Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Onda je to super ponuda :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tripujem ili je sa ovim poslednjiom avgust nadogradnjom nekako pojačan wifi?!...tamo gde sam imao jednu crtu, sada često jmam tri, a kada udjem u wifi listu, do jutros sam imao 3-5 mreža komšijskih, sada preko 10...

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Proveri koji modem imas? (CP/BL)
Najlakse je kroz Phone Info Samsung app, valjda, ako radi na S10.
 
Tripujem ili je sa ovim poslednjiom avgust nadogradnjom nekako pojačan wifi?!...tamo gde sam imao jednu crtu, sada često jmam tri, a kada udjem u wifi listu, do jutros sam imao 3-5 mreža komšijskih, sada preko 10...

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
Nije malo jači, nego malo više. Videćemo samo za stabilnost. Za sad je ok.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Proveri koji modem imas? (CP/BL)
Najlakse je kroz Phone Info Samsung app, valjda, ako radi na S10.
Valjda je ovo
c35b826eac4b730095bcf4a6112c7f0a.jpg


Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Ne, pod Firmware.
 
Evo...poslednji, jutros stavio
b4f4cdb234a4d739ebc00b78b72237dc.jpg


Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Baseband (modem) nije updated rekao bih. Tj.jeste najnoviji ali nije uz ovaj update menjan.
 
Kako najlakse omoguciti led notifikaciju (led oko prednje kamere)? Te ovaj app, te onaj, nijedan ne radi, treba mi notifikacija prazne baterije , punjenja, neprocitanih sms i propustenih poziva.
Unapred se izvinjavam ako je vec diskutovano o ovome, ali ne nalazim aktuelno resenje.
 
Dok sam imao S10 i S10e, ta aplikacija mi nije htela da radi onako kako su je reklamirali. Sad da li je nisam dobro podesio ili je nešto drugo u pitanju(možda joj je smetao Nova launcher), ne znam? Probaću je ponovo kad se vratim na S10.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni nesto sumnjivo radi, plus delje bateriju vise nego aod da je uvek upaljen

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Negde na forumu sam pročitao da će Samsung to kroz neki apdejt omogućiti.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Radi savrseno sa Novom. Sve te aplikacije uticu na bateriju, ova je jedna od boljih i nema problema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Je l ovo samo meni i dalje nece xda na tapatalk pro?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hoce li raditi ovaj Super brzi punjac od 25w koji stize uz A70, A80 i Note 10 na S10+? Mislim ne vidim zasto ne bi, ali hoce li praviti problem sa tempraturom itd?
 
Dok sam imao S10 i S10e, ta aplikacija mi nije htela da radi onako kako su je reklamirali. Sad da li je nisam dobro podesio ili je nešto drugo u pitanju(možda joj je smetao Nova launcher), ne znam? Probaću je ponovo kad se vratim na S10.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Meni radi apsolutno savrseno. Mada mene zabole za potrosnju baterije. Ali radi mi savrseno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
@Filip512 evo punim s10e upravo sa n10 punjačem bez ikakvih problema ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa dobro, možeš puniti sa bilo kojim punjačem, nego jel se osjeti razlika u brzini punjenja?
 
Ima li neko ideju zasto mi Google assistant izbacuje unfortunately, that's not available on your device?. Kad mu kazem da pozove nekoga,corak. Poruku hoce,alarm hoce ali da zove ,nece.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Pa dobro, možeš puniti sa bilo kojim punjačem, nego jel se osjeti razlika u brzini punjenja?
E to nemam pojma, meni je isključen čak i fast charge na oba telefona. Mada svakom logikom isto će da puni...verujem da je samsung svakojake zaštite i ograničenja turio posle n7 fijaska.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nope ima i 45W fast charge samsung za nove serije [emoji106][emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l neko ima S10+ a da je iz Vipa? Ja sam jos na softveru iz Jula...
 
Imam ja S10+ iz Vip-a i isto je na julskom. Sto se mene tice moze i da ostane na njemu [emoji41] [emoji16]
 
Imam ja S10+ iz Vip-a i isto je na julskom. Sto se mene tice moze i da ostane na njemu [emoji41] [emoji16]

Presao sam pre par dana sa S10e na S10+ i jos se navikavam na gabarite :DDD, ali sam za sada zadovoljan, mnogo se manje greje, i baterija je nebo i zemlja u odnosu na S10e, barem kod mene.
 
Kad ti se grejao S10e, u normalnom radu ili pri igranju igrica? Ja sam ga imao oko 3 nedelje i za to vreme mi se nije grejao pri normalnom radu. Igrice ne igram.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Kad ti se grejao S10e, u normalnom radu ili pri igranju igrica? Ja sam ga imao oko 3 nedelje i za to vreme mi se nije grejao pri normalnom radu. Igrice ne igram.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Ajde kad sam napolju i vruce je, to ne racunam, ali vrlo brzo pri normalnom koriscenju, Viber, surf, Fejs itd krece da se zagreva, nema seckanja ili neceg drugog samo se greje. Ja razumem da je to u granicama prihvatljivog i znam da je Exynos tu losiji od Snapdragona ali samo komentarisem naglas, nisam ocekivao da ce se toliko grejati.
 
Nazad
Vrh Dno