Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najvecu sansu ima XMR za pump jer uskoro ga ceka fork,pa tek onda ovi tvoji ostali nabrojani coini....

Sa ovom tvojom prognozom se slazem samo sto ne mislim da ce u Aprilu da se pumpa bilo sta od altcoina osim mozda Xmr zbog forka....

Ovi ostali mogu leti kad ce i bitkoin malo da se oporavi i da ih usput pogura.

I da da se neko ne zbuni sto sam pominjao 10k od pre par dana ja sam rekao da najnizu cenu btc-a do sada ocekujem u periodu April-Maj a to su mogli da postignu ili sa bull trapom na 9.5-10k ili da urade isto kao marta-aprila 2014 za sada izgleda da im se vise svidja ovaj drugi put za snizavanje cena bitkoina...
 
Poslednja izmena:
Kod Monera se ne dobija nikakav free coin.
Ljudi rade fork da promene algoritam i to moze samo da donese rizik (problemi na chainu, algoritmu...)
 
Monero fork, MoneroV, postponed launch and airdrop to 30th of April

Imas gore ovakav naslov zasto su napisali airdrop 30 aprila ako isti ne postoji?Ja sam shvatio da ko ima Monero dobija i MoneroV 30 aprila.

Dole takodje pise.

– Due to the difficulties with Monero GUI wallet, users will have more time to prepare for the upcoming hard fork to successfully receive their XMV’s.

Ako sam nesto pogresno shvatio izvinjavam se....Ali koliko kapiram postojace i XMR I XMV.

Takodje pise i ovo

MoneroV fork was announced back in January and guaranteed Monero holders 10 times the amount of XMR in MoneroV as well as additional scalability features and lower fees. According to the official statement: “Due to the growing demand and increasing expectations from users, trading platforms, and large mining pools, we have decided that the Snapshot date will be postponed to ~30th of April block 1564965 to facilitate third-party services requests and including these below reasons…”

U prevodu ko ima 1 XMR dobice 10 XMV.

Imas Network upgrade za 8 dana to je onaj sat sto otkucava to sluzi valjda za menjanje samog koda Monera da bi bio otporan na Asic masine ispod pise onda Hard fork April 30 2018 ..Evo...

https://monero.org/forks/

Evo ti sve u detaljima...https://monero.org/forks/hardfork-monero-v-xmv/

Imas i oficijalni sajt https://monerov.org

I ovo je zanimljivo https://monerov.org/MoneroV-Roadmap.pdf
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da pricamo o ovom ozbiljnom forku, koji rade da bi izmenili algo (zbog ASIC-a).
Ovaj MoneroV je level prevare kao Litecoin Cash. :trust:
 
MoneroV prevara ili ne eto jos jednog coin-a vise za Polaris karte...Ne znam zasto su bas sada odredili da forkuju Monero osim tog jednog novog novcica za Polaris ne vidim druge prednosti...
 
druze nemoj ti da se brines za polaris uopste , vise treba da se zabrinu zeleni za njih je uvek manjak coina, crveni tabor je u prici vec7 godina
 
Sa ovom tendencijom cijena... uskoro će najisplativije biti kopanje BTC i sa AMD i sa NV :)
 
Crveni tabor-Zeleni tabor nebitno je to po meni na kraju se sve svodi na to sta koja karta moze...Nisam emotivno vezan ni za jednu ni za drugu kompaniju.

Jeste manjak pre bio veliki ali dosta su se popravili u poslednjih godinu godinu ipo dana...Pre 3 god. nisu zeleni ni imali sta da kopaju sada je stanje mnogo bolje.
 
Crveni tabor-Zeleni tabor nebitno je to po meni na kraju se sve svodi na to sta koja karta moze...Nisam emotivno vezan ni za jednu ni za drugu kompaniju.

Jeste manjak pre bio veliki ali dosta su se popravili u poslednjih godinu godinu ipo dana...Pre 3 god. nisu zeleni ni imali sta da kopaju sada je stanje mnogo bolje.

Kojom logikom ti u svojim kalkulacijama ne racunas nabavnu cijenu kartica???


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Racunam nabavnu cenu naravno i ne bih da sirim pricu o tome jer ima druga tema za to na forumu.
 
Pa kad bi pisao sve do detalja trebalo bi da se cita 10 min.

Jer ne mogu da pisem o nabavnoj ceni a da ne ukljucim i druge stvari koje ukljucuju hash,diff,roi,potrosnju,nove algortime itd. treba da se sagleda sira slika a ne samo nabavna cena.

Lako je gledati samo nabavnu cenu i misliti o tome sta ce biti sada i sutra i prekosutra a grafe ne mogu da se odplate za 3 dana mora sve da se sagleda dugorocno...
 
Poslednja izmena:
To je kao kad bi nas pitali ovde na forumu koliko vas hoce da Eth promeni kod da postane Asic resistant...Nisu trebali ni da objavljuju tako glupu vest.

Ceka se sta ce cika Vitalik da kaze.
 
Sto bi cekali Vitalika? pa ti sve znas daj kazi nam odma da znamo na cemu smo :laugh:
 
Cena ide u bunar, ali bez brige...

Ethereum price prediction: 2018, 2019, 2020

When you’re looking at Ethereum, you would realize that it is underlying capability that is it provides decentralized processing power as well as bandwidth. Owing to this very reason, Ethereum is much different as compared to the other tokens which are just a token for investment. This also means that the value of Ethereum would increase in the future.

In the current year that is 2018, it is predicted that Ethereum would reach around $ 2500. By the end of next year that is 2019, it is expected that Ethereum would be somewhere around $ 14,000. Similarly, by the end of the year 2020, it is assumed that Ethereum would be around $ 31,000.
https://smartereum.com/2279/ethereu...e-high-can-price-ethereum-go-2018-thu-mar-29/
 
Goldi nazalost ne znam nisam rod Vitaliku da sam mu kum na krsnoj slavi pa da ga priupitam ovako nista :D.

Mada s druge strane na slavu se ne zove :D a Vitalik Rus mozda i on slavi i moze da se desi da mu upadnem nepozvan :D.

Lepe cene samo ne napisa na koji nacin misli da se do istih dodje,evo Bitcoin implementirao Lighting sta mu vredi i dalje pada kad nema para u masini nema dzabe i vesti i sve.
 
Poslednja izmena:
Pa realno Vitalik je eco friendly sto navodi kao jedan od dosta razloga za buduci prelazak na POS.
Apsolutno nije iskljuceno ako bi ETH ASIC masine trosile znatno manje struje za isti mh/s da bi ih cak i podrzao.

Sto se cene tice kada BTC bude 7.200-300 tu se dokupljujem i sa njim i sa ETH koliko bude u tom trenutku.
 
Pa realno Vitalik je eco friendly sto navodi kao jedan od dosta razloga za buduci prelazak na POS.
Apsolutno nije iskljuceno ako bi ETH ASIC masine trosile znatno manje struje za isti mh/s da bi ih cak i podrzao.

Sto se cene tice kada BTC bude 7.200-300 tu se dokupljujem i sa njim i sa ETH koliko bude u tom trenutku.

Jesi dokupio posto je bio 7350 ?
 
Goldi nazalost ne znam nisam rod Vitaliku da sam mu kum na krsnoj slavi pa da ga priupitam ovako nista :D.

Mada s druge strane na slavu se ne zove :D a Vitalik Rus mozda i on slavi i moze da se desi da mu upadnem nepozvan :D.

Lepe cene samo ne napisa na koji nacin misli da se do istih dodje,evo Bitcoin implementirao Lighting sta mu vredi i dalje pada kad nema para u masini nema dzabe i vesti i sve.
Za crypto ne bih ulazio u diskusiju sa tobom ni za 3BTC, ali... Rusi nemaju krsnu slavu.
Cena ide u bunar, ali bez brige...

Ethereum price prediction: 2018, 2019, 2020

When you’re looking at Ethereum, you would realize that it is underlying capability that is it provides decentralized processing power as well as bandwidth. Owing to this very reason, Ethereum is much different as compared to the other tokens which are just a token for investment. This also means that the value of Ethereum would increase in the future.

In the current year that is 2018, it is predicted that Ethereum would reach around $ 2500. By the end of next year that is 2019, it is expected that Ethereum would be somewhere around $ 14,000. Similarly, by the end of the year 2020, it is assumed that Ethereum would be around $ 31,000.
https://smartereum.com/2279/ethereu...e-high-can-price-ethereum-go-2018-thu-mar-29/
 
Nemaju znam to je sala samo :) nisi valjda mislio da sam ozbiljan.

A ja bih bas usao u diskusiju o tome kako ce bitkoin dostici trocifrenu cifru ta me teorija zanima najvise na svetu :).
 
Cena ide u bunar, ali bez brige...

Ethereum price prediction: 2018, 2019, 2020

When you’re looking at Ethereum, you would realize that it is underlying capability that is it provides decentralized processing power as well as bandwidth. Owing to this very reason, Ethereum is much different as compared to the other tokens which are just a token for investment. This also means that the value of Ethereum would increase in the future.

In the current year that is 2018, it is predicted that Ethereum would reach around $ 2500. By the end of next year that is 2019, it is expected that Ethereum would be somewhere around $ 14,000. Similarly, by the end of the year 2020, it is assumed that Ethereum would be around $ 31,000.
https://smartereum.com/2279/ethereu...e-high-can-price-ethereum-go-2018-thu-mar-29/
U ovo ko vjeruje bolje da pare uloži kod Jezde i Dafine, ako ima dovoljno godina da se sjeća tih stručnjaka
 
Nemaju znam to je sala samo :) nisi valjda mislio da sam ozbiljan.

A ja bih bas usao u diskusiju o tome kako ce bitkoin dostici trocifrenu cifru ta me teorija zanima najvise na svetu :).
Samo prati gdje je krenuo...

Za ostalo, ovo mi manje liči na šalu od tvojih opservacija crypto cijena [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Hoce li ovo moci malo uticati pozitivnije na cijenu!?

Bitfinex
‏Verified account @bitfinex
37m37 minutes ago

We are pleased to announce a fiat expansion which will see the addition of new fiat markets for BTC, ETH, NEO, EOS and IOTA, together with full support for both GBP and JPY.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno