Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Ljudi trpaju po 3 kamere pozadi, a google briše patos sa ovim softverskim portret modom

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Neki mogu taj efekat na sve nisu ograničeni portret modom ;) Ovi što ubacuju samo zbog portret moda... slažem se, rupa viška.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ljudi trpaju po 3 kamere pozadi, a google briše patos sa ovim softverskim portret modom

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Pa sad ne znam bas da brise patos. Pogledaj samo na drugoj slici, devojcicina kosa i zamucena pozadina dole levo na fotografiji. Isto i desna strana dole.
 
Da li brise patos mozemo presuditi kada neko postavi slike sa Pixel 2 XL direktno, ovo je ipak port kamere na motoroli.
Kako god, Pixel 2 za mene vazi za no1 telefon u svakom smislu, posebno kamera, ali eto ukusi su razliciti.
Za besplatan upgrade kamere u odnosu na stock ovo je vise nego odlicno, postavljao sam mislim vec:
https://flic.kr/p/22mqaMa

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Peking, Iphone 6s... mlada mi ne deluje bas nesto odusevljeno... ne znam da li je fotka bolja sa ovom sto namesta haljinu ili ne... bilo mi glupo da je "oteram" :D

 
Odlicne slike ljudi.

Nokia 7 plus stock cam,HDR




Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
a5ff9g.jpg

S8+LR
 
Nokia 7 plus









Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Edys jako dobra
 
Osmica,gcam +zoom




gcam



Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kako slika Nokia 8 sa gcam ovo je fantazija.
Ovo je bolje i od S9.




Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Moraju li ti kontejneri? :D
 
Ne moraju,al bilo lepo zelenilo i hteo da vidim kako radi zadnja verzija Arnove encahed port ;)

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Ja iskreno ne znam šta je fantazija. Sve tvoje fotke su većinom fotkam samo da bih fotkao i kačio.

Kompozicija, nešto da fotka liči na nešto da kažeš sjajna fotka. Ništa.

NHF.
 
Pritom slika parkove i zelenilo,slike izgledaju ocajno nebitno koji je telefon. Da bi takve slike izgledale pristojno proci ce jos dosta vremena
 
Slazem se. Stalno neko lisce i granje majku mu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Manite čoveka, voli da slika, sta sad... :)

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Volim i ja svašta pa se suzdržavam. Ipak je ovo tehnički forum, daj bre bar neko osnovno predznanje o fotografiji, ne samo stisni shutter gde god i ubi ljudima oči/mozak ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno