Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko vidim, novi cenovnik važi za stare SBB pakete, ali ne i za Ikom. Potpisao sam (tj. sestra, nije znala) sa promoterima obrazac (da li je to ujedno i ugovor?) da prelazim na EON Light sa 6 meseci starom cenom, treba da se dogovorim za dolazak majstora. Šta mislite, možda mi je najbolje da se pravim lud i da prolongiram dolazak majstora u nedogled, pa samim tim ostanem na starom Ikom paketu? [emoji16]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Koliko vidim, novi cenovnik važi za stare SBB pakete, ali ne i za Ikom. Potpisao sam (tj. sestra, nije znala) sa promoterima obrazac (da li je to ujedno i ugovor?) da prelazim na EON Light sa 6 meseci starom cenom, treba da se dogovorim za dolazak majstora. Šta mislite, možda mi je najbolje da se pravim lud i da prolongiram dolazak majstora u nedogled, pa samim tim ostanem na starom Ikom paketu? [emoji16]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
To što je potpisano je prijava koja nije obavezujuća. Kad te budu pozvali majstori jednostavno kaži da si se predomislio i ne želiš novi paket.
 
Neverovatno da daju minimalne pogodnosti za stare korisnike. Što je najgore, čuo sam da sbb uskoro diže cene. Npr. ja imam duo gold koji je 3300 ili koliko već, a biće 3450-3500. Namerno te teraju da potpišeš ugovor bez ikakvih popusta.
 
Bezobrazluk
Da li zbog ovog moze da se raskine ugovor?20181207_125242.jpeg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Neverovatno da daju minimalne pogodnosti za stare korisnike. Što je najgore, čuo sam da sbb uskoro diže cene. Npr. ja imam duo gold koji je 3300 ili koliko već, a biće 3450-3500. Namerno te teraju da potpišeš ugovor bez ikakvih popusta.
Duo gold paket je 3299 a nova cena će biti 3429. Imaš mogućnost da raskines ugovor do 1.1.2019 bez ikakvih troškova.
 
Наравно, уз инфо о промени цене пише до када може да се раскине. Што неће да уради више од 0,01% корисника.
 
Nisam pod ugovorom. Ne mogu prosto da verujem da 10 godina plaćam račune bez dana zakašnjenja, a oni se ovako cigane. A i što bi davali popust, kad vide da *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* nastavlja da plaća.
 
Nemanja mogu da se cigane jer provajdera kablovske ne možeš da biraš, jedina druga opcija je MTS TV, ali i oni nisu neka sreća, a nisu ni jeftiniji, ako čovek uzme dodatne pakete na osnovni.

Ja sada imam Trio Gold, 3689 din, posle poskupljenja će biti 3829 din. Onda ili nastaviš toliko da plaćaš ili potpišeš za Eon Full koji je 170din skuplji a dobiješ Eon Box i 50mb brži net i onda čovek počne da razmišlja da potpiše za Full ili za još 1000din više Eon Premium i onda imaš sve što nude, samo će biti zanimljivo kada počnu i Premium pakete da poskupljuju, izaćićemo za godinu i po dana da im plaćamo 6k mesečno.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je upravo stigao racun i pise povecanje cene od 150rsd. Koristim trio gold extra po ceni trio golda, trio gold je poskupeo za 140rsd. Znaci da ce mi ispostaviti racun 3839rsd umesto 3829rsd. U svakom slucaju sam mejlom poslao zahtev za raskid.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Šta je bolja opcija: Tri Gold Premium na 12 meseci po novoj ceni od 4539 ili EON Premium na 24 meseca (12 po 4539 + 12 po 4999)?

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ovi opet poskupljuju? Svake godine 5%, alal vera i njima i nama :)
 
Šta je bolja opcija: Tri Gold Premium na 12 meseci po novoj ceni od 4539 ili EON Premium na 24 meseca (12 po 4539 + 12 po 4999)?

Zavisi od toga da li si pod UO ili ne. Ako nisi samo predji na Eon Premium bez UO.

Sve ostalo se ne isplati jer kao starom korisniku ne daju popust 12 meseci po1.999din. (osim ako to nekako ne izbunaris a zavisi od mnogo cega)


Pozdrav!
 
Nemanja mogu da se cigane jer provajdera kablovske ne možeš da biraš, jedina druga opcija je MTS TV, ali i oni nisu neka sreća, a nisu ni jeftiniji, ako čovek uzme dodatne pakete na osnovni.

Ja sada imam Trio Gold, 3689 din, posle poskupljenja će biti 3829 din. Onda ili nastaviš toliko da plaćaš ili potpišeš za Eon Full koji je 170din skuplji a dobiješ Eon Box i 50mb brži net i onda čovek počne da razmišlja da potpiše za Full ili za još 1000din više Eon Premium i onda imaš sve što nude, samo će biti zanimljivo kada počnu i Premium pakete da poskupljuju, izaćićemo za godinu i po dana da im plaćamo 6k mesečno.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Upravo to. Znaju da ćemo preći kad tad na nove paketa zbog toga što je cena manje-više ista, a za eon daju bolje pogodnosti. Ma sve je to ok, ali bar da ne mora novi ugovor da se potpisuje. Mislim prođe 2 godine brzo, ali opet
 
Ja sam kao 7 godisnji korisnik sbb, dobio eon premium po ceni 12x1999 i 12x4999.
UO istekla u oktobru.
Sve skuplje od 3499/mes na period od 24 mes nisam hteo da potpisem.
 
Zavisi od toga da li si pod UO ili ne. Ako nisi samo predji na Eon Premium bez UO.

Sve ostalo se ne isplati jer kao starom korisniku ne daju popust 12 meseci po1.999din. (osim ako to nekako ne izbunaris a zavisi od mnogo cega)


Pozdrav!
Nisam više. Šta sa tim dobijam? Da plaćam 4999 din mesečno bez ugovorne obaveze?

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je neko raskidao ugovornu obavezu i preneo fiksni broj u Telekom?
Pošto mi ne odgovara ovo poskupljenje hoću to da iskoristim da dobijem eon po nekim povoljnijim uslovima ili da uzmem BOX kod Telekoma. U tom slučaju ne bih voleo da izgubim fiksni broj nego da ga vratim u Telekom. Koja je procedura?
Plašim se da mi ga jednostavno ne ugase kada raskinem ugovor a pre nego što podnesem zahtev kod drugih.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam više. Šta sa tim dobijam? Da plaćam 4999 din mesečno bez ugovorne obaveze?
Da. U odnosu na ono sto si pitao to je povoljnija varijanta.

Mozes i da probas da trazis da ili samo predjes na neki paket (mozes na bilo koji od ponudjena 3 Eon paketa - bez UO) ili da
ti daju varijantu kao za nove korisnike 12 meseci po 1.999din plus 12 meseci po 4.999din za Eon Premium.

Svakako za dalje bilo sta ne moras da potpisujes UO ako neces. Pregovaraj pa ako ti nista ne ponude sto ti odgovara kazi da
ces samo da predjes na neki paket moji tebi odgovara bez UO I to je to.


Pozdrav!
 
Da. U odnosu na ono sto si pitao to je povoljnija varijanta.

Mozes i da probas da trazis da ili samo predjes na neki paket (mozes na bilo koji od ponudjena 3 Eon paketa - bez UO) ili da
ti daju varijantu kao za nove korisnike 12 meseci po 1.999din plus 12 meseci po 4.999din za Eon Premium.

Svakako za dalje bilo sta ne moras da potpisujes UO ako neces. Pregovaraj pa ako ti nista ne ponude sto ti odgovara kazi da
ces samo da predjes na neki paket moji tebi odgovara bez UO I to je to.


Pozdrav!

Znaci moze i bez ugovora da se predje na bilo koji EON ako smo stari korisnici?
 
Ali ako prelaziš na Eon bez UO onda im plaćaš 6900din jednokratno za Eon box i 290 din rentu svaki mesec.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Meni je upravo stigao racun i pise povecanje cene od 150rsd. Koristim trio gold extra po ceni trio golda, trio gold je poskupeo za 140rsd. Znaci da ce mi ispostaviti racun 3839rsd umesto 3829rsd. U svakom slucaju sam mejlom poslao zahtev za raskid.

Meni su rekli da raskid ne može da se najavi telefonom ili mejlom, nego samo u poslovnici zbog potpisivanja papira. Onda počinje da teče otkazni rok od 30 dana u toku koga normalno koristimo uslugu i na kraju se vrati oprema i to je to.
 
Meni su rekli da raskid ne može da se najavi telefonom ili mejlom, nego samo u poslovnici zbog potpisivanja papira. Onda počinje da teče otkazni rok od 30 dana u toku koga normalno koristimo uslugu i na kraju se vrati oprema i to je to.
Posle mail-a su me zvali, ostalo je da će me ponovo zvati. Videćemo.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da. U odnosu na ono sto si pitao to je povoljnija varijanta.

Mozes i da probas da trazis da ili samo predjes na neki paket (mozes na bilo koji od ponudjena 3 Eon paketa - bez UO) ili da
ti daju varijantu kao za nove korisnike 12 meseci po 1.999din plus 12 meseci po 4.999din za Eon Premium.

Svakako za dalje bilo sta ne moras da potpisujes UO ako neces. Pregovaraj pa ako ti nista ne ponude sto ti odgovara kazi da
ces samo da predjes na neki paket moji tebi odgovara bez UO I to je to.


Pozdrav!
N bih rekao da je povoljnije, a rekao bih da nije ni moguće bez fiksnih troškova za priključenje i određene rente mesečno što je neko već postovao.
Ako gledamo njihov cenovnik, tamo jasno stoji da EON paketi mogu da se uzimaju samo uz ugovornu obavezu od 24 meseca.

A ovo što imaju za nove korisnike, da to je najpovoljnije, ali to sam već probao.

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Meni su rekli da raskid ne može da se najavi telefonom ili mejlom, nego samo u poslovnici zbog potpisivanja papira. Onda počinje da teče otkazni rok od 30 dana u toku koga normalno koristimo uslugu i na kraju se vrati oprema i to je to.

naravno da moze, pa te u poslovnici samo saceka papir koji potpises a sve pre toga sredjeno, napisano, odobreno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno