Šta je novo?

OnePlus 6

Videh i to, odlično je.

A baš je lep kad nije u masci, prosto gre'ota što mora da se stavi u nju. :D
 
Ja koristim trenutno drugi sandstone, pošto je prvi pukao.
Neće ni ovaj još dugo, pa sam još jedan poručio.
Premium izgled i osećaj, al kratkog veka
 
Ja koristim ovu sa slike i neku nalik silicone red oroginal futroli. Ova sa slike je bila oko 3$ dok je ova druga oko 5$. Neverovatno dobre maske za taj novac, perfektno nalezu na mob i svi otvori su centrirani u milimetar. [emoji4]
62ea585e7f5ec0dcfec1bec44cccc6a1.jpg
 
Poslednja izmena:
Jeste ali je ogroman telefon u njoj. Ja koristim cafele, probao fabričku, probao tu sa slike ali cafele je mama za obe futrole, leži kao puška a minimalno povećava dimenzije.
 
Meni ne smeta, bas sam trazio nesto da malo poveca dimenzije, da deluje robusno. Makar dok ne predjem na neki 7'+ mob. [emoji23]
 
Ja koristim ovu sa slike i neku nalik silicone red oroginal futroli. Ova sa slike je bila oko 3$ dok je ova druga oko 5$. Neverovatno dobre maske za taj novac, perfektno nalezu na mob i svi otvori su centrirani u milimetar. [emoji4]
62ea585e7f5ec0dcfec1bec44cccc6a1.jpg

Pusti link od ove sa slike :)
 
Odlucih danas da probam GCam sa XDA koja je posebno pravljena za OP6/T, i prijatno se iznenadih.
Do sada sam koristio GCam app koja je radjena za Mi8, radila je perfektno do skoro. Pocele su da se ne cuvaju fotke posle slikanja, pa sam svako malo morao da brisem kes i da prinudno zaustavljam app.
Ova za OP radi perfektno za sada, videcemo kakvi su rezultati u odnosu na proslu i na stock, to tek treba da se ispita. Ovako na prvu loptu ima mnogo vise podesavanja od one za Mi8. [emoji4]
 
Daj link od te aplikacije da vidim jel ima razlike u odnosu na ovu koju sad koristim.
Davno sam skinuo ovu moju verziju, ni ne sećam se odakle sam skidao...
 
Neki poseban razlog da koristiš Tolyan verziju umesto standardne Arnova?
 
Roknite ovde fotke, gcam vs stock .
+verziju gcama koju ste koristili :)
+verziju softvera koji trenutno imate :D
 
Neki poseban razlog da koristiš Tolyan verziju umesto standardne Arnova?
Nema posebnog razloga. Ne znam ni sta bi trebalo da predstavlja Tolyan verzija? [emoji3]
U cemu je razlika?
Ovu sam ubacio jer vidim da je poslednja. Sa linka iznad nema ni jedna posle nje, koliko sam uspeo da ispratim. Nekom logikom sam isao da je ujedno i najbolja, jer su verovatno neke greske iz ranijih verzija ispravljene.
 
Poslednja izmena:
Ne znam razlike, zato sam te i pitao. :)

Ja sam dugo koristo Camera 5 verziju iz avgusta, danas sam ubacio novu Arnova verziju kamere 6, izašla pre dva dana, pa sam mislio da sa razlogom koristiš tu stariju.

Ja ovde pratim novosti u principu, mada se realno razumem kao marica...

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-suggested/
 
Ahaa, vidis nisam znao za te nove verzije. [emoji23]
Koliko vidim sa linka, Arnova nije pravljena samo za OP, moze se koristiti i na Samsungu (sredjeni neki bagovi za S9/N9). Ove sa XDA bi trebalo da su radjene specijalno za OP. Mada ko ce ga znati kad ima milion razlicitih verzija. [emoji23]
Ti isprobaj tu, mi cemo ovu pa da uporedjujemo. Javljajte rezultate. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Verujem da sve verzije daju manje-vise iste rezultate. Ne mogu se nesto drasticno razlikovati. [emoji4]
 
itekako se mogu drastično razlikovati, al dobro, ako ti to misliš, nema potrebe da te ubjeđujem.

Da ne pominjem da konfiguracioni xml fajlovi za istu verziju mogu veliku razliku da naprave, odnosno podešavanja, kojih ima milion u novijim verzijama.
 
Koje si verzije probao? Koja se tebi pokazala kao najbolja?
 
probao sam sve do mislim xtreme v19 + prateći xml fajl i onda u zadnjih mjesec dana nisam imao vremena za isprobavanje :)
 
Meni su ove urnyx ili kako je vec najbolje. Probao sam neke njegove za mi8 i bas su mi bile dobre, sa njegovim xml fajlom
 
Mogu li skinuti betu direktno na telefon pa update, ili moram preko kompa? Logicno mi je da moze, nego ajd da budem siguran :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji sam ja “srećnik”. Danas je stigao OTA update i ja to zavrsio, i sada kada hocu na betu cvrc... kaze da imam noviji sistem od bete i da ne moze. Treba da cekam da puste novu betu na sajtu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hajd' da se nadovezem, OOS 9.0.5 nema root-a sa Magisk - om. Ne radi ni stabilna 18.1 a ni beta 19.0 verzija. Samo odradi shutdown telefona i vrati ga u recovery.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Da se ispravim, radi root i sa Magisk - om 18.1 i sa betom 19.0. Magisk moduli koje nisam prethodno deinstalisao su pravili problem.

Add: RAM managment ubija Spotify samo tako bez obzira što je postavljeno Don`t optimize za bateriju. Deezer radi bez problema. OOS 9.0.5 - ne navedoh...
 
Poslednja izmena:
Koji sam ja “srećnik”. Danas je stigao OTA update i ja to zavrsio, i sada kada hocu na betu cvrc... kaze da imam noviji sistem od bete i da ne moze. Treba da cekam da puste novu betu na sajtu


Sent from my iPhone using Tapatalk
pa, bete izlaze svake 2 sedmice u prosjeku...


Da se ispravim, radi root i sa Magisk - om 18.1 i sa betom 19.0. Magisk moduli koje nisam prethodno deinstalisao su pravili problem.

Add: RAM managment ubija Spotify samo tako bez obzira što je postavljeno Don`t optimize za bateriju. Deezer radi bez problema. OOS 9.0.5 - ne navedoh...
zašto 9.0.5 BTW?
I koja ti se cini najboljom?
pa ta koju i koristim :D
 
Zato što sam se zasitio custom ROM - ova I nedovrsenih beta za Nexus S - om, Galaxy Nexus - om, Nexus 4 - om i Nexus 5 - om. Nisam imao nekih većih problema sa RAM management - om ni sa prethodnom verzijom OOS (jedino mi je ubijao Flud app samo tako).

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno