Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Akcenat na smajlija ;)

pretpostavljam da je tržišni udeo Panasonica znatno manji od Samsung i LG dela, a razvoj aplikacija sigurno nije jeftin...

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Akcenat na smajlija ;)

pretpostavljam da je tržišni udeo Panasonica znatno manji od Samsung i LG dela, a razvoj aplikacija sigurno nije jeftin...

Sent from my P8Lite using Tapatalk

Pa to je kao što RTS prenosi ligu šampiona, ali imaju para samo za pola.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da ni ne pitam za WP? ;-)

....shit has hit the fan...
 
Bice i za WP ali samo za 8.1. Lol not [emoji16]
 
Ako bude za WebOS 3, super.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Bice LG WebOS, samsung Tizen, Android TV. Panasonic smart tv su android tv.

Nadam se da će iOS aplikacija biti puštena za worldwide, da ne bude kao sa nekim aplikacijama problem da mora da se menja App Store zemlja.

Kako si zadovoljan sa celim projektom?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nema, nego sam morao nesto da lupim da bih se upisao u temu radi lakseg pracenja iste:d
 
možeš da pratiš temu i bez "upisivanja" u istu, imaš gore "dodatne funkcije teme" pa "pretplati se na ovu temu"...
 
Ma super je to, nego mi Tapatalku lakše kroz "participated".
 
Kada se očekuje EON umesto D3i, decembra? Da li neko ima informaciju?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Piše ti u prvom postu sve.
 
Kakve se performanse ocekuju? Majka moja koristi skoro iskljucivo D3i za gledanje TV-a, a racunar joj nije bas poslednja rec tehnike. Da li ce morati da psdne upgrade za prijatno korisnicko iskustvo?
 
Jel plan da momentom lansiranja EON prestane da radi D3go? Bi'u na putu tog dana, pa me zanima...
 
- da li će biti moguć pristup svim kanalima sa bilo kojeg (non-mobile) provajdera u Srbiji

Ostalo je samo šminka...

Nažalost već su rekli da nema ništa od promene po tom pitanju i da ostaju pri svom glupom pravilu...

Poštovani,

Za EON će biti omogućena prijava do 5 uređaja od čega će se aplikacija moći koristiti na 3 uređaja istovremeno. Kao i za D3go aplikaciju, biće dozvoljena jedna promena uređaja mesečno, a takođe, ograničenja ostaju ista za korišćenje aplikacije van SBB mreže.
 
Nažalost već su rekli da nema ništa od promene po tom pitanju i da ostaju pri svom glupom pravilu...

Poštovani,

Za EON će biti omogućena prijava do 5 uređaja od čega će se aplikacija moći koristiti na 3 uređaja istovremeno. Kao i za D3go aplikaciju, biće dozvoljena jedna promena uređaja mesečno, a takođe, ograničenja ostaju ista za korišćenje aplikacije van SBB mreže.

Ma rešićemo i to :D
 
Ja sam ostao na Samsung E seriji. Da li igde ima spisak koje su serije podrzane? Za E seriju konkretno nisam siguran zbog CPU koji je bio 2012/13. Youtube ukinise nedavno. Imam neki Android box na kome D3go radi OK, ali na njemu promarno vrtim Kodi pa ostaje svakako. Inace d3go retko koristim, ali evo sad sam gledao odbojku na terasi uz cigarete ...
 
Poslednja izmena:
Nažalost već su rekli da nema ništa od promene po tom pitanju i da ostaju pri svom glupom pravilu...

Poštovani,

Za EON će biti omogućena prijava do 5 uređaja od čega će se aplikacija moći koristiti na 3 uređaja istovremeno. Kao i za D3go aplikaciju, biće dozvoljena jedna promena uređaja mesečno, a takođe, ograničenja ostaju ista za korišćenje aplikacije van SBB mreže.

Stoka... Ograničenja će da ostanu a rupa/propust koji je postojao na D3Go serveru će naravno da bude zakrljena i ostaće samo smaranje sa VPN kao opcija.
Bitno da su digli cenu D3i za 300 din...
Znači od 5. opet kreće prepucavanja sa matorcima šta se gleda na TV-u :(
 
A da sačekamo da vidimo :)

Teške reči shamane
 
a jel radi VPN iza CGNAT-a ?
 
Pa ima veze ako želiš da gledaš sve kanale, a nisi na matičnoj mreži.
 
Kako si zadovoljan sa celim projektom?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa moram da priznam da sam zadovoljan. Ne mogu opisati kolika kolicina posla je uradjena u veoma kratkom vremenu, kao ni koliki je scope celog projekta od nule sve razviti i pustiti u 4 zemlje u isto vreme, da nisam direktno ukljucen ne bi verovao. Bice decijih bolesti u pocetku sigurno, ali kada se sve slegne bice jedna sjana platforma.
Ne smem da pricam mnogo, ali ono sta mogu da kazem, je da je ovo samo pocetak, eon ima development roadmap za narednih nekoliko godina.

Sto se tice restrikcija, sa tim nemam veze. Ali ono sta znam je da bi SBB pustio sve da se pita on, ali content provajderi imaju razne restrikcije koje oni zahtevaju sa njihove strane, sa kojima SBB nema nista.
 
Svaka čast. Samo te dečje bolesti da se ne razvuku na neki duži period i biće super.

Može možda neki hint da li EON znači da možemo u nekoj budućnosti da gledamo i 4K sadržaj? [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da su na sadašnjem D3GO digli birate za HD kanale sa 3 na 3.4 Mbps, možda će na EON-u biti i veći birate, kako bi HD kanali bili još bolji.
 
zar koktet provajder za sk nije sbb?
 
Nazad
Vrh Dno