Šta je novo?

TOTALNA ANARHIJA - OFFTOPIC TEMA [POLITIKA, SPORT, FLAME...]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde da se upisem i ja pre fajronta.
Nadam se da ce nas onaj ped*r Vucic ostaviti na miru trajno. I nek povede sa sobon i svoje podguzne muve Vulina, Vesica ,Stefanovica i ostalu naprednjacku bagru.

Takodje se nadam ovakvoj temi i pred kraj tekuce 2019.

Toliko od mene i u zdravlje. :wave:
 
Poslednja izmena:
Ma sve je kristalno jasno.
Naša zemlja je kao pobednik nad fašizmom i nacizmom u drugom svetskom ratu uživala nepodeljen ugled u celom svetu u godinama i decenijama nakon velike pobede.

Preokret koji je označio povratak zla na scenu se desio ponovnim uspostavljanjem Nemačke, njenim povratkom na granice pre 1945.
To je ključni događaj nakon koga su iz poluvekovnih septičkih jama prokuljale nacionalističke horde koje su uništile sve ono dobro što je krasilo našu veliku i srećnu zemlju.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
I ja da vas pozdravim [emoji41]
7f58941102331bfdd5d7a65755bf3735.jpg
 
Kakve veze ima Nemačka sa ljudima što bace električni šporet u reku.
Pa doneseš *mjau**mjau**mjau**mjau*nu uredbu da se na tv ništa što je 18 + ne može prikazivati prije ponoći.
Sami smo sebi krivi.
Treba nam resetovanje i poslati jedno 300 000 ljudi u privremenu penziju i zaposliti mlade.
Kako da bude pošten mladi policajac kada godinu dana volontira sa dvojicom kolega koji već muljaju 20 godina.
 
Da ne spominjemo hrvate kako su prosli...
Нису прошли онако како су они радили (олуја). Како уопште имаш образа да поменеш хрвате и то како су они прошли.

isto se desilo i posle ww2 sa nemcima koji su generacijama ziveli u Vojvodini, od 1/5 zivalja Vojvodine nista nije ostalo od njih, satrli ih.
Јадни фашисти и нацисти, ево сузу пуштам за њима. Поменути немачке жртве и Други светски рат у истој реченици је у најмању руку безобразно. Како те није стид?

Madjarska i Slovacka vlada uputile zvanicne dopise zabrinutosti EU i Srb o drasticnom padu broja manjina u Vojvodini u zadnjih 2 decenije, sa predogom o zajednickom trazenju resenja.
Мађари дају пасоше свима који су хтели и онда се питају зашто одлазе из Србије. Добровољно си отишао из своје вољене Војводине, а сада кукаш како је људи напуштају. Јеси ли ти нормалан или си само безобразан?
 
Evropa je gotova.
Migrantski talas koji se decenijama ne može prilagoditi zapadnoj civilizaciji je samo jedan faktor.
Drugi je naravno demografski slom.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nisam mislio na kokaina, već na ove kojima se na Božić pričinjava ustaše i balije :d
Причињава? Па ко је овде помињао истребљење Срба у Војводини? А усташе не морају да се причињавају, ту су у нашој близини.
https://www.index.hr/vijesti/clanak...tase-s-odrubljenom-glavom-srbina/2054689.aspx
Trebalo je da im zahvalimo, izgleda.

Malo proširite vidike.
Наравно, нама нису потребни непријатељи поред оних који користе сваку прилику да пљуну по Србима и Србији и оправдавају остале. Они то не раде, само себе хвале, прикривају своје лоше потезе и на крају завлада општа слика да су Срби лоши а сви остали фина господа.
 
Ajde da se upisem i ja pre fajronta.
Nadam se da ce nas onaj ped*r Vucic ostaviti na miru trajno. I nek povede sa sobon i svoje podguzne muve Vulina, Vesica ,Stefanovica i ostalu naprednjacku bagru.

Takodje se nadam ovakvoj temi i pred kraj tekuce 2019.

Toliko od mene i u zdravlje. :wave:

Eh sad :) Kazem ja da su crvena posast, relikti ogrezlih komunjara i dementni penzosi uglavnom krivi za ovo stanje (klinci manje vise, svakim danom ih je sve manje tako da njih ne ubrajam u glasacko telo - ionako na svim izborima biramo izmedju kuge i kolere).
Zato treba ukinuti pravo glasanja svakom preko 65 godina - kako beba od godinu dana nije svesna sebe, isto tako je i sa starcem od 80 godina.
 
Poslednja izmena:
ljudi sarkazam je nažalost jedini način da razmislimo,

što bi reko sun cu, ako imaš koleričnog protivnika (kakav je ceo ovaj naš vek) treba da ga iznerviraš. samo što mi nismo protivnici, nego saigrači.

Mir Božji, Hristos se rodi !
 
Bas me zanima da li bi moglo da se izvuce poreklo od Rimljana i trazi italijanski pasos, sigurno imamo neku njihovu crtu

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Treba ovde u ovoj temi nešto jače od metle da se ***** očiste...
 
Bas me zanima da li bi moglo da se izvuce poreklo od Rimljana i trazi italijanski pasos, sigurno imamo neku njihovu crtu

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Imaju taliani pune ruke posla sa rumunjima....ne verujem da bi ti to prošlo :p

smiritese,vreme je božića,vreme oproštaja i davanja slabijim i siromašnijim (čak se i koki smirio)
 
Zato treba ukinuti pravo glasanja svakom preko 65 godina - kako beba od godinu dana nije svesna sebe, isto tako je i sa starcem od 80 godina.
Ма мени никако није јасно одакле толико стараца који изгласају овакву власт. Ако су сви омладинци исправни а старци испрани, како мањи део популације надгласа већину. Све ово уз претпоставку да и омладинци и они средњи гласају против власти а само пензионери буду за ... мада искрено, не сећам се да је некада опозиција била на власти. ;) И никада неће да буде.

Сада на задатак, оно што сам писао, објасните родитељима и бабама/дедама да нису свесни себе, да су излапели и да је време да буду искључени из свега па напишите резултате. И објасните им да никако не смеју да кажу да се ова власт смени а да се они претходни не врате, чему онда онолики народни протести (са којих ми није јасно о каквих 5 милиона се ради, толико им је плаћено?) ако се претходна власт не врати??
 
O cemu ti pricas, kakav manji deo populacije, pa u Srbiji prosecna starost skoro 50 godina, daleko vise starih nego mladih
Meni takve stvari nisu smešne i nisu za šalu.
E onda da ukinemo, posto ti nemas smisla za humor. Lako se drugima smejati, ajde malo na svoj racun.
Нису прошли онако како су они радили (олуја). Како уопште имаш образа да поменеш хрвате и то како су они прошли.
Cuveni argumenti. Pa nisu bitni rezultati vec namera, nisi nista bolji ako si neuspesniji u izvodjenju. Lepo rece SOCOM, za stradanje nema merne jedinice

Не верујем да је кокан био озбиљан, мада јесте претерао. Ваљда му је познато да у Војводини углавном живе Срби и да је премало усташа, балија, ханџароваца, хортијеваца и оних отпадака од политичара који то заговарају па тешко да ће неко да избаци Србе. Само неко ко је глуп и ограничен може то да мисли. Надам се да он не мисли тако.
Што смо даље од историје, она делује све блаже, зато ће у јевропи да се врати нацизам и фашизам и није случајно повампирено усташтво у кроацији. Да неко размишља о томе, све би сасекао у корену, овако нас чека сличан расплет.
Pa mi sami sebe izbacujemo i iz Vojvodine i ostatka drzave, a i nacizam i fasizam se uspesno povampiruju...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da su za sve naše muke krivi meksikanci i njihove sapunice.....


....i naravno plastika
 
upravljanje je za poneke najviša veština. ne primate se ljudi
 
E onda da ukinemo, posto ti nemas smisla za humor. Lako se drugima smejati, ajde malo na svoj racun.

Nemam smisla za humor koji predstavlja vređanje mog naroda na najradosniji hrišćanski praznik. Možda neko voli da pljuje po sebi i svojima, i to mu je jako smešno, ali ja nisam među njima. I nikada se neću smejati ni na uvrede ka ostalim narodima i narodnostima, čak ni kada je to uvijeno u neki sarkazam, odrastao sam u multikulturalnoj sredini i vaspitan sam drugačije.

Nije ni čudo da su ovakve teme zabranjene na forumu, nadam se da zbog ovakvih stvari nikada neće biti otvarana više.
 
Cuveni argumenti. Pa nisu bitni rezultati vec namera, nisi nista bolji ako si neuspesniji u izvodjenju.
Хоћеш рећи да је на територији Републике Србије био некакав рат (да не употребим хрватима драг израз "редарствена акција") са циљем да се протера део становништва?

Pa mi sami sebe izbacujemo i iz Vojvodine i ostatka drzave, a i nacizam i fasizam se uspesno povampiruju...
Повампирују се, управо код оних код којих су се и појавили уочи Другог светског рата. Срби нису били ни фашисти ни нацисти, па се запитај код кога се то јавља поново.
 
Poslednja izmena:
Da, posle WWII i 90ih pokusaj "oluje" u Vojvodini i na Kosovu. Povampiruju se bas kod nas, vise fasizam nego nacizam, od omladine do vrha vlasti. A i uoci WWII je bilo vise fasista/nacista nego onih koji su vikali "bolje rat nego pakt" i ciji istomisljenici ni danas ne mogu da prezale (sto javno sto prikriveno) sto nismo bili na strani Nemaca "jer bi nas tako mnogo manje izginulo"
Nemam smisla za humor koji predstavlja vređanje mog naroda na najradosniji hrišćanski praznik. Možda neko voli da pljuje po sebi i svojima, i to mu je jako smešno, ali ja nisam među njima. I nikada se neću smejati ni na uvrede ka ostalim narodima i narodnostima, čak ni kada je to uvijeno u neki sarkazam, odrastao sam u multikulturalnoj sredini i vaspitan sam drugačije.

Nije ni čudo da su ovakve teme zabranjene na forumu, nadam se da zbog ovakvih stvari nikada neće biti otvarana više.
Upravo, "vredjanje i pljuvanje" na sopstveni i racun naroda je smisao za humor. Uvrede su jedno a humor drugo i problem i jeste sto je kaznjivo sve sto lici na uvredu a ne ostrascene reakcije i stvarne zle namere.
 
Poslednja izmena:
Desničari vazda za ukidanje nekih prava što su izborili levičari. Pravo na rad žena, pravo na ograničeno radno vreme, pravo da svi glasaju.

Umesto da ukidamo ljudima prava, treba da ih proširimo. Deca treba da mogu da glasaju, jer to ne zahteva određeni nivo intelekta niti znanja. Nepismeni mogu glasati, treba dati i deci šansu. Jer i oni su građani ove zemlje. To se zove pozitivno razmišljanje. A ne zabrane, ograničenja i povratak na neka surovija vremena. Ajde da ste vi doneli ta prava pa da ih ukidate. Tako su ukinuli besplatno školstvo a pokušavaju ukinuti i javno zdravstvo, vidimo kuda nas je to odvelo.

Imam ja snaju koja mojoj majci, svojoj svekrvi kaže da ide kod privatnika da se leči. Majka penzioner, penzija 13500 dinara. Snajka državni službenik, pravnik, odlukom ove vlasti zarađuje milione dinara godišnje. Takvo ponašanje je definicija bezobrazluka i bezobzirnosti.
 
Poslednja izmena:
Нису прошли онако како су они радили (олуја). Како уопште имаш образа да поменеш хрвате и то како су они прошли.


Јадни фашисти и нацисти, ево сузу пуштам за њима. Поменути немачке жртве и Други светски рат у истој реченици је у најмању руку безобразно. Како те није стид?


Мађари дају пасоше свима који су хтели и онда се питају зашто одлазе из Србије. Добровољно си отишао из своје вољене Војводине, а сада кукаш како је људи напуштају. Јеси ли ти нормалан или си само безобразан?

Cek, segmentiras mi post zarad spinovanja i onda mene treba da bude sramota?

Ti nisi normalan cim ne kontas da pricam o obicnom narodu a ne militatnim akcijama i frakcijama, nemogucnost da razgranicis te pojmove u tvojoj glavi imas ocigledan problem sa mrznjom.
I ti si primer bas tog orudja koje sam spominjao koje, gle cuda, nisi citirao...

I tebi za info, madjari daju pasose jos od ´93, uprostili su proceduru 2010 da bi 2012 krenuli da uvode restrikcije jer vecina podnosioca nisu znali madjarski jezik.
 
@Duke

Molim te zaključavaj i spasi forum sramote u koju se ova tema pretvara.
 
Koliko šovinista u jednoj temi... Sve neke patriote :)
 
Cek, segmentiras mi post zarad spinovanja i onda mene treba da bude sramota?

Ti nisi normalan cim ne kontas da pricam o obicnom narodu a ne militatnim akcijama i frakcijama, nemogucnost da razgranicis te pojmove u tvojoj glavi imas ocigledan problem sa mrznjom.
I ti si primer bas tog orudja koje sam spominjao koje, gle cuda, nisi citirao...

I tebi za info, madjari daju pasose jos od ´93, uprostili su proceduru 2010 da bi 2012 krenuli da uvode restrikcije jer vecina podnosioca nisu znali madjarski jezik.

Какво спиновање, да ли уопште знаш шта је спиновање? Очигледно не.
Сегментирање? Да ли стојиш иза онога што си написао, или не? Питање је просто.
И шта је мене брига од када дају пасоше. Поента је да их дају и да се онда чуде што људи одлазе, па као испада да их неко протерује. Је л' тебе неко терао или си отишао јер си тако желео?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno