Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Bas je bzv ne lici vise na samsung...gesture lepo zamisljeno, al lose realizovano.
Look and feel uzasan... sve ostalo manje vise isto

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Baš su lepe ikonice na Pie .

.

da46472cf844d2a7c62cda14d2475675.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Bas je bzv ne lici vise na samsung...gesture lepo zamisljeno, al lose realizovano.
Look and feel uzasan... sve ostalo manje vise isto

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Za gestove dodatne skini sa apkmirror one hand operation+ i da vidiš kako je ta kombinacija dobra.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koristim pie otkad se pojavio DBT (Nemacka). Po mom vidjenju je baterija dosta bolja, zvuk preko slusalica, fluidnost. Gesture su po meni lepse nego na oreo, takodje meni koji se spusta od gore olaksano je koriscenje jednom rukom. Za sada nisam nasao neku posebnu manu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ +1

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Za gestove dodatne skini sa apkmirror one hand operation+ i da vidiš kako je ta kombinacija dobra.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Probao sam jos na 8ici, nije los, mada me nervira sto ne moze da se skloni linijica, a navikao sam da mi sa te strane stoji edge panel sa leve mi neprakticno...bilo bi mnogo lepse kao sto je na ip...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako ne može, kad moze. Meni je edge panel gore malo pa radi i jedno i drugo na swype.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Na sve ce mo se to mi vec navici, neko pre, neko kasnije...
Smetaju vam ikone, pa ubacite druge neke, ima ih dosta u ponudi.

Ja stavio jednu tamniju temu zarad tamnijih prozorcica za sms (stalno sam 2 dana ih malo menjao da vidim sta mi odgovara najvise), da ne gledam crni tapet i pocetni prozor stavio jednu lepu tamnuuuu ali kao zid od cigala crno siv i promenio ikone jer mi se nisu svidele ikone i toj temi sto sam stavio. Neke 2 tamne teme sam eliminisao jer im se brojevi u oblacicu na ikonama nisu videli... kako sam stipsa, koristio sam sve besplatno. Sve u svemu moze se svasta podesiti, nema razloga za kuknjavu. ;)
 
@SretenBG Ma znam da mozes da ga namestis gde hoces, ali 2/10 puta promasim sta zelim pa me nervira, bas kad mi je nesto hitno ili kad su mi ruke zauzete dodirnem pa izadjem kad ne treba

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovo me najvise nervira...poluproizvod najobicniji...
bf3c0b28d0543f28f388b535206afa98.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ odes u imenik i na ime povuces na levo i eto, ako smatras da je polu proizvod uzmes od drugog proizvodjaca i resis problem.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne to, nego tastatura je pomerena za ceo palac na gore, iako nemam navigation bar...cemu to, ako nesto napravis napravi kako valja.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Podignuta je da bi ti bilo lakše da kucas, bez navbara je prenisko. Meni to odgovara.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Napravljeno je tako da ne bi bilo nezgdno kucati zbog velicine telefona. Uzmes tel u ruku, i spustis palceve, padaju tacno na tu visinu. Da je nize, telefon bi ti se prevrnuo il sam od sebe il pri nekom kontaktu s nekim, makar i cesanje to bilo...
 
Ma sve je to lepo, ali ja ne zelim da imam 2 cm praznog prostora, omoguci mi da postavim tastaturu kako zelim, kad si vec dao mogucnost ukidanja nav bara...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako te to toliko smara ubaci Gboard ili SwiftKey. Onda ide do dole.
 
Ubaciš drugi launcher , ... bar na Android platformi možeš da se igraš do mile volje (za razliku od ... itd ) .

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nema to veze sa launcherom već sa tastaturom. Samo neka ubaci drugu ako ga samsung smara.
 
Ne radi mi više package disabler posle updatea - rešenje?

NOTE 9
 
Ubija me što sam mislio da će biti bolja. Ja majke mi ne znam šta ja radim ovom telefonu. Jedno 5 dana od kada sam radio čistu instalaciju
1be53976ddd499cc945c7a9efa5a21e7.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Hotspot ubija bateriju, možda je to? (Greška učinilo mi se da vidim uključenu ikonicu za hotspot gore). Ovo stvarno izgleda kako da nešto jede bateriju u pozadini. Malo je 3 i po sata SOT-a...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Hotspot je poslednjih 15 minuta.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ubija me što sam mislio da će biti bolja. Ja majke mi ne znam šta ja radim ovom telefonu. Jedno 5 dana od kada sam radio čistu instalaciju
1be53976ddd499cc945c7a9efa5a21e7.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ja prezadovoljan
4259eac092fd884db141d23842a58c77.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
joca89 , je bio u pravu za tastaturu - mislio sam da na "Nova Launcher Prime" može da se koriguje ali ne , Pored Samsungove (stvar navike) G-Board ili Smart Keyboard Pro su meni najbolje .
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od vas postao ponosni vlasnik ovog telefona preko KP ili ste ga svi uzeli preko mreze? Naime, meni je dosao primerak za Malezijsko trziste, sve radi savrseno, samo sto OTA update na Pie nije stigao i verovatno ce tek kada se to desi u Maleziji.
Service provider SW ver. izgleda ovako :
Screenshot_20190122-073135_Settings.jpg

Sta mislite, da li bi bio problem da preko ODIN-a ubacim update za nas region (SEE), npr Nemacki Pie, ili je neko mozda vec to i probao?
 
Ubija me što sam mislio da će biti bolja. Ja majke mi ne znam šta ja radim ovom telefonu. Jedno 5 dana od kada sam radio čistu instalaciju
1be53976ddd499cc945c7a9efa5a21e7.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Mislim da je najveći krivac dual sim, još ako ti je loš signal na obe kartice, eto odgovora zašto je tako "slaba" baterija. Promenio sam četiri dual sim telefona (S7 edge, S8, Note 8),
nikad nisam mogao da izvučem ni sličan rezultat kao što su imali ljudi sa One sim varijantama.
Otprilike imam isti SOT kao i ti, tako da to je to.
Jel su ti uključene lokacije? I ako jesu na kom modu?
Možeš da probaš da stavis drugu karticu na 3g mode, to je meni malo poboljšalo bateriju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako se sada aktivira split screen?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno