Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Slučajno sam naišao na ovaj sajt nakon što je kolegi 30 minuta ostao A2 na onom apokaliptičnom pljusku napolju, bez ijedne posledice. Proverio sam Poco, telefon je očigledno vrlo ozbiljno zaštićen od vremenskih uslova, iako nije sertifikovan. Xiaomi na taj način može da uštedi mnogo novca po jedinici telefona i neka što je tako.

https://www.getdroidtips.com/xiaomi-pocophone-f1-waterproof/

Njima je čak i tač radio sve vreme dok su uređaj polivali vodom.

I ovo iskopah malopre:
https://www.youtube.com/watch?v=ibefH98Msb8
 
Kakav vam je utisak sa poslednjim stable romom, imali i dalje eha? Jesu li ubačene ispravke za touch sa bete?
 
Jel svima stigao 10.3.5.0 ota? Ja sam još na 10.2.3.0 i ne stiže...
 
Instaliraju "pešaka"

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Bas bzvz ovo sto puste ota pa povuku, neozbiljno iako nije tesko rucno nadograditi ali opet..

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
 
Kakav vam je utisak sa poslednjim stable romom, imali i dalje eha? Jesu li ubačene ispravke za touch sa bete?

Ja sam jutros sa drugarom pričao 45 minuta i nije mi se požalio na eho. Ja sam njega pozvao, mada pretpostavljam da to nema veze kada će da se manifestuje eho. Doduše nisam ga pitao, ali sećam se da mi se jednom požalio na to dok sam bio na prethodnoj verziji.
 
Ja čitam na xda da ima dosta problema. Čekam neki vaš utisak.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Za razliku od svih dosadašnjih telefona, ovaj držim na stable verziji softvera, i zadovoljan sam. Ako su povukli stvarno i 10.3.5.0 sigurno su imali razlog, čekam 10.3.6.0 :)
 
Ja čitam na xda da ima dosta problema. Čekam neki vaš utisak.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Njima tamo nikad nista ne radi kako treba. Ja nisam primetio nikakav problem. Baterija mi traje malo duze u odnosu na prethodnu verziju, sve je stabilno, nisam primetio nikakvu gresku ili nesto.
 
Njima tamo nikad nista ne radi kako treba. Ja nisam primetio nikakav problem. Baterija mi traje malo duze u odnosu na prethodnu verziju, sve je stabilno, nisam primetio nikakvu gresku ili nesto.

Ma zato i kažem da čekam neki vaš utisak. Mada prošlog puta se nije puno njih žalilo na eho a mene pogodio. Tako da malo čekam, lakše mi je nego da gubim vreme posle sa vraćanjem unazad.
A bilo bi lepo ako se javlja nekome taj problem da se prijavi ovde.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da mu je i dalje mana taj touch sto nije precizan,ostalo mi je sve ok,jos sam ja i prethodnu i ovu sad verziju odmah instalirao tj.pre povlacenja

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Njima tamo nikad nista ne radi kako treba. Ja nisam primetio nikakav problem. Baterija mi traje malo duze u odnosu na prethodnu verziju, sve je stabilno, nisam primetio nikakvu gresku ili nesto.
Meni povremeno zadaju aplikacije na poslednjoj verziji. Ono, nije da zabode skroz, radi ali ne mozes ni na sta da kliknes, prestane da reaguje. Ostalo sve sljaka kao zmaj, baterije je stvarno malkice bolja, danima se vracam sa vecim procentom baterije i pored igrice.

Tapatalk from Poco loco
 
Meni povremeno zadaju aplikacije na poslednjoj verziji. Ono, nije da zabode skroz, radi ali ne mozes ni na sta da kliknes, prestane da reaguje. Ostalo sve sljaka kao zmaj, baterije je stvarno malkice bolja, danima se vracam sa vecim procentom baterije i pored igrice.

Tapatalk from Poco loco

Meni se nije to desilo, ali pretpostavljam da ovde nikada nije isto na svakom telefonu :d Moguće je da se i meni neki bag desio, ali ja to nisam primetio. Ipak je MIUI, mora da ima neka greška
 
Probao po uputstvu i prijavljuje mi sledeće:
Can't verify update
ROM is in beta testing, make sure you have signed in with a beta authorized xiaomi account

Trenutno sam na 10.2.3.0

10.2.3.0 je poslednja stabilna verzija. 10.3.4.0 i 10.3.5.0 su nestabilne :) verzije, u beta stanju, za sada. Ja, lično i nisam primetio neki problem, ali ni razliku u odnosu na prethodne verzije.

link
 
Jedino što mi na 10.2.3.0 nedostaje je da ikonice notifikacija ostaju trajno prikazane. Ako to i dalje nije ubačeno u ove povučene 10.3.4.0 i 10.3.5.0 onda mi je sve jedno :)
 
Jel ima neko problem sa povremenim "brzim" restartom?

Restart traje samo oko 1-2 sekunde a znam da je bio jer nakon restarta mora da se otkljuca telefon sa paternom umesto fingerprinta.

Sad mi se desilo dok sam na FB gledao neki video a pre neki dan u MX player aplikaciji. A nekad se desi i kad ne koristim telefon, ali kad ga otkljucam vidim da moram da koristim patern. (pored toga imam i neki error uvek zbog SMS verifikacije za Mi Cloud tako da mi i ta notifikacija bude tu posle tih brzim restarta). (imam Xeu rom, a sad ne mogu da se setim da li sam to imao na NOS ili stable)
 
meni je ti radio na nos ali vrv zbig dirty flash-a
kad sam uradio clean na miroom nisam imao vise taj problem.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa povremenim "brzim" restartom?

Restart traje samo oko 1-2 sekunde a znam da je bio jer nakon restarta mora da se otkljuca telefon sa paternom umesto fingerprinta.

Sad mi se desilo dok sam na FB gledao neki video a pre neki dan u MX player aplikaciji. A nekad se desi i kad ne koristim telefon, ali kad ga otkljucam vidim da moram da koristim patern. (pored toga imam i neki error uvek zbog SMS verifikacije za Mi Cloud tako da mi i ta notifikacija bude tu posle tih brzim restarta). (imam Xeu rom, a sad ne mogu da se setim da li sam to imao na NOS ili stable)

Jesi li siguran da je to "restart"? Na svaka 72h telefon mora da se otključa sa šifrom/šablonom, ne može sa otiskom prsta. Kako si opisao, podseća me na to, samo ne znam da li može u toku korišćenja da zaključa telefon zbog tih 72h.
 
Jesi li siguran da je to "restart"? Na svaka 72h telefon mora da se otključa sa šifrom/šablonom, ne može sa otiskom prsta. Kako si opisao, podseća me na to, samo ne znam da li može u toku korišćenja da zaključa telefon zbog tih 72h.

Siguran sam zbog tog problema sa sms aktivacijom sto imam, a to svaki put pokusa posle restarta. (ovaj problem: http://en.miui.com/thread-6018057-1-1.html)

@chifta

Jedino sto mislim da nisam flesovao je vendor nikad jer nisam shvatio da li to treba ili ne i koji treba. Ne znam ni sta je to posto nikad na drugim telefonima nisam to morao raditi.
 
imam ja ovo za sim card sto ne moze poruku da posalje jer taj broj na stand by,ali nemam problem sa tim soft restartom.

vendor ti treba za custom rom,on se flesuje pre rom-a i posle njega flashujesh dfe(neko to ne radi,ali ja uvek praktikujem vendor pa dfe)
za miui rom-ove ti ne treba vendor.
 
Poslednja izmena:
10.2.3.0 je poslednja stabilna verzija. 10.3.4.0 i 10.3.5.0 su nestabilne :) verzije, u beta stanju, za sada. Ja, lično i nisam primetio neki problem, ali ni razliku u odnosu na prethodne verzije.

link
Meni pise u info da je i ova zadnja verzija stabilna :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel ima neko problem sa povremenim "brzim" restartom?

Restart traje samo oko 1-2 sekunde a znam da je bio jer nakon restarta mora da se otkljuca telefon sa paternom umesto fingerprinta.

Sad mi se desilo dok sam na FB gledao neki video a pre neki dan u MX player aplikaciji. A nekad se desi i kad ne koristim telefon, ali kad ga otkljucam vidim da moram da koristim patern. (pored toga imam i neki error uvek zbog SMS verifikacije za Mi Cloud tako da mi i ta notifikacija bude tu posle tih brzim restarta). (imam Xeu rom, a sad ne mogu da se setim da li sam to imao na NOS ili stable)
Pominjano je to pre par meseci ovde.
Imam ja već više od 2 meseca. Uradi taj restart par puta nedeljno, nekada i dva puta dnevno. Nekada u toku korišćenja tel, a nekada dok se ne koristi...nema pravila.
Ne znam do čega je.

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Meni danas opet u MX playeru.
A na kom si Romu? Ne iritira me mnogo jer je mnogo brz restart al opet hteo bi resiti.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li se nekome desava da mu meni sa youtuba ostaje svaki put.
NPR. pustim bilo koji video i stoji mi prev, play/pause, next i jos neke opcije na videu i stoje sve vreme, ima malo x u donjem desnom uglu i mogu da sklonim ove opcije i tada se slika vidi bez sloja i bez dugmica.
Ali jako iritira sto za svaki video moram da pritisnem malo x u donjem desnom uglu da bih sklonio opcije sa videa.

x je jako blizu timeline-u videa i cesto umesto x kliknem na video pred kraj :trust:

Ovo mi se sa youtubom desava od zadnjeg update-a MIUI koji je bio pre mesec-dva.
 
Nazad
Vrh Dno