Šta je novo?

iPhone X

Ima tu vise brljotina sa tim notifikacijama i sigurnosti, npr stigne vam mail na Gmail, bez otkljucavanja stisnite notifikaciju i mozete arhivirati mail tako da ga vlasnik nikada ne vidi.
 
Da li jesu ili nisu na Google play je daleko bolje urađeno za nas iz Srbije..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Google play koji na nekim nalozima radi, a na nekima ne radi i Google support koji 3 meseca ne moze da provali zasto vec savetuje factory reset android telefona? :)

Inace ne razumem sta je problem kupovina aplikacija iz Srbije sa domacim karticama na App Store? Ja to radim vec godinama... Druga je stvar sto svi hoce US app store da prodju jeftinije zbog poreza :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije to baš taš tako kako vi predstavlate, ima bugića, fali opcija u app (da ne pominjem u iOS), ne radi sve lepo kao nekad. Na stranu ovaj X koji nisam probao i ne znam kako radi iz mog ugla, te ga neću komentarisati, ali iOS nije što je bio. X je nekom ko menja često telefone jedino ostao da proba kao nešto novo.
 
Koristi li neko telefon bez case-a? Pojavljuju li se ogrebotine?

Koje zaštitno staklo koristite? Video sam da ima nekih koji su zakrivljeni pa celu prednju stranu zahvate.

I ima li nekog da je zalepio dbrand/SlickWraps?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Odlicno se drzi bez case-a.

Cak je par puta i leteo bez nekih posledica.
 
Ja sam ga tako nosio nekih desetak dana,bas je iznenadjujuce otporan i nije nesto ni klizav,za razliku od nekih drugih modela. Najvise sam ga ubacio u case zbog kamere,strci,pa ne lezi lepo kada se stavi na ledja,na neku ravnu povrsinu. A i ne spustam ga bas kao da je jaje,iskren da budem [emoji1] Ali u principu se moze koristiti bez zastite,ako vodis racuna,naravno.
Edit: Stakla i folije vise ne koristim,dobio sam fobiju od istih na Note 8,narusavaju izgled i korisnicko iskustvo,gubljenje zivaca bespotrebno.
 
Poslednja izmena:
Takodje ga koristim bez case-a, doduse kao i sve iPhone do sada, imam jednu vidljlivu ogrebotinu na ledjima, ne znam kako sam je napravio, ali je ispadao 10ak puta sa raznih visina i na razne podloge, najgori pad je bio iz dzepa od sorca na parket prilikom kucanja ( zaboravio da mi je telefon u dzepu na kraju basketa :d ) i nista mu nije bilo a vec sam se spremio da mu jedem zito :)
 
Sve vas na crnu listu, ne kupujem telefone od vas, što igrate fudbal sa njima [emoji3]
Prijatno iznenađenje ako je tako otporan. Da li kliza iz ruke?
 
Sve vas na crnu listu, ne kupujem telefone od vas, što igrate fudbal sa njima [emoji3]
Prijatno iznenađenje ako je tako otporan. Da li kliza iz ruke?

Kazem,nije uopste nezgodan za koriscenje bez zastite,sto zbog dimenzija,a i zavrsne obrade. Sa 7+ i N8 sam uvek imao osecaj da ce mi izleteti iz ruke svakog trenutka,dok ovde to nije slucaj. Inace,telefon je neverovatno lako koristiti,bas se brzo covek navikne na ovaj swipe i gestures sistem kretanja kroz UI. Toliko da ti svaki tip dugmica (hw i sw) deluje skroz prevazidjeno,to je bas nesto po cemu je ovaj telefon klasa za sebe,izmedju ostalog...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino ga ne smete ostavljati nigde gde nije savrseno ravno, u suprotnom uvek nekako uspe da sklizne...

Ja sam ga jednom momacki zakucao i plocice, krenuo da mi ispada iz dzepa, ja da ga uhvatim al ga samo lupim rukom i zakucam ka dole, naodskakao se lepo... uzimam ga vec pomiren da je puko ekran (posto sam s8 dva puta razbio na kuckanje), kad nekim cudom on citav, samo minimalni trak u gornjem desnom cosku ekrana na crnom delu okvira...
Vidi se malcice i nesto duz leve ivice gde sw spaja metal i ekran. Drugom recima dobro se izudarao po i oko ekrana, al da ga ne ureknem ne da se, i dalje je ko nov ako ne znate gde da gledate.
 
Poslednja izmena:
To bi bila neka promena u odnosu na ostalo, takvo kretanje po UI, bez tastera. Inače me masa stvari nervira na iOS, obaveštenja sva na gomili su užas (uspeo sam sa JB da ih sredim, ali smramota da za to treba JB, a mislim i da nema za iOS 11 JB), a fali mi i snimanje razgovora (ne špijuniram nikog, već je nekad nemoguće sve zapamtiti, pogotovo ako ne zna ulicu i broj, pa krene objašnjavanje od kafane koje skretanje). I fale mi opcije u app, kasni iOS za droidom. Rekao sam da neću dati tu cifru za telefon, ali ušla mi bubica.
 
Poslednja izmena:
Hbg,sve zavisi od toga sta su ti prioriteti. Probao top modele od jednih i drugih,meni je iP za klasu iznad,kada uzmem u obzir celokupno iskustvo. Od kalibracije displeja,zvuka,izlaza za sluske,do grafike u igrama i uopste vizuelnog dozivljaja samog UI,animacija kod app,itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nahvalismo ga za sve pare,samo da nas neki maler ne potera [emoji23] Telefon je svemirski brod,bez zezanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima, momci. [emoji106]

@Conquer, nisi imao problema nakon prelaska sa 7+ i N8 što se veličine ekrana tiče?
X na papiru ima veći ekran od 7+, ali uživo deluje manje jer je uži.

Rekao sam da neću dati tu cifru za telefon, ali ušla mi bubica.

Same here. I meni je ušla. :)

Gestures me ne brinu jer slične već godinu dana koristim na Androidu, ali me brinu te neke sitnice što si pomenuo i izdržljivost samog telefona.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko telefon bez case-a? Pojavljuju li se ogrebotine?

Koje zaštitno staklo koristite? Video sam da ima nekih koji su zakrivljeni pa celu prednju stranu zahvate.

I ima li nekog da je zalepio dbrand/SlickWraps?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ja sam ga koristio bez kejsa, super je izdrzao tri meseca, bukvalno bez crtice.
Stavio sam dBrand pre 7 dana, dBrand kao dBrand, isti djavo kao i na svakom drugom telefonu. Inicijalno se klizao kao blesav, ali posle tri dana stvari su se vratile u normalu i telefon sada ima manju tendenciju da se ponaša kao sapun u rukama.
Nilkin staklo je na putu, uskoro treba da stigne (tipa 7 do 10 dana) pa mogu da ti kažem kako je leglo.

Ah da, ja sam sa 8+ prešao na X i po pitanju veličine ekrana nemam ništa negativno da navedem, pogotovo imajući u vidu da je X značajno kompaktniji telefon, lakše se drži i koristi čak i sa jednom rukom (što je nemoguća misija kod Plus modela).
 
Pitanje za vas koji koristite bez case - jel nekom ispao i da li koristite zastitno staklo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam stavio staklo i case momentalno nakon vadjenja iz kutije, ispadaju mi telefoni de facto. Lomio sam ekrane ranije ...
 
Hvala na odgovorima, momci. [emoji106]

@Conquer, nisi imao problema nakon prelaska sa 7+ i N8 što se veličine ekrana tiče?
X na papiru ima veći ekran od 7+, ali uživo deluje manje jer je uži.



Same here. I meni je ušla. :)

Gestures me ne brinu jer slične već godinu dana koristim na Androidu, ali me brinu te neke sitnice što si pomenuo i izdržljivost samog telefona.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Nisam imao bas nikakvih problema,na N8 je takodje bio malo uzi displej u odnosu na 7+,zbog odnosa stranica,pa sam se brzo navikao i na X. Na njemu je displej takodje malo uzi,ali i duzi u odnosu na 7+,tako da sam prezadovoljan koliko sadrzaja stane,ako pogledas samu razliku u velicini telefona.
Imam i 7+ tu,evo kako to izgleda:

IMG_0005.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam ga koristio bez kejsa, super je izdrzao tri meseca, bukvalno bez crtice.
Stavio sam dBrand pre 7 dana, dBrand kao dBrand, isti djavo kao i na svakom drugom telefonu. Inicijalno se klizao kao blesav, ali posle tri dana stvari su se vratile u normalu i telefon sada ima manju tendenciju da se ponaša kao sapun u rukama.
Nilkin staklo je na putu, uskoro treba da stigne (tipa 7 do 10 dana) pa mogu da ti kažem kako je leglo.

Ah da, ja sam sa 8+ prešao na X i po pitanju veličine ekrana nemam ništa negativno da navedem, pogotovo imajući u vidu da je X značajno kompaktniji telefon, lakše se drži i koristi čak i sa jednom rukom (što je nemoguća misija kod Plus modela).

Znači onda je do osobe da li će se pojaviti ogrebotinice ako je bez case-a. :)

Ja bih mu odmah nalepio dbrand ili SW, samo da izbegnem case.

Nisam imao bas nikakvih problema,na N8 je takodje bio malo uzi displej u odnosu na 7+,zbog odnosa stranica,pa sam se brzo navikao i na X. Na njemu je displej takodje malo uzi,ali i duzi u odnosu na 7+,tako da sam prezadovoljan koliko sadrzaja stane,ako pogledas samu razliku u velicini telefona.
Imam i 7+ tu,evo kako to izgleda:

Pogledajte prilog 249298


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako 7+ izgleda zastarelo na slici kad se pogleda screen to body ratio. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel poručujete dbrand skinove sa zvanicnog sajta i da li je i za nas besplatna isporuka za porudžbinu preko 20$?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sa kog sajta bi mogao da ih poručiš? Što se poštarine tiče, ja sam skoro poručivao ali nije bila besplatna dostava za porudžbinu od $30, verovatno zato što je bila neka promocija u toku. Uvek možeš lako da proveriš.
 
Jeftiniji slickwraps i meni bolji, uz to platis mali shipping, ne moras da narucujes preko 20$. Sad ima akcija 40% popusta.
 
Mene jedino brine lajsna, video sam slike po netu da ume da se izgrebe. Nillkin 3d staklo dobro lezi sa maskom, bez onako. Osecaju se ivice i vidi se. Inace je premaz odlican, i odziv je npr 98%. Inace do sada nisam trpeo staklo na ekranu. Ovo sam stavio za probu i ok je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeftiniji slickwraps i meni bolji, uz to platis mali shipping, ne moras da narucujes preko 20$. Sad ima akcija 40% popusta.
Ne znam sta može da bude bolje kada dbrand leži savršeno. Svaki dbrand skin do sada što sam imao je bio perfektno isečen i sama folija je dobrog kvaliteta i odoleva svakodnevnom korišćenju.
 
Ovo isto tako leži sve super. Možda se nisam dobro izrazio, ima više vrsta, pa mi je bolji. Uz to je i jeftiniji.

Ja sam prošli put dva skina uzeo jedan full i jedan onaj special edition (koja je cena kao full) za 20$, kod dbrand-a bi imao samo za jedan skin.
 
I mene je camo skin izašao 7$ sada na popustu , ali ok, ne može svako da se snađe za slanje do nas.
 
Ja sam rekao sa dbrand-om sam raskrstio kad pre jedno godinu dana nisu hteli da šalju u Srbiju. Nešto bio problem sa shipping-om. Rekoh završio sam sa njima, ja da se cimam da im dajem pare, a oni neće još su skuplji, što bih.
 
Bio je i tad shipping za Srbiju, ali uz gimnastiku preko PayPal-a. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ljudi koji su presli sa 8+, kako ste zadovoljni sa baterijom?
 
Nazad
Vrh Dno