Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel meni nesto mozda promaklo, sad gledam racun za april mesec, 13 dolaznih poziva u romingu (Bosna, mtel) a 0,00 din.

Udjem u listing, kad stvrno sve tako, vecina je poziva preko drugog broja 064 koji mi je preusmeren na ovaj glavni, a ima i par piziva sa 063.

Xl plus tarifa.... Da li je to neka novina beplatni dolazni pozivi ili sta? Pre se naplacivalo...

Cak sad gledam poruku od pre neki dan, dolazni pozibi 7.5 din/min


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Znaci 1099din je cena sa popustom?

Pa onda je bolje preći u VIP na neo tarifu za 999din i 4gb neta?

Ništa onda oni tu meni nisu dali u odnosu na mix m ako me to košta 350din više.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Nije ti bolje Vip jer te Neo 4 (4 gb neta) na dve godine izadje 28 hiljada i nešto, a Omorika 1 sa 4 gb 26.400. Omorika 1 je najbolja prosecna tarifa trenutno u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Treba uzeti u obzir 1gb interneta više u vipu. Ako uzmeš online, neo4 ima 5gb neta mesečno.
Tako da je ipak bolja vipova ponuda, ako želi više neta. Ispada ti skuplje 2000 ugovorna obaveza u vipu. Ako ne isključiš net limiter, onda dodje na isto, a imaš gb neta više...



Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Samo prva godina, posle je neo 4 po punoj ceni (pravilno je reći da je sada neo 4 - 1199 din).

Capture.JPG
Skroz sam zanemario da je samo prva godina
Ali to je onda ovako:
12x999=11988
12x1399=16788
Ukupno 28776 za vip

Za MTS je 24x1099=26376
Razlika je 2400din ili ako dodate onaj net limiter (mislim da mi ovo ne treba) cena je gotovo identicna.

Telenor nema nista interesantno.

Meni u sustini treba oko 300min mesecno i oko 2gb neta za sto manje para, cak razmisljam da uzmem vip neo 2 samo se bojim da ne bude knap.
Najlakse bi mi bilo da potpisem odmah omoriku1, ili da sacekam mozda nesto bolje?
kad potpisem na godinu dana ima li neke razlike?
 
Poslednja izmena:
Pa ako ti je istekao ugovor onda potpisi da ne bi placao punu cenu. Mislim da je bolje da potpises sad na godinu dana posto trenutno nema skoro nikakve promocije, isto je sve potpisao na godinu ili dve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, prosle godine sam potpisao na 12 meseci i to brzo prodje a naredna tarifa je uvek za neku stotku skuplja od prethodne i obicno ti donosi necega cega ti vise ne treba.

Ako potpisujem na godinu onda mi je najbolji vipov neo 2
 
Neo 2 ima 3GB. A mts daje na 12 meseci. Pa vidi sta ti vise odgovara, 100din manje na duze ili 100din vise za kracu UO i 1GB vise.
 
Poslednja izmena:
Xl plus tarifa.... Da li je to neka novina beplatni dolazni pozivi ili sta? Pre se naplacivalo...
Ja sam ženu prebacio na XL plus baš zato što je mtel mreža u BiH skoro pa domaća mreža :)
Pored dolaznih poziva i onih 750 minuta u domaćem saobraćaju može da se troši i na poziv brojeva iz mtel mreže, ali samo izvornih (ne oni koji su prebačeni u mtel). Takođe važi i za pozive ka fiksnim mtel brojevima 3875x (proveri za koje X važi, možda ne za sve).
 
@bakara
Ako ti je 200 min dovoljno imaš i novi vip prepaid
Za 600 dinara imas minute i sms po ceni od 3 dinara, i 3 gb neta...
Znači možeš da potrošiš 200 minuta, ili 100 minuta 100 poruka....
Stvarno najpovoljnija opcija za ljude koji ne razgovaraju preterano, a treba im net :)
E sada, ne znam jel možeš sa mts postpaida na vip prepaid direktno...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
S tim što ne može da se uzme online Vip, jer prebacujes broj i odmah će u poslovnici neku tarifu morati da potpises, pa nemas +1, a u mtsu imas 4gb. Plus na sve to cimanje, menjanje kartice, čekanje...
 
Ne unosti zabunu i ne siri dezinformacije! Moze broj da se prebaci i online a moze i u poslovnici na neodredjeno pa onda online na 2 godine.
@bakara
Ako ti je 200 min dovoljno imaš i novi vip prepaid
Za 600 dinara imas minute i sms po ceni od 3 dinara, i 3 gb neta...
Znači možeš da potrošiš 200 minuta, ili 100 minuta 100 poruka....
Stvarno najpovoljnija opcija za ljude koji ne razgovaraju preterano, a treba im net :)
E sada, ne znam jel možeš sa mts postpaida na vip prepaid direktno...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Pa kako mu je 200min dovoljno ako kaze da mu treba 300???
 
Poslednja izmena:
@bakara
Ako ti je 200 min dovoljno imaš i novi vip prepaid
Za 600 dinara imas minute i sms po ceni od 3 dinara, i 3 gb neta...
Znači možeš da potrošiš 200 minuta, ili 100 minuta 100 poruka....
Stvarno najpovoljnija opcija za ljude koji ne razgovaraju preterano, a treba im net :)
E sada, ne znam jel možeš sa mts postpaida na vip prepaid direktno...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Koji ti je to paket na VIP-u?
Ja znam za onaj od 150 minuta, ne znam koliko sms i 500 MB.
 
Rekao je oko 300 :)
Može da dokupi minute ako mu trebaju...
Ako može jeftinije da prodje i da zadovolji svoje potrebe, nema smisla plaćati skuplji paket i sponzorosati bandu, bio to mts, vip ili telenor.
Cene paketa idu gore, treba tome stati na kraj nekako...
Od 500-800 dinara došli smo do toga da je normalno plaćati pretplatu 1500, 2000 dinara...

@bakara
Izašao je novi prepaid žabalesku se zove
Uplatiš 600 dinara, o dobijes 3gb neta
Ostaju ti 600 dinara, a svaki minut razgovora, ili sms, naplaćuje se 3 dinara.
Akp samo razgovaraš, 600/3din = 200 minuta.
Prvih 7 dana od uplate, imas 1500 minuta u mreži za koje ne skidaju kredit...
Pa ti odluči šta ti odgovara
Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako kome, meni cene idu dole. Ono sto sam pre placao nekoliko hiljada sada ima za 1000...
 
Tarifa kao tarifa nije skupa, ono što uglavnom placamo kod njih to su telefoni
 
@bakara Da li si u proracun ubacio 2 meseca po 1din sto se moze dobiti, samo nikako da se setim da li se +1GB neta u omorici 1 dobije za online narucivanje ili moze i iz poslovnice i da li se meseci za dinar moraju traziti u poslovnici ili mogu i online nekako...
 
Sta znaci ovo drugi telefon uz soko tarifu, videh na reklami danas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@bakara Da li si u proracun ubacio 2 meseca po 1din sto se moze dobiti, samo nikako da se setim da li se +1GB neta u omorici 1 dobije za online narucivanje ili moze i iz poslovnice i da li se meseci za dinar moraju traziti u poslovnici ili mogu i online nekako...

Vidis na ovo sam zaboravio a verovatno sma i jedan od retkih koji sma potpisao prosle godine u periodu pre nego je to uvedeno a ukinut popust od 50%

+1gb pise za online, kako onda da donijem ta 2 meseca za dinar?

megabajti se prenose ili ne?
Ima li smisla potpisivati krajem meseca ili moze bilo kad?

Mesecno potrosim oko 300minuta mozda i neki bude preko, i oko 2-2.5gb, tako da ne bih nikakav prepaid

najradije bi otisao na lice mesta da potpisem ako mogu sve to tamo isto da dobijem?
 
Poslednja izmena:
Da li vaze isti uslovi za stare tarife? Ako potpisem neku staru miks tarifu, da li cu i dalje imati neogranicen net kada potrosim brzi i da li ce i dalje dobijam duple megabajte?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Vidis na ovo sam zaboravio a verovatno sma i jedan od retkih koji sma potpisao prosle godine u periodu pre nego je to uvedeno a ukinut popust od 50%

+1gb pise za online, kako onda da donijem ta 2 meseca za dinar?

megabajti se prenose ili ne?
Ima li smisla potpisivati krajem meseca ili moze bilo kad?

Mesecno potrosim oko 300minuta mozda i neki bude preko, i oko 2-2.5gb, tako da ne bih nikakav prepaid

najradije bi otisao na lice mesta da potpisem ako mogu sve to tamo isto da dobijem?

Nisam siguran da li možeš dobiti dva meseca za dinar ako online potpišeš, ali ćeš dobiti +1gb. Megabajti u novim tarifama omorike i soko se prenose, a nema smisla potpisati tek pred kraj meseca, jer svakako prelazak na neku od tih tarifa bice aktivan od 1. narednog meseca. Na licu mesta ne mozes da dobijes +1 gb, dakle samo online.

Rekoh ti Omorika 1 online i cena 1.099. Ugasi net limiter, ne treba ti ako trosis 2, 2.5 gb mesečno. Stize poruka na 50 i 80 odsto potrošenih podataka. I lepo instaliras mts centar aplikaciju stavis vidzet na neku od stranica i pratiš količinu podataka ako te brine.

Da li vaze isti uslovi za stare tarife? Ako potpisem neku staru miks tarifu, da li cu i dalje imati neogranicen net kada potrosim brzi i da li ce i dalje dobijam duple megabajte?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk

Ne dobijaju se više dupli megabajti, ali mislim da ti ostaje neograničen net.

"Korisnici koji tokom trajanja ugovora za neku od Miks i Super tarifa pređu na neku od novih postpejd tarifa (Morava, Omorika ili Soko), istog ili većeg cenovnog ranga, neće imati više mogućnost korišćenja poklona 100 GB mesečno i duplo više MB u naknadi. Prelaskom na novu tarifu korisnicima će biti automatski aktivirana usluga Net Limit. Net limit omogućava korišćenje interneta do kraja meseca, po smanjenoj brzini do 64/32 Kb/s. Mesečna naknada za ovu uslugu iznosi 99,00 dinara. Promena tarife i aktivacija Net Limit usluge se realizuju prvog u narednom mesecu.
 
Znaci moram da biram ili 2 meseca po dinar ili +1gb?
Ne može jare i pare[emoji41]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam ženu prebacio na XL plus baš zato što je mtel mreža u BiH skoro pa domaća mreža :)
Pored dolaznih poziva i onih 750 minuta u domaćem saobraćaju može da se troši i na poziv brojeva iz mtel mreže, ali samo izvornih (ne oni koji su prebačeni u mtel). Takođe važi i za pozive ka fiksnim mtel brojevima 3875x (proveri za koje X važi, možda ne za sve).
To sve znam... Ali pitanje je dolaznih poziva dok si u Mtel mrezi, ispalo je da mi nista nije naplaceno 13 poziva iz 063/064.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Да,колико се сјећам то није било бесплатно тј. није улазило у пакет,као сада са овим неким новим пакетима.
 
Znaci moram da biram ili 2 meseca po dinar ili +1gb?
Ne može jare i pare[emoji41]

Zovni pa pitaj ili u poslovnicu pa njih pitaj i ne mora znaciti da ces dobiti pravi odgovor kod bilo koga...
 
Mom drugu danas aktivirali 100gb u toku dve godine jer je pre nego što se ukinula promocija naručio p20 uz mix XL..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da si pažljivo čitao video bi da sam napisao dve godine. "u toku dve godine" a to je cela uo njegova

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da ti pažljivo čitaš video bi da te pitam koliko će ga izaći ukupno telefon+paket.
 
Vrh Dno