Šta je novo?

OnePlus 6T

pa sad... ako si samo za stabilne verzije, nema šta da razmišljaš o beti :d
 
Ja koristim Plus Beat, dobro radi, n3 troši bateriju puno...

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Probao sam instalirati Plus Beat na P9Lite :)D) ali nije baš radio, palio je ekran ali samo je pokazao sat. Ikona aplikacije bi iskočila na pola sekunde i maknula se.
Valjda će bolje raditi na OP6T :)
 
Stigla pila, mobitel je brutalan. Razlika između njega i RN5, A1 i P9Lite koje imam doma je vrlo vrlo vidljiva, OxagenOS mete pod s njima. Nisam mislio da će tolika razlika biti, pogotovo RN5 koji je super mob ali je.
Pitanje, stavio sam zadnju gcam od extrema i prednja kamera mi je loša. Recimo RN5 sa gcamom radi puno oštrije i detaljnije selfije.
Postoje neke preporučene postavke za tu verziju gcama ili nešto iz iskustva vlasnika da se malo poboljša prednja?

OP6T
 
Da li si uključio HDR+ ? Ako mene pitaš sa Gcam je previše oštra.

OnePlus 6T
 
Jesam, naravno. Nije baš da je preoštra. Makar može biti jer sam slikao navečer u stanu sa relativno slabijim svjetlom.
A ova Gcam verzija ima podosta opcija pa sam mislio možda neka pali neki noise reduction koji je malo agresivan.
 
mislim da sam ti odgovorio na XDA, ako si tamo postavio isto pitanje? :D
 
gledaj da uvijek izađeš iz jedne prije nego pokreneš drugu, može se desiti da gcam uopšte ne sačuva fotku koju si upravo napravio, i slični problemi.
 
Ljudi koje zastite koristite za ekran? Dajte neku preporuku. Ako ima kod nas(da oni stave) jos bolje.
 
Ja sam uzeo originalno Oneplus staklo i karbon bumper. Staklo ima male 'balone' sa jedne strane skroz uz ivicu, i gore uz status bar, ali ne smeta dovoljno da bih ga skinuo. Računam da je lakše da istrpim to, nego da razmišljam da li će negde ispasti i pući. U kombinaciji sa bumperom štiti ceo telefon lepo.
 
Odakle si narucio? Oni bese ne salju kod nas sa zvanicnog sajta?
 
Našao McLaren edition... Razmišljam biti ili ne biti


NOTE 9
 
Evo ja ću ti pomoći, radi bolje od Note 9 (imao ga 3 mjeseca). Jedino kamera je možda maaaalko lošija.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Misliš da vredi? Kako radi sa uparenim satom? Ako je neko probao? Kamera me baš nešto i ne interesuje. Muči me olovka...

NOTE 9
 
Poslednja izmena:
Tih para po kojima si ga ti našao ne vredi sigurno ali bubice su to! A i možeš da kupiš olovku za kapacitivni ekran pa švrljaj i po op6t ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja imam Galaxy watch i radi fino. Ne rade oni reply sa sata a za instaliranje aplikacija nisam siguran jer nisam ni probao. Ja ga koristim samo za notifikacije.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Tih para po kojima si ga ti našao ne vredi sigurno ali bubice su to! A i možeš da kupiš olovku za kapacitivni ekran pa švrljaj i po op6t ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Našao sam povoljnije [emoji23]
@Ayaredic hvala za info

NOTE 9
 
Poslednja izmena:
Baterija brutalna:
a6ed3ac210a543ae2ea95dbfdccb1669.jpg
 
Evo malo slikica sa zadnjom gcam vezijom od extrem-a (MGC_6.1.021_xcam_5_beta14.apk).
XML koji koristim je u prilogu, samo odzipati jer mi nije dao staviti .xml fajlu.

https://photos.app.goo.gl/t7xb6ZTdwWrsTs8A9

Generalno, u bilo kakvim imalo težim uvjetima gcam pere pod sa stock kamerom.
Ima dvije slike gdje se vidi razlika stock vs. gcam, označeno je na slikama.
Zadnja, night mode, jedino svjetlo je bilo na dizalici, slikao iz mraka.
Stavljat ću još kako vrijeme ide.
 

Prilozi

  • 01_2019.zip
    1.5 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:
Ima brdo podešavanja, jel' treba nešto posebno da se podesi/promeni?
 
Čim staviš taj .xml podese ti se i postavku gcam-u.
Sa tim postavkama ispadnu slike kao moje.
Možeš ti dalje podešavati ali na kraju se pogubi čovjek...pogotovo jel pola toga nije objašnjeno.
 
Radi li xml i na one plus 6?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno