Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Letimo i dalje i ja isto najduze imam ovaj tel....Kamera i dalje odlicna

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Presao sam sad na A1 ali ekran je dosta losiji posle onog Amoleda i to mi najvise fali. Ovo kinesko gov ance fluidnije od nexusa ja da nisam iskusio ne bi verovao, baterija takodje. Stvarno ne vidim ko ce mi kupiti ovaj 6p kada mu napokon zamenim bateriju i stavim na oglase [emoji2]

Ne može se porediti ekran sa višom klasom uređaja, ali je dobar na A1. Pisao sam kao bivši korisnik 6P, A1 bolje radi, vidno bolje od 6P, A1 čisti patos i sa nekim skupljim telefonima. Kameru si namestio sa GCam, eto dobio si i HDR+. Što se tiče zvučnika, reci im kako se čuje A1. Otključaš AptxHD, nema bolji zvuk preko BT sluški ni jedan fon, potpisujem, sa tim tek slušalicace izvlače ludilo, zvučnik isto glasniji.
 
Poslednja izmena:
Nisam ga rutovao. Nemam zivaca za to, ako mi bas bude potrebno odradicu i to. Gcam sam ubacio to moze i bez ruta :D Baterija je odlicna, 8,5 sot za vise od 24h doduse samo wi-fi. Duplo duza nego na 6p [emoji23] Zvuk preko zvučnika nije bolji. I na nezgodnom je mestu pa se lako zapusi.
 
Poslednja izmena:
Da se pozdravimo... Od danas sam u pixel 2 xl delu foruma... [emoji16]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Fantazija što bi Đoka rekao :) Jedva čekam utiske

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Bombona, jedini pravi upgrade posle 6P :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li ima neko staklo zadnje kamere za Huawei Nexus 6P, treba mi hitno a ne mogu da cekam mesec dana da stigne iz Kine?
 
Drugari,
Prijatelj ide u Kinu za par dana. Poručio sam 5 baterija za nexusa. Trebalo bi da je za 2 nedelje nazad u Bgd. Ako nekome treba, javite se. Ako 5 nije dovoljno za sve javite što pre.
Ne garantujem da će stići kvalitetna baterija. Prijatelj sarađuje sa Kinezima i oni znaju šta i odakle da poručuju. Svakako staviću ih na vagicu kad stignu.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Bolje da je naslov videa bio "da li zadržati 6p" a ne kupiti, i onako ga nema odavno kao nov.
Da sad kupujem, ne bih ga kupio ali zato pošto ga već imam, rado ću ga koristiti sve dok ne crkne i nadam se ne skoro. Tehnologija napreduje pa sad i neki jeftiniji telefoni rade podjednako brzo (neki i brže) a da ne pričam otisak koliko je spor koji se pominje u videu kao brz kada se uporedi sa nekim 2017 telefonom.
 
Ako vam radi 6P, nema razloga da ga menjate za Pixel 2 XL. Ne po ovim cenama. Po meni ne vredi doplate, rizik da vam zapadne feleričan, teško ostvarivanje garancije...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Jedini logičan izbor posle Nexus 6P je Pixel 2 XL, ali je on preskup (989€ - https://store.google.com/it/), nema garanciju i cimanje je oko nabavke/garancije i eventualnog servisa ...

Jedino što osim pixel xl dvojke deluje zanimljivo, a da je "android one" je ova juče predstavljena Nokia 7+ https://forum.benchmark.rs/showthread.php?418277-Nokia-7&p=5418194&viewfull=1#post5418194
Početna cena 399€, android one, kamera/e deluje vrlo solidno, alu, dual sim, skoro sigurno dobra baterija, moguće da će doći i kod naših operatera...

gsmarena_014.jpg
gsmarena_015.jpg




https://www.gsmarena.com/nokia_7_plus_nokia_8_sirocco_nokia_1_nokia_8110-review-1727p2.php
 
Poslednja izmena:
Meni ovaj Honor View 10 ne deluje loše.

Nego, na čemu ste trenutno?
Sve stock, neki novi/stari rom ili samo ex/f kernel?
 
Sledeci telefon gotovo da mora imati stereo zvucnike i gcam hdr+. Ne svidja mi se stereo mod kao kod htc-a i samsunga s9, nego lepo frontalni. Ovaj trend bez ivica je lep, ali plasim se kad ispadne sta ce biti.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Stigla danas posle 2 meseca i nesto! Iz Kine ali cini se kao dobra kopija originala sto potvrdjuje i tezina! Vaga osciluje na 56-57grama
f489ac7577f522edd3b24a1cc1675109.jpg
 
Odakle si je naručio?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Da li je pametno danas kupiti ovaj telefon?
Želeo bi nešto da ima gcam hdr+
Bivši sam korisnik Nexusa 5X...
 
Ne baš.
Dobar je to telefon i dalje naravno, ali ima dosta problema sa baterijom. Takođe, dešava se nekima bootloop, ne tako kao na 5X, ali dešava se(meni se desilo).

Sad brdo telefona ima hdr+, doduše ipak nije to to kao na 6p, jer on ima sve to fabrički, i ima prilično veliki senzor.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
што да не.. само је питање цене.. лично бих дао до 250 ја мислим да је ок.. 64 GB, добро очуван примерак.. нов не знам где бих тражио...
 
Da li je pametno danas kupiti ovaj telefon?
Želeo bi nešto da ima gcam hdr+
Bivši sam korisnik Nexusa 5X...

Sve zavisi od cene i stanja telefona - čitaj da li je menjana baterija ili ne ;)
Ako nije taj telefon ne treba kupovati!

Za 250€ nema ni jedan telefon sa čistim 8.1 androidom (svakog meseca update), vrhunskim kamerama (i zadnji i prednja), stereo zvučnicima (to je sad glavna prodajna fora kod S9/S9+ :) ), alu leđima, type-c usb-om sa brzim punjenjem na 3 ampera ;)

Podrška na internetu, lakoća rutovanja za minut/flešovanja ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zapao mi je za oko jer Google Pixel je preskup za mene.
Nema ih puno na oglasima, video sam da ima nekoliko njih na prodaju sa eksternim baterijama...
Znači ako je menjana baterija to bi bio best buy za te novce?
Da li bi bio skupo da sam kupim bateriju i da je zamene u servisu?
 
Nije baterija skupa, samo je teško naći onu koja je OK!
Pisali smo mnogo o tome u temi...
Nema ih puno baš iz razloga što nema ništa bolje uz normalnu doplatu (eventualno ona Nokia 7+ deluje ok)...
Čak i da se doplati par stotina € opet se gube neke prednosti 6P telefona (8.1 softver/stereo zvučnici...) ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad sam preleteo poslednjih 20-tak stranica.
Interesantno da te zamenske baterije nisu iste težine :)
Estetika nakon zamene mi nije bitna, ionako će ići u neku futrolu.
Mislim da ću kupiti ovaj telefon, baterije se ne bojim, jedino bootloop-a.
 
Google announces Android P: Notch support, multi-camera API, indoor positioning, and more
https://www.androidpolice.com/2018/...-support-multi-camera-api-indoor-positioning/

ap_resize.php


Već može da se flešuje, ali ko ima Pixel :(

nexus2cee_2018-03-07-12_06_08-Get-Android-P-_-Android-Developers.png

ap_resize.php



Google ends major OS support for Nexus 6P, Nexus 5X, and Pixel C

The Nexus 6P and 5X launched with an update policy of two years for major OS updates and three years for security updates. They all launched in Q4 2015, so the two-year update window has been closed for some time now. In fact, technically they shouldn't even have received an update to Android 8.1. Monthly security updates will still continue until at least November 2018.

https://arstechnica.com/gadgets/201...upport-for-the-nexus-phones-and-pixel-tablet/


Android P developer preview images and OTA files are now live, but no beta program yet
https://www.androidpolice.com/2018/...-preview-images-now-live-no-beta-program-yet/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno