Šta je novo?

ACER ASPIRE ONE 722

Kod mene se ovo desava i na a350.
Pustim 2 full hd-a istovremeno bez problema a yt secka. CPU na max-u. Zvuk ide, ali slika secka.
Ne reagujem mnogo :)
Očigledno iz nekog razloga ne radi hardverska GPU "akceleracija" za flash video sadržaj, mislim da je taj procesor preslab da sam to sažvaće bez pomoći grafike.
 
Da li postoji neko resenje da fles proradi?
Windows 8 da li pokusavati da se instalira na 722? :)
 
Delimicno resenje za Youtube, imam utisak da je bolje posle ovog malog podesavanja za FF.
[YOUTUBE]nt01DQeb3Xw[/YOUTUBE]
Mada i dalje secka, citam na netu da FF i Chrom ne podrzavaju hw akceleraciju samo IE i safari.

Evo sad sam probao na IE 10. i nema problema sa seckanjem ide sve glatko.
 
Poslednja izmena:
Ja sam instalirala win 8 na asus 1215b znaci ista konfiguracija kao ovaj acer, lepo je sve radilo, sareno :d,ja izabrala sve rozeeeee fino, jako brz sistem...ali ja sam vratila na win 7, nekako mi je preglednije sve!
 
Izasao novi bios za ao722 koji resava problem sa blokiranjem linux distribucija.Nema potrebe za zaobilazenjem preko network boot. Radi sve normalno.
 
Imaš li neki link ka nekom pojašnjenju za tu blokadu? Nisam (bio) upućen
 
Ne mislim na blokadu u smislu da ne mogu da se koriste i sl.. Mislio sam vise na blokiranje, zamrzavanje sistema kad se linux instalira. Kad ukljucis wifi.
 
Izasao novi bios za ao722 koji resava problem sa blokiranjem linux distribucija.Nema potrebe za zaobilazenjem preko network boot. Radi sve normalno.
Hvala boki, to je dobra vest.
Jesi li primetio još neke novine, ili makar našao negde what's new za bios v1.11 ? Vidim na sajtu ne piše ništa, osim da je 13-NOV-2012...
 
Uspeo sam da polomim sarke na laptopu. Jel zna neko gde da kupim nove? Ima li neko?
 
Zavario komsija autogeno. Plastika došla preko i ne poznaje se. :)
 
Pitanje je koliko ce trajati, svaka cast za komsu sa bocama :)
 
Jel' stavljao neko SSD u AO722, ako jeste kako, koji da stavim od 64GB?
 
Veličine ssd diska su ti iste a kapacitet zavisi od tvojih potreba
 
Mislio sam sata2/sata3, ako ploča ne podržava sata3 onda može i sata2...
 
Mislio sam sata2/sata3, ako ploča ne podržava sata3 onda može i sata2...

Kakva je ponuda Sata2 ssd-a uopste, ima li ih u prodaji?
Ja mislim da je Sata3 na toj ploci a i da nije nema razloga da ides na dvojku osim ako nije bas neka razlika u ceni.
 
Teško da ima sata2, i ako ima skoro je ista cena kao sata3. Tako da će biti sata3. Optimalno bi mi bilo ~60gb mada bi mi završio poso i 32gb, ali cena im veća nego pre godinu i po dana.
 
Treba mi hitno mišljenje u vezi ovog netbooka. Mogu povoljno da ga uzmem, ali me zanima da li je u stanju da istera HD 1080p filmove na youtube-u kao i half sbs 3D mkv fajlove? Verzija sa C60 1GHz, 2GB i ATI 6290 . Da li je povezivanje na lcd/plasma televizore jednostavno? Verujem da sve piše u pređašnjim postovima ali nemam vremena da čitam.
 
Ima li sad nesto ovako da je best buy?
 
Mislis na netbook best buy? Mislim da si pogresio podforum?
 
Imam ovaj 722 u kući i skupja prašinu. Za šta se može iskoristiti, koji su predlozi?
 
Za neku autodijagnistiku npr, nizašta drugu. Meni riknuo windows tablet sa sličnim specifikacijama koji sam koristio u ovu namenu i rad sam da pazarim nešto ovakvo, pa eto, ako si rad da ga prodaš za sitne pare, tu sam :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nije na prodaju :), ali pošto ima ssd i valjda 4GB ram može da bude zgodan za gledanje filmova i sl...
Iznenadio sam se kad sam video da je star više od 10 godina, baterija još drži satima.
 
Nazad
Vrh Dno