Šta je novo?

Huawei P10 lite

Moze od roma da dodje do unistavanja baterije. Pogotovo los kernel. Ja imao novu bateriju na samsung s2 i extra radilo a kada ubacio neki los kernel,bateriju mi gutao i u stand bu. 2-3 sata maksimum i posle 7-8 dana ode baterija skroz ni da upali vise
 
Moze od roma da dodje do unistavanja baterije. Pogotovo los kernel. Ja imao novu bateriju na samsung s2 i extra radilo a kada ubacio neki los kernel,bateriju mi gutao i u stand bu. 2-3 sata maksimum i posle 7-8 dana ode baterija skroz ni da upali vise
Ama kakav crni rom, Huawei mi to poslao OTA apdejtom. Nisam ja kriv što oni prčkaju svašta. Šta sam trebao, da ga pustim da mi guta bateriju?

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Ne kazem za njih. Kazem ako stalno prebacujes na neku verziju,pa hoces neki drugi kernel,pa hoces da probas ovo pa ono. Baterija se najvise napreze kada radis neki rom ili hard reset
 
Ne kazem za njih. Kazem ako stalno prebacujes na neku verziju,pa hoces neki drugi kernel,pa hoces da probas ovo pa ono. Baterija se najvise napreze kada radis neki rom ili hard reset
Luda firma skroz, znači upropastili mi telefon. Tebi hvala na savetu, svakako. Ali to mi ne pomaže da rešim problem. Uživao sam sve lepo u fabričkom stanju, i stigne OTA i uništi mi telefon. A zašto se baterija tad napreže?

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Kad se redovno fleshuje i glanca memorija telefon leti od brzine i skroz je rasterecen [emoji6] Mislim da kod fleshivanja to apsolutno nista ne opterecuje. Cak sta vise optercuje kamera ili neka igrica ili cak Gps nabigacija. Kernel, da, moze da ga sprzi ali to i kad cackas na oprezu si i na mali problem odmah to brises.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Aha hvala. Poludeću od ove baterije. Ako mu sad ne flešujem B321 živ nisam. Napuniću mu bateriju do 100%, napravim bekap, pa ću da ga roknem. Jedno pitanje, kad TWRP formatira microsd, jel to bude u fat32?
 
Pozdrav ljudi, Imam telefon od maja 2017god do sad nisam imao problem, al od kad sam aptejtovao krajem avgusta svaki dan baterija je sve gore i gore, do sad nisam flesovao nikakav rom pa trazim vase mislenje, dali da odem u servis i mu klam nova Baterija ili da idem da ga flesujem.
e6d8f9b1f90c1b30bead47498d9b3eb2.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, Imam telefon od maja 2017god do sad nisam imao problem, al od kad sam aptejtovao krajem avgusta svaki dan baterija je sve gore i gore, do sad nisam flesovao nikakav rom pa trazim vase mislenje, dali da odem u servis i mu klam nova Baterija ili da idem da ga flesujem.
e6d8f9b1f90c1b30bead47498d9b3eb2.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ja baš od tog Avgustovskog updatea muku živu mučim sa ovim uređajem. Moj ti je predlog da me sačekaš do sutra, jer ću sad da ga rollujem na b321, pa ako pomogne, obavezno ti se javljam.
 
Ja baš od tog Avgustovskog updatea muku živu mučim sa ovim uređajem. Moj ti je predlog da me sačekaš do sutra, jer ću sad da ga rollujem na b321, pa ako pomogne, obavezno ti se javljam.
Neznam sta su uradili huawei sa ovim updatea do toga da unistu telefon.. Nemam reci

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Šta god da su uradili... Dan pre sam dobio August Security Patch. Skinuo ga u 4 sa punjača, bio 100%. Bio na svadbi do 11, on je bio ugašen kad sam ga uzeo tad, 0%. Od tog dana mi se digao pritisak, i tada sam počeo sa romovima i ostalim.
 
Danas mi se triput restartovao kad sam javljao nekome, i sam stvarno poludeo neznam sta da radim, napuni se nekako do 100% isprazni se do 40 - 50% restartu je se I kaze da nema bateriju, svasta

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Danas mi se triput restartovao kad sam javljao nekome, i sam stvarno poludeo neznam sta da radim, napuni se nekako do 100% isprazni se do 40 - 50% restartu je se I kaze da nema bateriju, svasta

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Au, to mi već zvuči kao hardverski problem.
 
Baterija na S v3 nije nista bolja od stock. Dodje mu na isto ili neznatno bolje. Jedino sto je tel u realnom radu brzi i te neke dodatne opcije. Sto se tice baterije ako ne uradi novi kernel onda ostaje ko na stock.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Svidja mi se face unlock i sto ima dosta stvari da se igras sa fonom posle. Svakako cu da cekam Siriuz 3, sigurno ce ubaciti i novi update kernela u ROM, samo da izadje :) Alexxx cekamo tvoj tutorial za flesovanje Siriuza posle :)
 
Pozdrav ljudi, Imam telefon od maja 2017god do sad nisam imao problem, al od kad sam aptejtovao krajem avgusta svaki dan baterija je sve gore i gore, do sad nisam flesovao nikakav rom pa trazim vase mislenje, dali da odem u servis i mu klam nova Baterija ili da idem da ga flesujem.
e6d8f9b1f90c1b30bead47498d9b3eb2.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Dobrodošao u klub [emoji19]
Možda je najbolje sačekati septembarski update.
Čujem da su se ljudi žalili po Huawei forumima, pa možda isprave.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni telefon nikad bolje nije radio. Ovaj b321 i drži bateriju i kida!!!

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Dobrodošao u klub [emoji19]
Možda je najbolje sačekati septembarski update.
Čujem da su se ljudi žalili po Huawei forumima, pa možda isprave.
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Seprembar donosi samo google bezbednosne ispravke i eventualno jos goru bateriju. Pojavio se na FF b372 za C432. Mislim da od poboljsanja baterije nema nista vise, al daj Boze da gresim. Jedino ako Catuva ubaci u kernel mogucnost za optimizaciju baterije. Postoji program Spectrum za to samo jos da i omoguci u kernelu.
Ali nadam se da ce to stici u kompletu sa Siriuz romom da se ne zezam posebno s tim.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije da se hvalim, ali od kako sam odradio debrend na C432 DS, sve radi savrseno. Kod mene na fonu dosta bolje nego dok je bio C432 SS. Nego evo vec dva dana se zezam sa Samsung Note 3 modelom od druga. Milina za igranje sa ROMovima i ostalim stvarima, za razliku od ovog Huaweia. Mogu samo da kazem da u svemu moze da parira ovom fonu, i posle toliko vremena. Neverovatno i da sa punjacem od P10 Lite, puni brze bateriju i ako nigde ne pise da ima brzo punjenje. Nazalost, Huawei je vise marketing firma nego ozbiljna.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nije da se hvalim, ali od kako sam odradio debrend na C432 DS, sve radi savrseno. Kod mene na fonu dosta bolje nego dok je bio C432 SS. Nego evo vec dva dana se zezam sa Samsung Note 3 modelom od druga. Milina za igranje sa ROMovima i ostalim stvarima, za razliku od ovog Huaweia. Mogu samo da kazem da u svemu moze da parira ovom fonu, i posle toliko vremena. Neverovatno i da sa punjacem od P10 Lite, puni brze bateriju i ako nigde ne pise da ima brzo punjenje. Nazalost, Huawei je vise marketing firma nego ozbiljna.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Huawei samo kad ne bi zeznuo softver svakim updateom. Ja sam počeo da verujem da mi je baterija hardverski otišla bila. Na b321 radi bolje nego nov kad je bio.
 
Huawei samo kad ne bi zeznuo softver svakim updateom. Ja sam počeo da verujem da mi je baterija hardverski otišla bila. Na b321 radi bolje nego nov kad je bio.
Za b321 imas face unlock, onda call recorder, launcher 5x5 5x6, Volte zakrpe za twrp sa ruskog 4pda. Jedino su tu radile te zakrpe.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za b321 imas face unlock, onda call recorder, launcher 5x5 5x6, Volte zakrpe za twrp sa ruskog 4pda. Jedino su tu radile te zakrpe.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Za par dana prelazim u Telenor pa ću konačno imati prilike da isprobam 4G na ovom telefonu. Inače stvarno divno drži bateriju.
 
Ne kapiram zasto su izbacivali face unlock uopšte iz OS-a.

Sent from my 3310
 
Nazad
Vrh Dno