Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ova Live Tv Serbia malo radi malo ne radi. ustvari vise ne radi nego sto radi. :mad:
 
Ima li neko slucajno samo Nikelodeon junior live stream, za klince? Nisam naleteo ni u jednoj listi....

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Jel to Nick jr?

Ako jeste imas ga u Bikerdays free listi u LiveSerbia addon-u (daily iptv list), ako nece iz prve probaj jos neki put.

edit: ima ruski i engleski audio (mozes da biras klik na zvucnik pa audio stream)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena od urednika:
Ja za liste koristim perfect player. Po meni najbolje prikazuje kanale, nekako fudbalski prenosi su tecni, a i moze da se kombinuju vise lista odjednom pa da se stave u jednu listu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko neke linkove domacih kanala? Sportski kanali me ne interesuju.
 
Adryanlist tata i majka za sport

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Nisam koristio Kodi par meseci. U medjuvremenu je izasao ovaj 17.4. update i sve se poremetilo. Na kraju sam deinstalirao i instalirao ponovo. U sustini mene zanima samo addon Pro Sport na kom pratim NBA. Jel zna neko neki dobar repository da instaliram? Nista mi ne radi sad.
 
Nije kodi, ali nba streams reddit je najbolje rjesenje. M.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
reddit streams jesu stvarno najbolje resenje pogotovo za AS strimove... ali ja nikako da nadjem addon koji moze da ih pusti :) ili gledam na pogresnim mestima ;)
 
Pa ja ne pustam preko kodija, ace streams engine

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Da li postoji neki način na Kodiju da se gledaju filmovi offline? Apple TV je u pitanju
 
Pa citava fora je da se gleda online da se ne skida. Ali ti mozes regularno da skines fajl i pustis ga...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Kako ne može? Ima u podešavanjima da se aktivira download. Pun je YouTube uputstava. (Na Androidi ili PC barem)
 
Kupuje li neko ove iptv liste? Ja kupio od dvojice i od oboje krš. Lepo radi kada nema direktnih prenosa, kada ih ima uvek secka, ne može se gledati. Gledao bih ovu Evroligu u košarci naSk na srpskom, smorio sam se da jurim linkove pred utakmicu, jedna cetvrtina mi prodje dok navatam najbolji.
Neko da preporuci proverenog?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima solidnih al nijedan vrhunski.. Javi se na PP za solidnog, gdje jako rijetko siječe tj trza slika

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ljudi, nisam skoro koristio kodi, ponekad kratko, ali sam i dalje na jarvisu. I sinic probam kod druga da podesim, da mu skinem addonove... On uzeo neki x96 box. Ja dosao, gledam, nema kodi preinstaliran nego neki kd player. Probam da skinem kodi sa gplaya, ne moze, imam opciju samo unistall i open, kao da je vec instaliran kodi. Kliknem na open, otvara mi kd player. Interface je isti kao na kryptonu.Ima vec ubacen exodus, zem, 1 chanel... ali ne mogu da ubacim nista drugo, hocu alluc ali uvek dobijem poruku "remote share couldn't connect to the network". Povezan je na wifi, probao sam i preko lana, isto sve. Ima li neko resenje?
 
Ja sam u inostranstvu i koristim neku iptv listu od 6€. Ima dosta kanala ali desavalo mi se da mi rts ne radi bas kad Srbija igra neku utakmicu i zalio sam se i bilo je popravljeno ali opet se desi da seckaju kanali. Imam Mi Box pa nemam LAN ulaz tako da sam narucio adapter za dodatne usb ulaze i LAN pa da otklonim to kao problem prvo i testiram listu. Juce sam testirao neku listu koja je 10€ sa vise kanala ali takodje secka nekad. Te liste rade posao 98% vremena i izadje jeftinije nego u Srb placati silne pakete kod kablovske. A budu ukljuceni svi paketi od sportskih do filmskih.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ukljuceno je unknow sources. Malopre sam nasao na njihovom forumu da nemaju nista sa kd playerom, nego je to nekog rusa neka kopija. A google play je prepoznaje kao kodi.
 
Nazad
Vrh Dno