Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@zlig

Traži im da pošalju zahtev za smanjenje avansa.
 
Poslednja izmena:
Pre dva dana potpisao sam ugovor i preneo broj u vip mrezu iz mts. Od juce je broj aktivan a danas mi je stigla poruka da je moj racun za oktobar 998din i da je rok za placanje 25 oktobar?? Sutra cu ih bas zvati da vidim kako su oni to zamislili jer meni to nije logicno ili ja sad mogu da odem preko i napravim racun od 50000din i da platim 998???
 
Eh kad bi to tako islo :) tih 998 ti je garantovani minimum, probaj da placas npr parking ili nesto sto nije u okviru paketa pa ces videti kako taj iznos raste...
 
Nema smisla da je 25. rok onda. 25. je rok ako je obracunski 5-5. u mesecu verovatno, pa samim tim jos manje ima smisla ako je samo 2 dana u VIPu.

Zovi call centar i vidi sta je.
 
Update-ovali su aplikaciju , pod Sigurnost/Prijava putem otiska prsta ne radi, barem kod mene.
Prodjem ceo proces aktivacije, izlogujem se/ulogujem se, ponovo deaktivirana.
 
Eh kad bi to tako islo :) tih 998 ti je garantovani minimum, probaj da placas npr parking ili nesto sto nije u okviru paketa pa ces videti kako taj iznos raste...
Znam da to tako ne ide, ali mi nije logicno da mi unapred odrede racun a tek sam dva dana u vipu. Plus kad god sam potpisivao ugovor bilo je manje od 30 dana za obracunski period i za toliko dana pretplata se smanjuje... Zar ne treba da se saceka 5 u mesecu i onda se radi presek?
 
A jesu li ti možda rekli da je prvi račun bez popusta? Nama je prvi račun bio 1699din.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Zvao sam i to je reseno. To je racun za kucni net i stizace mi obavestenje na ovaj broj koji je sad u njihovoj mrezi. U poruci ne pise za sta je racun... A sto se tice tog prvog racuna nisu rekli da je bez popusta, vec je nesto pricala aha presek je 6-og bla bla bla i samo da znate da ce vam prvi racun biti najveci. Ja sam kontao da je to zato sto sam potpisao 9-og a presek je 6-og pa ce mi naplatiti i ta tri dana. Kako je moguce da je prvi racun po punoj ceni bez popusta??
 
To i mene zanima jer planiram ovih dana da uzmem Neo 2. Jel ima negde na sajtu da piše da je prvi račun po punoj ceni jer ja ne videh?
 
Imaš i opciju prva 3 meseca besplatno.

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Hahahah svasta sam citao i video ali kao prvo da naplate punu cenu a recimo obracunski period u tom mesecu je 20 dana, jos potpises ugovor na neo2 tarifu sa popustom na 999 dinara i prvi mesec platis 1699din? Samo malo, ko je bre ovde lud?????
 
Mislim da je fora da prvi period je po punoj ceni, ali da to NIJE ceo period. I bas zato su mozda presli na tu foru, kako bi cela 24 obracunska perioda bila sa promocionom cenom.
MTS tako radi sada, kao i one mesece po dinar - od prvog sledeceg obr. perioda idu, da bi vazili za pune mesece.
Imaš i opciju prva 3 meseca besplatno.
Gde?
 
Ba sam ih zvao i pitao o cemu se tu radi... Ako se ugovor potpise posle 5-og u mesecu prvi obracunski period je po punoj ceni za odredjenu tarifu ali ce biti umanjena u odnosu na broj dana koriscenja u tom obracunskom periodu. Kada se podnese zahtev za prenos broja tad se dobije i njihova kartica. Mozes da trazis da ti je odmah na licu mesta aktiviraju i od tog momenta koristis neo tarifu na tom broju i obracunski period se racuna od tog trenutka. Ako kartica nije aktivna ona se automatski aktivira kad je prenos broja odobren i to bude nocu od 2-6h i posle te aktivacije pocinje obracunski period. Promocija sa popustima vazi od sledeceg preseka stanja tj. od 5-og sledeceg meseca.

U slucaju da se ugovor potpise 4-og onda se u startu dobije popust na izabranu tarifu. Tako da ko god potpisuje ugovor ako moze neka se uklapa da to bude od 1-og do 4-og u mesecu

Super da obaveste svoje potencijalne korisnike o svemu ovome...
 
Što bi to radili? Ovo im je fora koja sigurno negde piše malim slovima. To me je uvek nerviralo, kad ne znaš koliko nešto plaćaš i zbog čega. Prvo je bilo tarifiranje sa PDV-om a cene na sajtu bez PDV-a. Sad ovo a nije fer prema korisnicima da nekom uzmu a nekom ne uzmu pare. Logično je da i se svi uklopili da potpišu ugovor do 4 u mesecu da znaju da bi jednu pretplatu manje platili. Zato sam volela Telenor sve dok nisu počeli nekom da daju popust, nekom ne. Kako ću da pređem na pripejd sledeće godine. Uhhh

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Kod mene radi.
Otvara bas brzo, svaka cast na ovom update-u.
Radi, pod uslovom da ne ideš na Odjava , pa ponovo Login. Ali ako aplikaciju samo ukloniš iz RAM-a, čak i ako restartuješ sistem, fingerprint uvek radi. Nije baš da nešto puno koristim Vip app, jedino kada čekiram data stanje (pred kraj meseca) i kada plaćam račune.

Mislim da je fora da prvi period je po punoj ceni, ali da to NIJE ceo period. I bas zato su mozda presli na tu foru, kako bi cela 24 obracunska perioda bila sa promocionom cenom.
MTS tako radi sada, kao i one mesece po dinar - od prvog sledeceg obr. perioda idu, da bi vazili za pune mesece.

Gde?

Jedino ako su promenili, bilo je da ako preneseš platu (primanja) u banku (ne secam se koja banka, neka sa kojom Vip ima deal), onda je prva 3 meseca @Neo besplatan.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nije lose za one koji su vec u SocGe.
 
Radi, pod uslovom da ne ideš na Odjava , pa ponovo Login. Ali ako aplikaciju samo ukloniš iz RAM-a, čak i ako restartuješ sistem, fingerprint uvek radi. Nije baš da nešto puno koristim Vip app, jedino kada čekiram data stanje (pred kraj meseca) i kada plaćam račune.

Da proverio sam sad, tacno je kad se izlogujes FP ne radi.
A zasto bi se izlogovao? Nikad to nisam radio, jednostavno samo izadjem iz app bez logout-a.
Svakako bi mogli to da srede da se i login radi preko FP da ne mora nista da se ukucava od podataka kad pristupas sa nekog van Vip neta.
Jer zato i FP sluzi, svakako je bezbedniji od podataka koje upisujes a do kojih neko drugi uz malo znanja moze doci.
Tako da primedba ti je na mestu.
 
U Vipu je jeftinije uzeti iPhone 8 64gb nego preko oglasa za kes.

Oglasi se krecu oko 90k
90.000 + 1400*24 = 123.600

Vip uz Societe bonus

64.000 + 2400*24 = 121.600

Ajde sto je jeftinije u Vipu, nego sto je uredjaj simfree (mislim i preko oglasa je (ovo je vise zbog drugih operatera)) moze na rate da se uzme, ovde odmah pljusnes kes, a preko oglasa je godinu dana garancije, dok je vamo u Vipu dve godine.
 
Hmm, i jedna interesantna promocija:
Samo u Vipu uz kupovinu iPhone 8 ili 8 Plus, u NEO tarifi, dobijaš 2GB za surf u romingu, koje možeš da iskoristiš u narednih 24 meseca, u Evropi, Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Kini.
!
Pitanje naravno da li je 2GB koji vaze 24 meseca, ili jedan od tih meseci :)

iPhone 8 64GB ispada 96.000 da kosta u VIPu :) Jbt, kada iPhone kosta 30.000 manje nego sto ispada Note 8 ili S8 otprilike :(
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
@alfaunits, iP 8 nije klasa sa Note 8, to je do sada "kao" bila verzija Plus, mada nije ni ona po meni osim po ceni, jer nema olovku.

@Djilkosh_Ns, nisu ladno spustili cene 7 i 7 plus, samo je par hiljada din razlika, au jbt, apsolutno se ne isplati uzimati 7 pired novih 8, čudna im je matemetika, ili bi i dalje da deru na starim modelima 7.
 
Pa sto bi spustali kad je skoro identican telefon? ☺
 
@alfaunits, iP 8 nije klasa sa Note 8, to je do sada "kao" bila verzija Plus, mada nije ni ona po meni osim po ceni, jer nema olovku.
To da li vredi ne ulazim, nego je obicno bila slicna cena za paralelne modele Sx i iPhone y kod nas. Oba precenjena, i naravno skuplja nego vani, ali opet ne tolika razlika.
Nema ni neke razlike S8/S8+/N8 medjusbono.
 
Pišem o klasi uređaja, a ti okrećeš "da li vredi" :wave:
iP 8 i Note 8 nisu ista klasa, dosta je manji iP8 i nema olovku, ne mogu se nikako porediti. iP 8 Plus model je veći, ali opet nema olovku, ni on nije ta eksluziva koju ima Samsung sa Note serijom, nema tu poređenja, kome treba olovka on zna šta uzima. iP 8 Plus možeš porediti sa Galaxy S8 Plus, to je ta klasa, manji iP8 sa ekranom 4.7" ne znam sa čim porediti, jer je tuga božija kada se stavi pored Galaxy S8 sa 5.8" ekranom.


@Gimp suit, ma najbolje da tehnici ne padaju cene kada se pojavi novi model ;) Ali si u pravu, ništa novo nisu izbacili, odnosno izbacili su stare telefone ponovo, možda i treba da koštaju isto ;)
 
Da li mogu da zahtevam da mi Vip ogranici upotrebu interneta na 2gb mesecno? Posto vidim da se naplacuje internet kad se istrosi, nema onog sporog
 
Nazad
Vrh Dno