Šta je novo?

Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

OT: Da li neko mozda zeli da preuzme godisnji FitPass?
 
Cim ti neko kaze da ne sme jesti proste secere ali mora cesto voce, znas na kom nivou je razgovor :) Mozda je on nesto tacno rekao, ali ne mozes smatrati bilo kakve dalje izjave ozbiljnim, posle toga, lako je odluciti se za stranu.

Dijabeticarima je odredjeno voce strogo ograniceno, grozdje na primer. Nisam citao prepisku, ko je to izjavio?
 
Dijabeticarima je odredjeno voce strogo ograniceno, grozdje na primer. Nisam citao prepisku, ko je to izjavio?
dijabetičar sa 20 godišnjim stažom...a pošto je još među živima, verujem da valjda zna šta sme a šta ne... Doduše ima ih koji misle da bolje znaju od njega, pa se razvila interesantna diskusija [emoji3]

P Smart
 
  • Like
Reagovanja: M J
dijabetičar sa 20 godišnjim stažom...a pošto je još među živima, verujem da valjda zna šta sme a šta ne... Doduše ima ih koji misle da bolje znaju od njega, pa se razvila interesantna diskusija [emoji3]

P Smart
Da znaš šta jede moja komšinica sa dijabetesom, koliki joj je šećer i glikozirani hemoglobin, pao bi na dupe.
Ni lekove ne pije, jer zaboravi a insulin videla nije. Sigurno i ona zna, jer je među živima, a dijabetes ima dijagnostifikovan preko 30 godina.

Mani bajke koje se ovde šire. Kucaj fasting glikemija pa ćeš videti koliko dotična priča pije vodu.
Kad odeš kod svog lekara opšte prakse (ne mora endokrinolog, svi to znaju) i pitaj ga za one stavke iznad i nećeš imati sumnje šta je tačno ;)

I sve se zna, makar za dijabetes.
Jedina je razlika u tipu dijabetesa i koliko je beta ćelija pankreasa očuvano (trenutno). Sve ostalo ide kao domine.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dzaba ga i ne bacam u kantu :D 8 meseci je ostalo od 12 (danas bas se zavrsava 4.).

Smeta mi sto nema vise BeoGym (besplatno).
 
A šta da ponudimo kada postoji mogućnost da se i mi nađemo u sličnoj situaciji pa da teretana u koju idemo usvoji to pravilo da se mora doplaćivati 100 din?

I onda ta doplata izađe kao mesečna članarina.

Te FitPas karice su dobra ideja, međutim pomenute doplate kvare ceo sistem. Trebalo bi da postoji mehanizam zaštite da se ne mogu menjati odredbe ugovora za korisnika koji već ima karticu za određeni vremenski period koji je platio unapred.

Uplatiš godinu dana i to je to. Nema nikakvih naknadnih doplata za tih 12 meseci jer u tom trenutku ta i ta teretana nije imala doplatu. Kada istekne period onda neka naplaćuju što ostavlja mogućnost da odlučiš uplatiti ponovo ili ne.
 
Takođe bih i ja ustupio karticu ako neko hoće, ja sam u NS. Ostala su tri meseca po ceo mesec ulazaka.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Što se tiče MyProteina, da li ima ovde nekoga iz Beograda a da slučajno ima pojedine egzotične whey ukuse i voljan je da pozajmi po mericu za degustaciju? Uzvratio bih uslugom kada se odlučim šta ću poručiti :d

Isto važi i za Flavdrops.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
A šta da ponudimo kada postoji mogućnost da se i mi nađemo u sličnoj situaciji pa da teretana u koju idemo usvoji to pravilo da se mora doplaćivati 100 din?
Onda ne uzimas FPass :) Nije isto svugde, u Nisu recimo ima doovljno teretana svugde, da mozes menjati.
Isto i na Paliluli u BG, i Vracaru (valjda bese Vracar..). Ali Dorcol ima samo BeoGym i Green Gym (probao, no tnx!), a iskreno nisam ni zagledao gde su ostali gymovi ovde (nema ih) :( BG je bio godinama u Fpassu, nego izgleda je previse studenata pocelo uz Fpass da dolazi umesto clanarine, pa im je problem.

Za sada koristim Iron republic, jer mi je prihvatljivo blizu, ali nece biti kada pocnu hladni dani.
 
Što se tiče MyProteina, da li ima ovde nekoga iz Beograda a da slučajno ima pojedine egzotične whey ukuse i voljan je da pozajmi po mericu za degustaciju? Uzvratio bih uslugom kada se odlučim šta ću poručiti :d
Najegzoticniji ukus koji imam je vanila :D Bas je ono sto ocekujes, prijatan ukus, obican, i to je to ;)
 
Najegzoitičniji ukus koji sam ja uzeo je bila svojevremeno Scitec Nutrion banana pomešana sa višnjama u blenderu. Eh, kad bih našao nešto tako već napravljeno... :)

Šalu na stranu, imaju brdo ukusa, ali ne bih da se zeznem kao kad sam uzeo neki "cherry" skoro - muku mučim da ga popijem bukvalno koliko mi ne prija.

I živim u zabludi da će neko nekad napraviti ukus za whey koji nije sladak, čokoladan već kiseo i citrusan, znaš ono, ne daj bože da zaliči na iscedjeni limun + pomorandžu :)
 
Imas lemon watermelon, i slicne cutrusne ukuse nekih firmi.
 
Da li moze TLDR za MyProtein? Procitao sam dosta o njima u ovoj temi ali i dalje ne mogu da odlucim da li valja cemu ili se treba drzati drugih procizvodjaca?
 
Uzmi ako ima sta ti odgovara. I ubaci u FAQ da nena novih TLDR :)
 
Ma ima svasta ali vise je pitanje bilo orjentisano na kvalitet proizvoda.
 
Iskreno pio sam Scitec, pio sam MyProtein ja razliku primetio nisam. Lepo se umuti, čokoladni ukus je bio kako treba a svakako jeftiniji od konkurencije.

Niko od nas ne planira da ide na Mr Olimpia takmičenja niti juri neke izolate tako da je sve to sličnog kvaliteta sa tom razlikom što eto Myprotein potencira online prodaju i to mu dozvoljava niže cene.

Moguće je i da grešim ali iskreno sumnjam da će kod ikoga od nas da se primeti razlika što MyProtein ima 82% proteina u odnosu na XYZ koji ima 89% u sastavu.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Scitec se lose muti ;)
Razlika je jedino ako nekome ne prija u zelucu ukus ili umucenost.
%proteina jeste nebitan, mada sta menja proteine jeste
 
Scitec se lose muti ;)
Razlika je jedino ako nekome ne prija u zelucu ukus ili umucenost.
%proteina jeste nebitan, mada sta menja proteine jeste
Ja sa Scitec-om imam odlicna iskustva. Meni se super mutio a i ukusi su mi bili sjajni, coko kokos, coko lesnik. Bojim se da oni imaju previse divljaka, ko zna sta sve mesaju, zato ih vise i ne uzimam.
Ovo mi je prvi Myprotein i za sada sam zadovoljan. Jedino mi smeta sto oni kofeinski napitci prave mnogo pene. Ko zna sta je unutra. Kad perem sejker kao da je deterdzent unutra, bela pena. To mi je bas sumnjivog kvaliteta iako je ukus odlican.
Probacu danas da u rocky road dodan malo kokosovog proteina da mu dam malo drugaciji smek. Kupio sam ga u veru zbog palacinki. Volim kokos i nutelu a posto je kokos suv izmesam kokos, malo mleka i ovaj protein koji je kao brasno da sjedini masu. Bas me zanima kakav ce ukus imati. To mi je varijanta da razbijem monotoniju s ukusom.

Tapatalk from Poco loco
 
Onda ne uzimas FPass :) Nije isto svugde, u Nisu recimo ima doovljno teretana svugde, da mozes menjati.
Isto i na Paliluli u BG, i Vracaru (valjda bese Vracar..). Ali Dorcol ima samo BeoGym i Green Gym (probao, no tnx!), a iskreno nisam ni zagledao gde su ostali gymovi ovde (nema ih) :( BG je bio godinama u Fpassu, nego izgleda je previse studenata pocelo uz Fpass da dolazi umesto clanarine, pa im je problem.

Za sada koristim Iron republic, jer mi je prihvatljivo blizu, ali nece biti kada pocnu hladni dani.
Gde se može videti spisak Fitpass teretana?
 
Ok, dosta je bilo. XEROJ87 napusti temu molim te.
 
Jel uzimao neko myprotein proizvode u malo vecim kolicinama. :d
Konkretno razmisljam da porucim impact whey 5kg + micelae casein 2.5kg x2, dakle ukupno 10kg.

Da li ce praviti problem na carini?! ;)
 
Uzeo Sajber nesto slicno :)
 
Jel uzimao neko myprotein proizvode u malo vecim kolicinama. :d
Konkretno razmisljam da porucim impact whey 5kg + micelae casein 2.5kg x2, dakle ukupno 10kg.

Da li ce praviti problem na carini?! ;)

Hoće, računaj da ćeš platiti carinu. Ali računaj i RS30 promo kod kao popust pa će ti ispasti praktično ista cena kao da si dobio bez poreza i carine.
 
Dobro, to se podrazumeva. Nego tipa, da odbiju posiljku, odnosno da ne dozvole da udje i slicno.
 
Nazad
Vrh Dno