Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Bliži se 11.11. i rasprodaja na Aliexpressu. Neki modeli će biti na rekordnom popustu, a neki će ga jedva imati tipa UiiSii HM7.

MEMT X5S će biti po rekordno niskoj ceni od 12,71 $ + 1$ slanje.

ALWUP UPC630 će isto biti po rekordno niskoj ceni od 20,48 $, mada po meni ne vredi čekati – kupiću za dan-dva za 21,12 $.
Ne želim da čekam do ko zna kada u decembru da stigne kao prošle godine (čak su mi neki paketi stigli tek u januaru :/).
To mi je model koji će mi zameniti 2+ god. stare ROCK Zircon koje su u odličnom stanju. Biće lep poklon ;).
 
Upravo shvatio da sam imao ES3 umesto ZS3 i da ES negde podseća na ZST

Kakva je onda razlika?

I pazite na desnu slušalicu... Ume da ispada sa pinova, i onda dobijes mono zvučnik [emoji23]

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
ALWUP UPC630

Poručio slušalice preksinoć. Crna verzija (da se neko ne zezne i poruči slučajno belu). Platio 20,12 $ sa kuponom.
Prodavac prva liga – za manje od pola dana je poslao paket i obevestio me privatnom porukom. Kad dođe, javiću.
 
Oooo gde si dukeofserbia, dugo te nije bilo. Ja se razmisljam da porucim neke sluske, ali mi se porucuju ove sa usb c izlazom.
Kakve su ove sto si porucio, j
Vidim imaju triple drajvere, na papiru deluju jako dobro, mozes li ih uporediti sa nekim od ovih hvaljenih KZ modela? Od ovih sluski sa type c vidim imaju neke xaiomi ali su skupe, imas li ti neki predlog?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
sta je bolje uzeti zs6 ili zs10.Bitno je da su bass slusalice. Cene su tu negde od 28-33$, gledam ove komentare po stranim forumima i sajtovima.Neki kazu da su bolje zs10 neki zs6.
na audiobudget-u gde uglavnom pise kako jeste (bar kad sam kupovao prosle slusalice) pise da izmedju zs10 i zs6 bira zs6.Meni bi cak i bilo jeftinije da uzmem zs6 jer imam type c kabel za njih.ali opet me vuce taj zs10, na papiru je bolji a i koliko vidim taj kabel sa zakrivljenim krajevima ide na novije modele.
 
Ja sam narucio t2, i uzecu za njih usb c kabal, ali ne znam da li ce biti dobro resenje.
Oooo gde si dukeofserbia, dugo te nije bilo. Ja se razmisljam da porucim neke sluske, ali mi se porucuju ove sa usb c izlazom.
Kakve su ove sto si porucio, j
Vidim imaju triple drajvere, na papiru deluju jako dobro, mozes li ih uporediti sa nekim od ovih hvaljenih KZ modela? Od ovih sluski sa type c vidim imaju neke xaiomi ali su skupe, imas li ti neki predlog?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
sta je bolje uzeti zs6 ili zs10.
Ja sam se odlučio za ZS6 jer ima dva dynamic drivera, tj. zvučnika (10mm+6mm) pa pretpostavljam i puniji bass. Ima i dva ona pištavca za visoke koji su nekima preglasni. Ja ih nisam prigušivao na EQ, meni pasuje.
 
Poslednja izmena:
Да ли неко има kz-ate, видим на јутубу сви хвале добар бас, па ме интересује да ли је то истина.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
ZS6 nema prenaglašen bas, samo pun i dubok, sa "teksturom" kako kažu. Ko voli da gruva, mora da doda malo na EQ.
 
nije problem doraditi sa eq.tako radim i sa zs4 stavim na mi noise canceling type c i rock u eq.i dosta glasnije i jaci bas imaju nego stock.Uzecu zs6, a za tih 10$ koliko kosta type c kabel za zs10 uzeti novi bt modul.i onda zs4 za trening na bt.a za zs6 za svaki dan
 
Kakve su UiiSii HM7 sto se tice glasnoce? Telefon je p10 lite, nije bas sampion sto se tice jacine izlaza...

I ako moze neki predlog za sluske oko 10€ sa AE, bitno je da imaju komandne tastere da mogu tako da menjam pesme i da se javim, a da odgovaraju za blues/rock (mozda nekad neki metal :D ) ? Jel' kupovao neko Rock Zircon u skorije vreme, mislim da bi mi odgovarale po svemu, ali koliko se secam ranije su imali QA probleme, pa me zanima jel' su sredili to... :)
 
sta je bolje uzeti zs6 ili zs10.Bitno je da su bass slusalice. Cene su tu negde od 28-33$, gledam ove komentare po stranim forumima i sajtovima.Neki kazu da su bolje zs10 neki zs6.
na audiobudget-u gde uglavnom pise kako jeste (bar kad sam kupovao prosle slusalice) pise da izmedju zs10 i zs6 bira zs6.Meni bi cak i bilo jeftinije da uzmem zs6 jer imam type c kabel za njih.ali opet me vuce taj zs10, na papiru je bolji a i koliko vidim taj kabel sa zakrivljenim krajevima ide na novije modele.
Pogledaj i KZ ZSR kupio sam ih nakon preporuke i prezadovoljan sam. Još jednom da napomenem da sam zahvalan na odličnoj preporuci.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Drustvo, imam nekoliko starih walkman HPM-70 slusalica, pa bih sada da ih malo aktiviram. Da li mozete da mi preporucite neki kvalitetniji kabal sa AE sa kojim bi mogao da ih povezem? One imaju 3.5mm ulaz, ali je kabal izuzetno kratak.
 
Poslednja izmena:
Drustvo, imam nekoliko starih walkman HPM-70 slusalica, pa bih sada da ih malo aktiviram. Da li mozete da mi preporucite neki kvalitetniji kabal sa AE sa kojim bi mogao da ih povezem? One imaju 3.5mm ulaz, ali je kabal izuzetno kratak.
Jel bi prodao neke od tih? Ako su in ear a mislim da jesu jer sam ih dobijao uz W810

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Preporuka za neke bubice koje su male i koje bi mogle da se nose za vreme spavanja, da ne smetaju mnogo?

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Kakve su UiiSii HM7 sto se tice glasnoce? Telefon je p10 lite, nije bas sampion sto se tice jacine izlaza...

I ako moze neki predlog za sluske oko 10€ sa AE, bitno je da imaju komandne tastere da mogu tako da menjam pesme i da se javim, a da odgovaraju za blues/rock (mozda nekad neki metal :D ) ? Jel' kupovao neko Rock Zircon u skorije vreme, mislim da bi mi odgovarale po svemu, ali koliko se secam ranije su imali QA probleme, pa me zanima jel' su sredili to... :)
Ja imam cool s1 i meni uiisii hm7 odlicno zavrsavaju posao. Nikada ih ne drzim na maksimumu jacine jer bi ostetio sluh. Mislim ds ti ne treba glasnije od ovoga i ds neces imati probkema sa time.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
@zulu92
I meni to treba. Moze konkretno preporuka za model? Thx.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Uiisii hm7. Male bubice, prejeftine, a cak je zvuk sasvim ok. Ne osecam ih usima i dobro izoluju. Ja ih sad koristim za teretanu, ali sam ih koristio za put i zaspim sa njima lagano. Ono sto moram da naglasim da ja imam jako male usi (s obzirom na konstituciju) i koristim najmanje tipove, pa ako meni nisu velike, tj. male su, onda ce i vecini ljudi biti. Prosto ne strce iz uha i ne ispadaju pa se moze spavati sa njima. Meni bi mozda kabal smetao da u krevetu spavam sa slusalicama, ali koristim cepice za usi tokom noci.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
pre odprilike dve nedelje mi stigle kz zs4.
pošto su mi pre njih trenutno aktuelni bile kz zs6, ove su mi na prvo slušanje bile kao 5sis zvučnik iz koga su izvađeni 2 drv.
posle malo usviravanja, drugih gumica, a i navikavanja meni su ovo postale slušalice koje stalno koristim. od kz sam još uzimao es 3 i 4, one su završile kod sina i one su skroz funny, no nisu baš za poređenje sa zs jer daju (po meni bar) sasvim drugačiju zv. sliku.
sada, kada posle ovih zs4 stavim zs6, bas mi je na njima prenaglašen i mutan, visoki nekako raslojeni i neki od njih baš paraju uši, a srednji zagubljeni. dakle, to mi je utisak o slušalicama koje su mi se baš sviđale.
naravno sa 1dr i 1ba zs4 ne mogu da pariraju zs6 što se tiče punoće zvuka i glasnoće ali im je zvuk nekako tačan i izbalansiran, blago ali baš blago u V.
napisao sam ovo, čisto da ako nekom stignu ko ih je naručio, neka im da koji dan šansu ;)


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
f29ea6a9d86803847b8746a41a1472cb.jpg
 
Poslednja izmena:
Nedavno su mi nestale SONY Slušalice MDR-EX110LPR slušalice pa sad tražim zamenu za iste. Dao bih oko četrdeset evra za njih. Pre njih sam imao JVC HA-FXT90. I sa jednim i sa drugim sam bio zadovoljan iako je bio ipak bio bolji zvuk kod JVC modela.

Nisam preterano upoznat sa ovim kineskim modelima o kojima se ovde najviše priča, nemam predrasuda ali mi je kvalitet zvuka ipak na prvom mestu pa ne bih išao na to da prođem što jeftinije samo. Video sam pre par stranica da je hsv.stoned preporučio i neke modele koji se kod nas mogu naći do nekih 50 evra. Uzeo bih i to u obzir ako ako nije isplatljivo poručivati sa strane.

Takođe pošto je u pitanju sony z5 telefon imam opciju da budu noise canceling pa ako postoji tako nešto da se nameće možda ne bi bilo loše.

Trenutno koristim rezervne slušalice što su stigle uz telefon pa mi nije ništa hitno ali svaki predlog je dobrodošao.
 
@nimbus

Sačekaj jedno deset dana minimum vozeći ih . Pazario sam ZSA pre dva meseca, doživljaj je bio za bešenje. Ogavno, lošo, bljak- bas i niži i viši- sve to jedno, prenaglašeno i preliva, srednji tonovi gotovo nisu postojali, visoki me ubijaše. Hteo sam da se pozdravim i poljubim sa parama.
Nakon dobroooog perioda razgažavanja (burn in kažu ameri, recite na sarpskom ako neko zna), bukvalno nebo i zemlja. Maltene čujem nesavršenost dac/apn uređaja telefona. Poredeći ih sa akg i senn slušalicama, nemaju neku preciznost i širinu zvuka, ali za portabl slušanje muzike napolju, po gradu, busu su odlične. Dva meseca kasnije, naravno. Istrpi.
 
Vrh Dno