Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Ja nisam imao problema sa stvarima bez pracenja. Sve je stiglo do sad sa Gearbesta.

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
jel brze stizu nepracene posiljke sa banggood i bg u odnosu na ali?
 
GB:
We are currently out of office now from Feb 14 to Feb 20 celebrating Chinese New Year.
 
Ljudi,gde na GB moze da se vidi kad sam porucio nesto koliko imaju rok za dostavu,ono 20-40 dana i sl.,da bi znao kad da se bunim ako ne stize? ;)
 
Nema GB rok za dostavu, jedino ako platis preko PP onda vaze njihovi rokovi.
 
Piše očekivano vreme slanja pod "Dispatch" npr. kao sada Feb 20 - Feb 22 . Pre 20. neće poslati to je sigurno, jer slave novu godinu, otišli su na raspust. Baš ću videti da li će to ispoštovati. Pitaj ih porukom, odgovore.
Isplati se uvek platiti praćenje, ne zbog njih, već zbog naših lopova, kod nas nestaju paketi, meni su nestala dva, kad vide da nema broj za praćenje... GB refundira ili pošalje ponovo, kako se oni peglaju gde završi taj paket i ko je digao, zaista ne znam. Ne morate plaćati njihovo osiguranje, samo platite paypal i kod za praćenje, to je sve, sigurno stiže.
 
Ćorav :d
 

Prilozi

  • 2.JPG
    2.JPG
    100.1 KB · Pregleda: 158
  • 3.png
    3.png
    351.6 KB · Pregleda: 165
Dobio sam 2 neispravna punjača uz telefone i reklamirao(preko PP, nakon što direktno obraćanje prodavcu nije dalo rezultat)

Od Geekbuying traže da im pošaljem nazad!
Da li su realni, da li se to uopšte isplati, ili je samo fora.
Realno taj punjač košta oko 10USD, već sam naručio novi (jeftiniji QC2, umesto QC3).
 
Ljudi,jel prolazi fora da se i na GB prilikom kupovine necega napise prodavcu da stavi neku manju cenu od prave,kao sto moze na AE?
I ako moze gde,ja nigde ne videh da mogu da im ostavim neku napomenu pre placanja?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ne može, to odbijaju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hmmm majku mu,ali jel onda carina nasa prihvata tu cenu sto pise na paketu ako se uzima preko GB?

Ma moram uzeti neki android tv box,ali moram onda videti jel mi bolje preko GB ili AE to da pazarim ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Tu vec nema pravila, ako ti pise neka veca cena carinice po njoj sigurno jer ce joj verovati.

Meni su na beelink GT1 ultimate sa GB naplatili 2500din tacno koliko i kosta

Znaci ako je neki jeftiniji box moze sa GB ali ako je skuplji mozda pametnije uzeti sa alija ili iz neke druge prodavnice, u svakom slucaju na box ce naplatiti nesto.
Male sanse su da te promase.
 
Tu vec nema pravila, ako ti pise neka veca cena carinice po njoj sigurno jer ce joj verovati.

Meni su na beelink GT1 ultimate sa GB naplatili 2500din tacno koliko i kosta

Znaci ako je neki jeftiniji box moze sa GB ali ako je skuplji mozda pametnije uzeti sa alija ili iz neke druge prodavnice, u svakom slucaju na box ce naplatiti nesto.
Male sanse su da te promase.
Mislio sam neki od 2 gb rama i 16 interne,ima ih vise oko 30-ak dolara.

A sta bi sa ovim novcicima sto skupljam svaki dan na GB,jel se to brise posle nekog perioda,neko je ovde kacio da od aprila cini mi se neke novcice brisu?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Za njih će ti naplatiti oko 500-600din to je i neki minimum tako da je za takve bodove svejedno odakle kupiš.

Poene koristiš u maximalnom iznosu 30% od cene, zastarevaju ako su pre određenog roka skupljeni i to uvek piše od kad, obično su to sitni iznosi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A gde mogu videti kad mi zastarevaju ti poeni?
Negde sam to sve video jer je neko ovde to spominjao,ali se ne secsm gde.
I hvala za info @bakara ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ma bodovi dugo traju mislim da je to vise od 6 meseci a kada otpisuju oni napisu na primer brisu se bodovi koji su skupljeni pre avgusta 2017, a sve skupljeno posle ti ostaje.

Ali tesko da imas visak tako starih a neiskoriscenih bodova, nekad su davali a sad dodeljuju na kasicicu. :)
Nije GB ono sto je nekad bio.
 
I ne vaze za proizvode na akciji!

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Prijatelj me zamolio da mu narucim Amazfit Pace 2 sa Geekbying-a, s tim sto je u pitanju presale i na dan kupovine (06.03.) pisalo je da ce paket biti poslan za 8 dana, u medjuvremenu dispatch time je promjenjen na kraj Marta. Hocu li stvarno morati cekati toliko, ili ce ranije poslati? Cekati ili im pisati da se to "ubrza"?
 
Šta god im pisao oni ti brže neće poslati

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Važe poeni za artikle koji su na akciji tipa 10 ili 30%, koliko sam video jedino ne važe kada koristite kupone/kodove za popust. Poene više dobijate kada uradite pregled za njihove stvari, po 70 poena.
 
Kakav "pregled za njihove stvari"?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mislim da se misli na video review dobijenog/kupljenog proizvoda.
 
Vrh Dno