Šta je novo?

HTC U 11

@Sale nećeš pogrešiti sa U11 :))

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nidzo,i ja se nadam,uveren sam cak :)
 
Nadam se da ce biti amazing silver edicije kad budem produzavao ugovor, ta mi je najlepsa.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Nznm ja sam morao brilliant black zbog posla..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Je l uzimao neko U11 preko KP? Video sam da ga prodaju novog Dual Sim za 350€ kakva su iskustva?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Uzeo ja od lika ciji tel pocinje sa 064 233....
Malo sam cekao da njemu stigne, meni stigao neotpakovan u vakuumu i obmotan kartonom debelim, ispostovao je svaki dogovor. Deluje lik korektno preko telefona, tako sam se i odlucio. Garancija usmena godinu dana, sitne stvari resava sam a za ozbiljinije salje u Nemacku valjda, odakle i nabavlja fon. Mada ako radi sve u startu, tesko da ce se pokvariti sam od sebe a nisam cuo da u11 ima neki fabricki feler.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ni ja nisam čuo da se neko žalio, reklamirao itd u11..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stigao mi telefon nazad sa servisa, nakon što mi je pao sa oko 2m na neravan beton. :d Srećom, bio je u Spigen Rugged Armor masci tako da je prošao bez packe (ranije je preživio pad na pločice), ali su se prilikom potresa zeznuli kontakti na donjem dijelu, tako da je prestalo da radi brzo punjenje (zapravo, punio se ekstremno sporo) a iz donjeg zvučnika se čulo šištanje. Telefon je pod garancijom ovlaštenog servisa za BiH, odnio sam ga tamo nakon što je operater odbio da mi uvaži reklamaciju jer je kupljen preko neke firme na ko zna koji broj, i ovamo me ništa nisu pitali sem opisa kvara, samo što sam čekao više od 15 dana jer su ga slali za Zagreb.

X2vBCvH.png


U međuvremenu sam razmišljao da ga prodam, bio sam donio skoro definitivnu odluku, ali sam na kraju ipak odustao jer stvarno ne vidim šta bih uzeo, OnePlus 6 mi je bio prvi pik, ali nisam toliko impresioniran kamerom u low light uslovima, a uskoro izlazi i 6T. Osim toga, u posljednjih mjesec i po dosta je pala cijena U11, iako ju je sve dotad poprilično dobro držao. Glavna šverc&komerc radnja u zemlji je odjednom spustila cijenu za skoro 100€, što je automatski povuklo značajan pad cijene polovnih U11 na oglasima.
Osim toga, kada sam preuzeo telefon sa servisa, nakon toliko vremena, osjećaj je maltene kao da sam dobio nov, još onako svježe resetovan, sve leti. :D
 
Narucio sam ga preko Subotice. Pisem o utiscima kada stigne.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Opet sam prao telefon, valja malo da se opere [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sapunom samo za ruke [emoji23]
Bez zezanja, malo provučem kroz česmu i posle krpom.. Sija se..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jedno, verovatno, glupo pitanje. U čemu je razlika između ovih U11 na KP od 350 i 600 evra?
 
U tome što je neko pogrešio....ti ili onaj što je postavio oglas...
600 eura je U 12


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5c0580104b3a7d44d0ee941d08525866.jpg
3376d79319d69f80be9ff5b1fa7c601a.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa razlika je u ceni i pisanoj garanciji. Ako si toliko zabrinut, mozda je najbolje da ne uzimas preko oglasa.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde sam ja napisao (ako se na mene odnosi pitanje) da sam uopšte zbog bilo čega zabrinut? Ni malo razloga za zabrinutost nemam, međutim i dalje mi nije jasna razlika u ceni. I jedan i drugi su za EU tržište, garancija godinu dana NOVI...
 
Pa zbog toliko pitanja oko nabavke preko oglasa, i na pp smo pricali. Preko oglasa je na crno, bez fiskalnog i ko zna kako nabavljaju povoljno. U prodavnici dobijes fiskalni i redovna je cena...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Obe ove cene o kojima ja govorim su sa oglasa na KP, pogledaj fotografije. Subotica.
 
Na KP je U12 610 eura
Zašto bi davao za stari model 600?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam porucio pre dva dana ovaj od 350€ A kada sam zvao lika gde pise cena 600€ za U11 rekao mi je 350€ Tako da mislim da je neazurianost oglasa u pitanju. Cena U12+ na KP je 600€ kod istih prodavaca. Ne znam sta ce mi doci, prvi put kupujem preko KP pa cu preneti utiske krajem nedelje kada mi stigne.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Sigurno će ti poslati U12+ za 350€ lol Nisu oni blesavi, ništa se ne sekiraj. Znaju oni vrlo dobro šta i za koliko para prodaju.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sigurno će ti poslati U12+ za 350€ lol Nisu oni blesavi, ništa se ne sekiraj. Znaju oni vrlo dobro šta i za koliko para prodaju.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Naravno da se ne nadam U12+ to se nije odnosilo na to. Nego me plasi da mi ne posalju neku koriscenu verziju U11

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Zastoj bi?
To je normalna cena na KP...kod relativno proverenih prodavaca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas sam zamenio foliju koja je odlična bila što sam dobio uz imak case sa onom iz nemačke što sam naručio.. Odlično leži i ova..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Aj neko ako ima fotku neke prirode tj landscape neki ako moze da okaci da pogledam bas malo stock kameru.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno