Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svetlo na daljinskom srče baterije prilično, skinulo 35% baterije za 5-6 dana blagog korišćenja

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Idi na onaj krug ispod ok dugmeta. Onda ideš na točkić u gornjem desnom uglu pa onda na about i tu ćeš naći
 
Meni isto box nije bio updatovan. Sada i ja imam 0.8.9. Posle ovog update vise mi ne trazi update daljinca :D bar sam jedan problem resio. Vidim takodje da imam i nekih 500-600mb vise prostora na box-u posle update. Takodje sam primetio da je resen problem sa pojacavanjem zvuka kao sto je neko vec napomenuo.

Pogledacu bas sta je jos uradjeno. Nadam se da box nece da se resetuje vise sam od sebe posle ovog update-a.

Bilo bi lepo da negde postoji sta su unapredili u ovoj verziji. Nego moras sam da "cackas" da bi provalio sta radi bolje a sta gore.
 
Poslednja izmena:
Meni isto box nije bio updatovan. Sada i ja imam 0.8.9. Posle ovog update vise mi ne trazi update daljinca :D bar sam jedan problem resio. Vidim takodje da imam i nekih 500-600mb vise prostora na box-u posle update. Takodje sam primetio da je resen problem sa pojacavanjem zvuka kao sto je neko vec napomenuo.

Pogledacu bas sta je jos uradjeno. Nadam se da box nece da se resetuje vise sam od sebe posle ovog update-a.

Bilo bi lepo da negde postoji sta su unapredili u ovoj verziji. Nego moras sam da "cackas" da bi provalio sta radi bolje a sta gore.
Ono što je napisano ranije je da sad postoji mogućnost blokiranja ili zaključavanja svakog kanala posebno, što dosad nije bilo
 
  • Like
Reagovanja: M J
U Eon app ides na roditeljska kontrola pa u liste kanala tu imas da blokiras kanale koje zelis.
 
Ja ne mogu da update daljinskog. Vrti par minuta instalacija i na kraju izbaci ovo
2edcf5eaf73f629755fa9d65dca91001.jpg
 
Evo naleteh na novost nakon apdejta novog firmwera, HBO OD je sada HD. Ne znam da li je to napomenuo neko do sada, ne naleteh. Unapred se izvinjavam.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni sam odradio update...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni je sav materijal u video klubu pod opcijom HBO bio u SD, iz tog razloga sam koristio HBO GO na kompu preko Telenor slota.
Odradim noćas ažuriranje i bukvalno je sav materijal bio u HD, pustio Venom. Proverio na još par serija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To što je sad u HD je bilo u HD i pre update-a. Novododate stvari su od nedavno u HD u na HBO On-Demand kao što su uvek bile na HBO Go...
 
Od kako su pustili kanale 15.05.poceli su sa da daju dosta sadrzaja u HD formatu. Mozda je bilo nesto i pre toga. Uglavnom, primetio sam 15. da ima dosta HD sadrzaja.
 
Koje baterije idu u daljinski? Da li su AA baterije ili one nešto manje AAA što obično idu u daljinski?
 
Da li neko zna kako se isključuje svetlo na daljinskom? Posrče baterije za dve nedelje a svetlo mu je totalno beskorisno.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
I dalje mi se desava da mi box na trenutak izgubi sliku i istog momenta je vrati.Izvalio sam da mi se to desava kad mi neko pozvoni na ulaznim vratima ili kad se pali neko svetlo u stanu na prekidacu.
Ali ne desava se stalno,nema pravila.Neki put se desikad neko pozvoni da slika nestane na trenutak pa se vrati, a neki put ne.Koliko znam struja mi je ok u zgradi i u samom stanu.Barem do sada je bila ok.
Ima li neko ideju sta moze da pravi problem.
 
Pocni od LED sujalica... Vidi na koju reaguje. Cuo sam da led hoce da prave takav problem.
 
Imam par led sijalica u stanu,ostalo su led paneli.Sad nisam pametan odakle krenuti.Jedino sto mi je bas bas dosta uredjaja vezano na istu uticnicu gde se nalazi eon box.9 uredjaja je vezano na istu uticnicu.Probao kad su sve led sijalice ugasene i opet se desava kad neko pozvoni na ulazna vrata da dolazi do nestanka slike na box-u na trenutak pa se onda odmah vrati.Koliko sam skapirao najvise ga zeza zvono na ulaznim vratima.
I dalje nisam siguran sta moze da pravi problem?
 
Pozdrav
Da li je neko koristio ptt net. Ima ponuda uo 24m internet 10/1 + kablovska za 1500 din. Vise nego povoljno ali se bojim da nije neka navlakusa.
Call centar im je katastrofa...

Послато са MIX уз помоћ Тапатока
 
Imam par led sijalica u stanu,ostalo su led paneli.Sad nisam pametan odakle krenuti.Jedino sto mi je bas bas dosta uredjaja vezano na istu uticnicu gde se nalazi eon box.9 uredjaja je vezano na istu uticnicu.Probao kad su sve led sijalice ugasene i opet se desava kad neko pozvoni na ulazna vrata da dolazi do nestanka slike na box-u na trenutak pa se onda odmah vrati.Koliko sam skapirao najvise ga zeza zvono na ulaznim vratima.
I dalje nisam siguran sta moze da pravi problem?

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?293462-Telekom-Srbija-VDSL-(FAQ-1-post)/page547
Evo ovde imas nesto u vezi smetnji bas led panela na razne mrezne uredjaje... Bice da je do nekvalitenih komponenti.
 
Ljudi može mala pomoć vezana za eon box i netflix.

Instalirao sam addon na kodi, ulogovao se normalno, ali svaki put kad pokušam da pustim video kaže da je password ili username incorrect.

Na netu što sam mogao da nadjem kao problem je esn number.
To sam uspeo da nadjem preko netflix aplikacije koja radi samo sa mišem i ima sd video samo. (razlikuju se kodi esn number i netflix apk esn koji je kompletan)

samo ne znam koliko je validan, jer apk netflix vidi kao android device, a addon kao web browser.

Da li je neko uspeo da namesti netflix addon za kodi?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno