Šta je novo?

Electroneum

Jedno pitanje za stevuZ
:)

Kako da okacim sliku tako slikan samo ekran telefona?Probao sam na upload i nece ovde pri slanju poruke.
 
Koristim Tapatalk
7cade765e820245778953bdf592605e0.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ubismo dva blocka u manje od 2 sata na crypto ba :D Krenulo je
 
Ja sam imao problema sa poolom tokom noci, pa sam jutros presao na dan na nano pool da vidim rezultat, pisem sutra posle 10:30 . Oko 4.000 h/s mi daju kartice


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Crypto.ba prilično redovno me izbacuje Last Share Submitted 4-5 minutes ago u sat vremena 4 puta
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da nema bloka na mrezi 5 min i svaki put mora da se ponovo poveze da ne bi zalutali :D, svi su polovi pogodjeni istim problemom, ali kad se to desi nanoppolu mi ubodemo blok tako da je to sad dobro :D...samo da nanoppol padne na jedno sat da otkinemo vise blokova :d zadnji 10 sati 3 bloka sto je vec jako dobro, samo da nastavi ovako.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ako smem da pitam..etn cuvate za kasnije u nadi da ce nekad ugledati svetlost dana ili menjate za vrednije coine?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Zanimljivo pitanje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novi block. http://etn.pool.crypto.ba/#pool_blocks
Ide ovo fino. Ja sa nvidiama tucem, i dalje mi daleko isplativije nego bilo koji na equihashu.

@CaptainCrash ne znam sta bih ti rekao. Sledece sedmice se pusta par milijardi ico coina na exchange, pa ce vjerovatno biti veliki dump. Ja cu svoje prodati i kupiti ZEC-a. Pa sta bude.....
 
Pa iskreno...gotovo da je bila mrtva tema sad svi zivi(sem mene :) kopaju...Ne znam u cemu je fora...?Ja sam kupio nesto pa cu cuvati mozda?Par godina...ako nikad ne bude vredeo,nista strasno...samo bi zlo bilo ako bi dostigao nekih 50$ da ne pricam o vecoj cifri,to sebi ne bi nikad oprostio...a kakav sam baxuz,ne bi me iznenadilo :D
 
Pa iskreno...gotovo da je bila mrtva tema sad svi zivi(sem mene :) kopaju...Ne znam u cemu je fora...?Ja sam kupio nesto pa cu cuvati mozda?Par godina...ako nikad ne bude vredeo,nista strasno...samo bi zlo bilo ako bi dostigao nekih 50$ da ne pricam o vecoj cifri,to sebi ne bi nikad oprostio...a kakav sam baxuz,ne bi me iznenadilo :D

Kako mislis u cemu je fora ? PA vise zaradis dnevno, 2-4x vise nego na bilo kojem drugom. SAmo je u tome fora :) Vecina odmah pretvara u btc, neko cuva.
 
AAAAAAa, opali LUCK 92% . Drugi block par minuta posliej prvog iskopasmo HAHAHAHAHA

EDIT: Evo jos jednog, ne vjerujem :d


25189818_10214802851361830_1008525168_o.jpg



25130032_10214803071447332_1771462059_o.jpg
 
Poslednja izmena:
nanopool, 24h od kada se pojavio prvi balans:
etnpool.jpg

Ekstra fercera.
 
Ode profitabilnost

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ti odma' batali ;)
Vidiš da je neprofitabilno.
 
HD7970 baca oko 560H/s, ako neko idalje kopa na njima kao ja ;) to je na cryptonote v9.7 mineru :)
 
kako povratiti sifru na elctroneum gui walletu,juce sam na brzinu to napravio i nisam zapisao
 
Jesi zapisao one kodove trebalo bi pomocu njih da moze da se vrati.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Je l i daje najisplativiji koin za kopanje? Ja kopao pre neki dan jednim rigom i nije mi nešto ulio poverenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dok se ti steknes poverenje, ode voz.

Послато са HTC U Ultra уз помоћ Тапатока
 
Crypto.ba posljednji blok uboli prije 8 sati :(
Ovo bi mogao biti lagani razlaz
 
Jel ima smisla uposljavati 1050ti, onako bezveze, dok nisam za racunarom? Ili da spava? :)

Gigabajtova, bez 6pin. Pri kopanju u afterburneru ocitavam 1759mhz gpu clock a memorija 3504mhz. Temperatura cim dodje do 60c pali hladjenje (dva venta) i spusti je ispod na 55c pa tako u krug.

CC Miner 2.2.2 cuda9, easyhash 290h/s

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dok se ti steknes poverenje, ode voz.

Послато са HTC U Ultra уз помоћ Тапатока

Nisam mislio na sam koin, mislio sam na proces kopanja/isplaćivanja. Kopao mi je jedan rig nekoliko h, varirao mi užasno H/R, novčići mislim da i dalje stoje na pending...

Na to sam mislio...




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno