Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Jel neko kupovao ovako nešto? Čuo za iskustva?
https://s.click.aliexpress.com/e/bvE9PXRi

Ne znam da li bi me carina odrala s obzirom na veličinu/težinu... Ili ako vide cenu bez popusta i kupona. Sada je popust i mogu dodatno da skinem kuponima oko 15$

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Meni taj link ne radi da bih video. Otvara best match sa alija.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ne mogu da editujem post. Link mi taj kopira. Ajde ovako...
b291bec5dde651c93ae0c8d6b6c1b6e2.jpg


Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko neki predlog za LED lampu koja bi bila na radnom stolu? sto jednostavnija da bude
 
Meni je stigao danas jedan od tri koliko ih je u GPC....

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Meni ništa, u GPC-u su 4 iz Singapora, ko zna koliko iz Kine neregistovanih. A koliko vidim od prestanka štrajka ništa, već ide radikalizacija.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Napravio sam novi AliExpress nalog svom ocu koji bi prvi put nešto da kupi i da vidi šta ima, pa da ne brlja po mom nalogu. Takođe, kao novi korisnik dobija $5 poklon. Ali, kada klikne na "get it now" (kupon), dobije ovu poruku:

yDgfKED.png


Probao sam da ga ulogujem sa svog moba (gde se nikada nisam logovao na AliExpress), ista poruka. Probao da se skinem sa WiFi-a (jer i ja sa svojim nalogom sam koristo taj WiFi, ista IP adresa), konektovao se na mobilni net, opet ista poruka na mobu kad unesem njegov nalog i probam tih $5 da uzmem. Što se to dešava? On bi platio svojom karticom, nije uneto ništa od podataka, samo otvoren nalog. Hvala! ;)
 
Poslednja izmena:
A da pokušaš sa njegovog računara/moba, njegovog interneta. Svašta oni prate IP adresu, mac adresu, karticu, cookies...
Obriši cookies, istoriju, resetuj modem ...

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Neće mu to pomoći, napravi novi nalog a pre toga napravi novi Google play...
 
Da li je neko narucivao mozda neku amatersku dijagnostiku za kola a da valja koliko toliko?
Takodje me zanima neka kamera za kola sa ekranom kao pomoc pri parkiranju,
 
Da li je neko uzimao neki jeftiniji mini dron za po kući?
Treba mi preporuka, po mogućstvu sa štitnicima elisa.
 
Pomoć ljudi!
Kolega poručio dve stvarčice od Kineza. Međutim mnogo je loš sa engleskim pa je uspeo da klikne na dugme gde se potvrđuje da je primio robu...
Jedan od predmeta nije ni poslat (piše: Item is ready for ship), a kod drugog je poslednje bilo: shipment accepted by airline. Sada kada je to kliknuo stoji: Successful delivery.

Kakva je dalja procedura? Šta može da se uradi? Da li da šalje poruke prodavcima ili Aliju? Može li bar pare da vrati itd...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

Trebalo bi da može da otvori Dispute i da kaže da nije dobio pošiljku. Kako to dalje ide ne znam, moguće da će da mu produže tj. vrate protection time.
 
Ljudi treba mi pomoć. Imam neki kupon od 3$ na Aliexpress, ali neznam, da ga iskoristim. Vidim da sam imao ranije puno kupona ali sve ne iskorišćeni, jel hoće neko, da mi objasni i pomogne ako da iskoristim. Jer cu i u buduće, znati

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da li je to AliExpress_Coupon ( crveni ) ili Seller coupon ( narandzasti ) ?


c1.jpg

Za svaki ti pise za cega vazi i na koju sumu imas popust.


Ako je crveni kao sa slike onda za bilo koju kupovinu u zbiru od 20 i vise dolara imas umanjenje za 3 dolara.

Ovih dana je bilo moguce "uhvatiti" i 25-5$
 
Trebalo bi da može da otvori Dispute i da kaže da nije dobio pošiljku. Kako to dalje ide ne znam, moguće da će da mu produže tj. vrate protection time.
Kontaktirali smo prodavačicu. Izgleda da je poslala... Bar je slikala neki papirić na kom to piše i moli za strpljenje. Ostaje mu samo da čeka i vodi računa sledeći put.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da li mozda neko zna kako se zove onaj adapter za front panel prikljucke na kucistu i da li se negde na ae moze kupiti.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Upravo sam hteo da pitam u vezi led sijalica, ali za auto. Potrebne su mi H4 duga/kratka...
Koja je razlika između ovih sa hlađenjem (ventilator) i bez njega? Osim što u komentarima se može naći da ponekad može doći do smetnji na radiju.

Ako može i neka preporuka. Zapale su mi za oko ove od NOVSIGHT store. Može odgovor ovde ili kroz poruke... Ili ako ima posebna tema dajte link

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
kolege, preporuke za LED sijalice e27 standard sa alija?
Imaš i kod nas dobrih led sijalica ovih jeftinijih. Možda su 20-30 din skuplje nego na aliju. Konkretno mislim na Lumax, ja sam uzeo 10 komada pre par meseci, i za sada rade bez problema. Jedino ako nađeš bas nešto povoljno na aliju.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Imaš i kod nas dobrih led sijalica ovih jeftinijih. Možda su 20-30 din skuplje nego na aliju. Konkretno mislim na Lumax, ja sam uzeo 10 komada pre par meseci, i za sada rade bez problema. Jedino ako nađeš bas nešto povoljno na aliju.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Upravo nadjoh, realno cene kao na Aliju, jesi zadovoljan kako svetle ?
 
Upravo sam hteo da pitam u vezi led sijalica, ali za auto. Potrebne su mi H4 duga/kratka...
Koja je razlika između ovih sa hlađenjem (ventilator) i bez njega? Osim što u komentarima se može naći da ponekad može doći do smetnji na radiju.

Ako može i neka preporuka. Zapale su mi za oko ove od NOVSIGHT store. Može odgovor ovde ili kroz poruke... Ili ako ima posebna tema dajte link

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Ja sam uzeo ovakve ali sa KP-a pre neki dan i platio sam skoro pa duplo, nisam ni gledao na Aliju :), inace mnogo sam zadovoljan koliko dobro sijaju, pravo osvezenje posle onih halogenih sijalica
https://www.aliexpress.com/item/2Pc...dd-40d4-bd41-1866a8b63e17&transAbTest=ae803_3
 
@virke

Nadji na KP ko prodaje kamere

Za dijagnostiku proveri da li na Grande Puntu funkcionise
https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=vag+fiat+obd2
https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=OBD2+ELM327+V1.5+usb

fiatobd.jpg

@vlad1982

Razne front panele mozes naci na Limundu i KupujemProdajem za 200-500 din.

@ topdeel

Ima trenutno 300-30$

vipc.jpg

promo kodovi
LUCKY9 100-10$
SAVE5 50-5$
aliexpress2off 12-2$


@ShadowOps

Imas posebnu temu ovde na forumu.
Vecina sa AE je veoma loseg kvaliteta

@ Balkan Spy

Moras da se raspitas koje zadovoljavaju standard da mozes da prodjes tehnicki
 
@ShadowOps
Sasvim su dobre. Nisam pre njih koristio nijedne, to su mi prve led sijalice u kući . Uzeo sam ih od 7-9-11-15w toplo bele. Odnos cena-kvalitet, nema bolje na našem tržištu. Videćemo koliko će izdržati vremenski, ali 3god garancije je takodje veliki plus.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Vrh Dno