnicka podesavanja->softver->reset epg.
Ovo mi uvek pomogne kad se zaglupi epg, cak i posle restartovanja uredjaja
 
Kako restartujete uređaj?! Ja ako izvučem kabl iz njega, i dalje ne radi premotavanje. Tek kada iščupam adapter iz zida na 10-ak sekundi, onda proradi...
 
Novi sam korisnik sbb-a od prošlog meseca. Uzeo sam EON full duo i uz eon box uzeo sam i dodatni uređaj D3 mini.

Stigao mi je račun gde imam stavku

Priključna taksa eon box - 50% 3450 din.


Pored toga imam D3 kuća 1 233.74 din.

Trebalo je da mi naplate D3 mini a ne 50% od eon boxa zar ne?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Zvali su nas danas iz SBBa da nam kažu da moraju da zamene opremu MikroTik rb2011 ruter i Cisco modem, za neki Tehnicolor... Uglavnom kao nemaju više podršku za te uređaje i ne mogu da ostanu ovi stari.
Da li gubimo neki kvalitet u odnosu na dosadašnju opremu ?
 
Zvali su nas danas iz SBBa da nam kažu da moraju da zamene opremu MikroTik rb2011 ruter i Cisco modem, za neki Tehnicolor... Uglavnom kao nemaju više podršku za te uređaje i ne mogu da ostanu ovi stari.
Da li gubimo neki kvalitet u odnosu na dosadašnju opremu ?
Koji je modem u pitanju ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
DAnas su me konacno pozvali nakon 10 dana i ponudili ono sto imaju. Prvobitno sam im trazio da sa sadasnjen trio silvera predjem na eon full i da 24 meseca placam po cenu trio silvera 3499 din umesto 3999 koliko je eon full. Pozvali su i rekli da moze ali 12 meseci posle redovna cena. Zamalo da prihvatim, ali rekose mi cudno stvar....Eon box se ne dobija standardno nego moram da doplatim za nejga 6990 din? Jel ovo realno? I to u full eon paketu, iako na sajtu nigde ne pise da se doplacuje ( pise samo dodatni eon box se placa 6990 )

Ni meni nije jaso. Istekao mi je ugovor u Avgustu ali sam resio da ne diram nista tako da sam i dalje na Trio Gold. Zvali me nekoliko puta, poslednji razgovor nude EON Full po ceni Trio Gold za 12 meseci (razlika ~100-150din vau) i isto mi kaze 6990 prikljucna taksa za EON Box i ne placa se renta.... Ja gledam da li me zajebavate? Rekoh neka hvala.
 
Mene zvali, pobudili da isranem na d3 opremi jer nisam hteo eon box, i da mi stave eon full paket, bez da menjam opremu, i da nastavim da placam sve to kao trio silver i do sada sto placam, na sva 24 meseca ... Znsci u sustini samo produzetak postojece uo. Prihvatio sam ;)
 


sutra raskidam ugovor... 30 dana prijavljujem problem 30 dana ne mogu da se smisle da rese problem...
 
Mene zvali, pobudili da isranem na d3 opremi jer nisam hteo eon box, i da mi stave eon full paket, bez da menjam opremu, i da nastavim da placam sve to kao trio silver i do sada sto placam, na sva 24 meseca ... Znsci u sustini samo produzetak postojece uo. Prihvatio sam ;)
Posle 24 meseca? Plaćaš redovnu cenu Eon full?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Da li je neko uspeo da dobije da zadrži trio gold i trio gold cenu, a da dobije eon premium na 24 meseca, nakon toga da ne nastavi da plaća cenu Eon premium, nego da se automatski vrati na trio gold, tj ono što ima trenutno?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Meni se isto desava, posle restarta modema proradi kako treba bar na kratko, u delu grada si? I na koga prelazis.

Uzecu optiku... imamo u zgradi samo MTS... sto se rutera tice ne zanima me mesec dana prijavljujem problem nista... kazu imam sum na mrezi, ok zamenite kablove bice zamenjeni i nista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno