Šta je novo?

Menjačnice

Pitao ja isto pre neki dan. Ne znam sta je problem. Sko hoces ds ubacis pare to sljaka ko zmaj ali ako hoces da povuces onda ne moze.

Tapatalk
 
Da master radi, ali do koga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cex.io - mutna posla definitivno

Razlika u kursu mami, sa druge strane neki dan ono sa depozitima XRP-a, a danas evo mogu da javim da ne može da se povuče XRP sa njega ...
Pokušavam keš da ostavim u opticaju i hteo sam XRP-om da ga prebacim na poloniex jer ne bih mnogo izgubio tako... ali avaj...
 
Netko primerio da na CEX nema visa withdrawals. To znaci da nema vece povlakanje na karticu ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni juce bilo sad vise nema withdraw na Visu. krastavac, tolko, ko je sta imao ostalo. Meni ni nalog jos nije verifikovsn tako da nema isplate u cryptocapital. Podneo xa Mastercard al dok stigne mislim da ce i nju ukinuti. Tolko, ocemo lake pare....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Aha, sumnjiv je cex s ovim sto rade. Depoziti rade, povlacenje ne, kao da im fali kesa. Mozda je teorija zavere obzirom da master sljaka uredno za sada ali videcemo jos sta se desava.

Tapatalk
 
Aha, sumnjiv je cex s ovim sto rade. Depoziti rade, povlacenje ne, kao da im fali kesa. Mozda je teorija zavere obzirom da master sljaka uredno za sada ali videcemo jos sta se desava.

Tapatalk
Evo i zvanicno nema vise Vise na njihovom sajtu za isplatu. Tolko mu bese....
3b7c95f0aa1efcc52495ae1a37930b06.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ukinuto i kod mene na Cexu. Nema vise withdrawal. Bojim se da napisem sta ovo moze da znaci...

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Ukinuto i kod mene na Cexu. Nema vise withdrawal. Bojim se da napisem sta ovo moze da znaci...

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Kontam da mogu da prebacim kripto zaradu na neki drugi nivcanik pa sa nekim odavde da trampim. Ne bi trebalo da je prebacivanje eth recimo na drugi nivcanik problem....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Evo i zvanicno nema vise Vise na njihovom sajtu za isplatu. Tolko mu bese....
3b7c95f0aa1efcc52495ae1a37930b06.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Gde su zvanicno objavili da izbacuju Visu za isplate?
Izgleda da je njihov problem sa Visom, meni se pre par dana pojavila i povukao sam pare. Doduse jos mi stoje u Pending, ali se nadam da ce proci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovo je loso. Ajmo ljudi, koji je drugi nacin za pretvaranja fiat, i povlacacnjr kod nas na balkani. Moze kraken sa sepa ali i kraken je spoor i krahira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih da unosim paniku. Verujem da im je ovo privremena mera zbog velikih transakcija na dnevnom nivou. Jednostavno kada ti dodje na stotine naloga za isplatu ponestane novca... Treba traziti alternativu

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Ukinuto i kod mene na Cexu. Nema vise withdrawal. Bojim se da napisem sta ovo moze da znaci...

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Ma nije ukinuto, pise da imaju problema sa povlacenjem novca na kartice i da resavaju. Ja bih rekao namerno blokirali da zarade.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Gde su zvanicno objavili da izbacuju Visu za isplate?
Izgleda da je njihov problem sa Visom, meni se pre par dana pojavila i povukao sam pare. Doduse jos mi stoje u Pending, ali se nadam da ce proci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Vidis fotku, klikni na Finance pa na Limits and Commisions pa na withdrawal. Videces da je nema vise Visa, a do juce je bila pored Mastercard.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma to ti se slucajno pojavila. Ponekad se pojavi. Nigde nisu zvanicno objavili da je ukinuta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma to ti se slucajno pojavila. Ponekad se pojavi. Nigde nisu zvanicno objavili da je ukinuta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sto bi i objavili na sva vrata....oni su ljudu ponudili alternative. Na nama je sta cemo i ksko to povuci.
A da, na depositu uredno stoji i slicica Vise. Sto li je tu ne obrisase [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pogledajte meni sta stoji na deposit za novcice i sta pise kad pokusam withdrawal
083d223cae81997d0fad17baaf0f75df.jpg
721c4a979c635f2f76646be6d2cb2bce.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I dalje ostaje ecd.rs kao jedan od načina za prelazak iz kripto u dinare, tako da nije smak sveta. Ali voleo bih da neko potvrdi da li još uvek šljaka mastercard withdrawal na cexu.
 
Sljaka mastercard i ostaje licna proadaja kao mnogo bolji nacin od ecd.rs (ne kazem da je ecd los) bez provizije, vrlo lako se naci neko ko kupuje.
 
Sumnjivo. Stoji pending vec nekoliko dana, trazio sam da poniste withdraw, ali nista od toga...Nadam se da je u pitanju samo privremeni problem
 
Jel verifikovan nekom nalog na Bittrexu u poslednje vreme , a da ceka duze od 2 nedelje.
 
Card withdrawals are currently unstable. In case of rejection, please try again later. Proper functioning will be restored as soon as possible.

Upozrorenje sa Cex sajta :) Tako da ne morate panicite bar po meni.
 
Ne moze depozit izbacili su visa karticu sto sam imao pise add new card,proverite kako je kod vas
 
Nazad
Vrh Dno