Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Na pixelu imam PHONE,na to mislis?
Tu pise samo kad ja okrenem neku firmu,meni treba obrnuta situacija.
Vidim da dosta firmi imaju mobilne brojeve a kad ja okrenem taj broj zvoni jedanput i tisina.
Posle saznam da je zvato sa neke centrale ili sta je vec...
 
To sto ti dobijas ide preko gateway-a tako da ti njih nikad nećeš dobiti [emoji16]
Google phone aplikacija je majka ali kad te firme ne zovu sa registrovanog broja,neces ni videti ko zove . Nije Srbija jos na tom nivou za ono sto ti treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel provalio neko neku dobru aplikaciju sa trening plan vezbanja? Ali ne one sto ih sada vec ima previse gde ti zadaje neke trening vezbe, nego da ti sam (bilo bi dobro da ima baza sa puno vezbi sa tegovima i bez) sebi napisem trening (ubacivanjem vezbi za odredjene dane), prati statistiku itd.
Ovde testiram ovih par sto su na vrhu ali bi mi dobro dosla preporuka od nekog ko je vec testirao i odabrao neku.

p.s. Da li ima neki specifican razlog zasto Google nema filter pretrage na Play-u? Tipa: po oceni, dl, noviteti,...
 
Jel izlazi nekom ovo za Gmaps? Meni stalno prikazuje i samo tako stoji...
3194ed8b72a9da8b20eb7d2852b614d3.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pojavilo se pre par dana meni i izlazilo zaredom nekoliko puta. Reinstalirao app i do sad nije vise..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel provalio neko neku dobru aplikaciju sa trening plan vezbanja? Ali ne one sto ih sada vec ima previse gde ti zadaje neke trening vezbe, nego da ti sam (bilo bi dobro da ima baza sa puno vezbi sa tegovima i bez) sebi napisem trening (ubacivanjem vezbi za odredjene dane), prati statistiku itd.
Ovde testiram ovih par sto su na vrhu ali bi mi dobro dosla preporuka od nekog ko je vec testirao i odabrao neku.

p.s. Da li ima neki specifican razlog zasto Google nema filter pretrage na Play-u? Tipa: po oceni, dl, noviteti,...
Ne mogu preko tapatalka da otvorim sta ti izlazi na guglu, ali svakako preporučujem JEFIT. Meni je najbolja za to praćenje i statistiku.
 
S vremena na vreme (u proseku jednom dnevno) dok koristim telefon mi se, ničim izazvan, otvori neki random link u browser-u. Ne znam na koji način bih mogao da utvrdim koja je aplikacija odgovorna za to. Neki od sajtova su npr. itfactly, ideapuls i sl. Izgleda da je nekakav bloatware, ali nisam instalirao neke nove aplikacije u poslednje vreme, pa ne znam sta trigeruje otvaranje tih linkova...

Edit: Da odgovorim sam sebi, u pitanju je Peel Remote aplikacija, nađoh na google: https://support.google.com/chrome/thread/15880412?hl=en

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na androidu imam vec godinama problem sa SBB-ovom Unifon aplikacijom. Jel ima neko resenje?

Koristim Unifon na svom ajfonu i keva koristi na androidu. Na ajfonu mi uz manje probleme vec godinama odlicno radi. Na androidima, kazem u mnozini jer sam kevi promenio nekoliko telefona, gotovo da ne radi. Dakle instaliram ga, on mozda radi za jedan dva poziva i posle toga prosto prestane da registruje dolazne pozive. Probao sam i da ga stavim da je aktivan u ramu i stavio da taj proces ne ide u sleep i sve sto mi je palo na pamet, ali prosto to u 99% slucajeva ne radi. Jel ima neki trik da ga nateram da radi na androidu, kao sto mi radi na ajfonu?
 
Da li se nekome desava keyboard lag na Swiftkeyu ... Nema pravila kad se javi a samo restart pomaze ... Inace imam memorije i prostora na telefonu. Redmi Note 5
 
Nije mi se dešavalo. Isti fon.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Jos keva ima isti telefon k’o tvoj redmi note 7 i nece pa nece... A nije hteo ni na prethodnom...
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel postoji neka free podcast aplikacija da ima isti sadrzaj kao neki kanali sa yt-a koji uploaduju podcast tu, primera radi Joe Rogan, da podcasti koji su na yt-u budu i u toj aplikaciji, zgodnije mi je da nastavim gde sam stao iz dedicated podcast aplikacije verovatno..
 
Postoji li još uvek neka aplikacija sa važnim telefonima u Beogradu? Ništa takvo ne nalazim na play store...
 
Treba mi neka aplikacija za snimanje razgovora.
Imam neku aplikaciju call recorder ,firma koja je pravi je c mobile.
Kad se pusti snimljeni razgovor glas koji poziva se cuje jasno i glasno ali glas onog koga pozivam se cuje drasticno tise.
Neka preporuka za app gde se oba glasa cuju glasno i jasno?
 
Treba mi neka aplikacija za snimanje razgovora.
Imam neku aplikaciju call recorder ,firma koja je pravi je c mobile.
Kad se pusti snimljeni razgovor glas koji poziva se cuje jasno i glasno ali glas onog koga pozivam se cuje drasticno tise.
Neka preporuka za app gde se oba glasa cuju glasno i jasno?
Uf to ima veze sa Pie ako si na njemu a ima i do podesavanja ako si na starijem androidu.
Google je to "zabranio" u 9-ci ali moze da se resi ja sam resio Magiskom i modulom za snimanje.
Radi savrseno.
 
Ja sa pixelu 2 xl na androidu 10.
Kolega ima A1 i tu smo probali da snimamo...
Znaci bez nekog cackanja po softweru to ne moze da radi kako treba?
 
Ne moze, zabrana je od Androida 9. Jedino rut magisk cackanje..Tu app sam imao i ja i pre nekoliko meseci je krenulo da baguje tako, pre se culo na obe strane normalno

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja sa pixelu 2 xl na androidu 10.
Kolega ima A1 i tu smo probali da snimamo...
Znaci bez nekog cackanja po softweru to ne moze da radi kako treba?
Znao sam da si na 9+ kao sto rekoh, legalno ne moze samo google ima pravo da te prisluskuje cita tvoje SVE i slusa, ti sam nemas pravo.
Kao sto rekoh, magick i modul sve sljaka.
Mozes i preko drupa ali da bi snimao obe strane moras da ukljucis zvucnik pa ako ti to odgovara moze i tako za prvu pomoc ako neces root.
 
Treba mi neka aplikacija za snimanje razgovora.
Imam neku aplikaciju call recorder ,firma koja je pravi je c mobile.
Kad se pusti snimljeni razgovor glas koji poziva se cuje jasno i glasno ali glas onog koga pozivam se cuje drasticno tise.
Neka preporuka za app gde se oba glasa cuju glasno i jasno?
Ja koristim ACR, snimak je savršen. E sad, S6 je u pitanju, 7.0 sistem, ne znam da li na 9 radi.

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Naravno da ne radi na 9+, pisao sam do googla je svakako da na 7-ici radi nije zabranjeno od str. googla.
Dakle samo gimnastika na 9+.
 
Imam problem sa play store. Od kad sam resetovao telefon kada kucam u pretragu za neku aplikaciju ne moze da nadje nista ...nema nista... Uradio sam clear cash... I opet ne moze da nadje ni jednu app. A normalno radi update za ove koje su instalirane.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa uradi i clear data i daj sve dozvole pa probaj.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno