Šta je novo?

Kvalitetniji Internet do 2020.- praćenje realizacije projekta "All-IP" transformacije

Pa ako ovi planiraju do kraja 2020-te da polazu optiku, sta mislis koliko ce trebati konkurenciji ? :d
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Aj nek administratori otvore novu temu o informacijama sirenja optike van beograda. Ostatak Srbije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja bih samo rekao da je prvi bio realan cenovnik a da je najnoviji krajnje bezobrazan.

Upravo tako, malo su preterali sa novijim cenovnikom. Da sutra uvedu optiku kod mene ne bih potpisao.
 
  • Like
Reagovanja: M J
U ovom trenutku!? Ovo znači da će sutra ili kasnije da budu niže ili više cene!?
lud zbunjenog... :mad:

x6k9e6DnTVS0ozwtrV0qcw.png
 

Prilozi

  • x6k9e6DnTVS0ozwtrV0qcw.png
    x6k9e6DnTVS0ozwtrV0qcw.png
    16.9 KB · Pregleda: 227
Poslednja izmena od urednika:
U ovom trenutku!? Ovo znači da će sutra ili kasnije da budu niže ili više cene!?
lud zbunjenog... :mad:

x6k9e6DnTVS0ozwtrV0qcw.png

Sve je već poznato još samo da ozvaniče na sajtu ...

Novi Box paketi.jpg

Ako bude malo pameti i komšijske solidarnosti komotno Box Optika 3 + treći dodatni STB mogu da koriste tri porodice uz podelu mesečnih troškova po najpovoljnijim cenama u Srbiji .

P.S. Svi vuci siti i sve ovce na broju !
 
Poslednja izmena:
I jos magnet na brojilo i mirna ladja. Tuzno dokle smo stigli.

Ali se brzo prilagođavamo i rešavamo većinu problema . Zato dok nas konačno "ne krene" kao što su nam obećali :mad: možemo sa najbližim komšijama da podelimo telekomunikacione usluge a i troškove .

P.S. Da i komšiji krava bude živa i zdrava !
 
Poslednja izmena:
I velika i debela...
 
Gde vi njih pitate za cene?
Na koji email?
 
Da je fixni+iptv+150 3600, pa i da uzme covek, ovo vec nema smisla
 
"Očekujemo da ćete uskoro na našoj internet stranici www.mts.rs biti obavešteni o ponudi paketa i ceni usluge. Takođe ukoliko bude postojao dodatni popust na mesečnu naknadu za osobe sa invaliditetom, informacija će biti dostupna na sajtu."

Capture.JPG
 
Aaaa, evo kod mene su krenuli, brze nego sto sam i mislio, svaka cast Mts.
Skeniraju teren i uskoro kako rekose pocinje postavljanje optike.
TeleGroup radi kao podizvodjac ovde.
3e161de95a66f1ec8ffccf2fe55a4866.jpg

Idemoooooo...
TT
 
Samo sto TeleGroup radi samo vece vodove i izradu projekta... posle idu manji podizvodjaci za razvlacenje po kvartovima...
 
Ovi sto su kod mene se "naselili" u bloku nemaju nameru ovo brzo zavrsiti.
Milsim da oni nemaju pojma sta bi i kako bi, malo ljudi, slaba oprema i mehanizacija, slab nadzor i upravljanje...
Evo ih sad poceli da buse rupe po asfaltu pesacke zone ispred stepenista po ulazima... bukvalno otvori 1,5m sa 0,5m ...
Zasto, ali zasto nije koristena postojeca podzemna instalacija... ima cevi koliko god se hoce... zasto nisu kroz podrume prosli kao svi do sada sto su isli...
Ovi ako zavrse do kraja novembra bice dobro.
 
Poslednja izmena:
Samo sto TeleGroup radi samo vece vodove i izradu projekta... posle idu manji podizvodjaci za razvlacenje po kvartovima...
Tako je, upravo sam to i rekao.
Sad "skeniraju" teren gde moze kroz postojecu instalaciju gde mora nova da se vuce.
Druga ekipa posle odradjuje "prljav" posao.
Mislio sam da ce to tek dogodine da se desi, kad ono danas pocese da rade kod mene.
Brzi su.


TT
 
Svako ali bas svako koga budu zvali za prikljucenje treba da ih pita sta bi sa prvobitnim cenama za ugovorenu obavezu i bez nje:

Net 150 optika do 150/20 Mb/s 2.299,00. 2.499,00

Net 250 optika do 250/30 Mb/s 3.499,00 3.699,00

Net 1000 optika do 1000/100 Mb/s 6.999,00 7.199,00

Ukoliko ih ne budemo smarali, ove preuvelicane cene iz sadasnje ponuda ostace ovako do 2020.
 
Obnovio sam juce ugovor, Box3 i mobilni u Jagodini i zena mi kaze da je dibila informacije od nekih korisnika da su videli ljude da razvlace optiku i da se radi na uvodjenju. Elem dok to ne bude evo kako mi radi 4G u sta nisma verovao pre aktivacije.

P.S. dobio sam 100GB mesecno u prvih 12 meseci.

7a75fc23ffec227a086d3076fe840aac.jpg


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Obzirom da je na flajeru max brzina 50/2, a na sajtu 100/2 pitanje je da li i dalje vaze te cene.
 
Prolink Telekomunikacije Stara Pazova, tako piše na kamionima i prslucima, od jutros na uglu Ustaničke i Bul. kralja Aleksandra. Rekoše da će prvo pustiti Zemun i Novi Beograd a najverovatnije u martu ovde kod mene u Ustaničkoj iako će sve biti završeno za manje od mesec dana. Rekli su mi da danas proveravaju kanalizaciju, za dva do tri dana da će provući kablove.

Inače, da sam hteo veliku brzinu dl-a uzeo bih SBB koji je kod mene već preko decenije, treba mi upload tako da Telekom optika otpada.

Za drugu sliku sam se potrudio da lepo ispadne :p

5DlmW0L.jpg
wA7AqnL.jpg
 
Nazad
Vrh Dno