Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ovaj je jos gori, posto na win7 ne radi skoro nikome.
Evo ja jutros zbog toga upgradeova na win10, stavio win10 drajvere i to radi.
A napon kontrolisem kroz AB beta 15.
 
Ok.
Hvala. Ja cu probati u toku dana.
Ali ja imam win10 ...
 
Eto ga. ETH na Butstamp-u ☺

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Ja sam ovo probao juce na 1 rig, opet ne radi Kontrola undervolt AB. Ali najgori problem mi je bio da sa prve dag fix drajvere jeste da se potrosnja povecala ali i dobio sam fop hesrejt. Rx 570 su bacali sing 27.4 a sa ovim beta drajvera novi, potrosnja je ostala ista a rx 570 sa isti setinzi u AB rx 570 su bacali 26.4. To je 1 mh/s manje po kartu. I rx 480 8gb sa prve beta fix je davala oko 29.6, a sa ovim vtore rx 480 8gb je bacala 28.6. Katastrofa. Vratio sam se na prvi DAG fix, jeste da trose grafe malo vise aliii zato hashrejt je zakon.

(Ja se izvinjavam svima za lose oformene recenice, ja sam iz MKD pa nadam se da koliko toliko mozete mе razumiti)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a sto sad hejt,vrv nemas istog
prosli put si jedini hype eth,pravio modele, kad si vrv imao gomilu
 
ne bacam hejt, uvek imam gomilu ;) ali pricam realno.
 
Pitanjce.
Menjao sam polozaj karticama, tj prebacio sa rajsa na plocu, sve mi okej bilo, drajveri se malo pohebali, ali samo je bilo potrebno da se ponovo pecuju i sad ne prijavljuje nikakvu gresku, ali Kopac (klej 9,8) nece da se pokrene.
Tj krene da ucitava, onda zabaguje i izbaci "EthDcrMiner64.exe has stopped working "
Da li znate sta moze biti u pitanju? Pokusao sam da reinstaliram drajvere ali mi ne daje mogucnost rj nema rollbacka, a ove prijavljuje kao najbolje (to su oni sa popravljenim ""DAG issues"")
Da li se nekom ovo desavalo?
 
To sa stopped working sam dva puta resio jedino dizanjem novog sistema. Nisam uspeo da ustanovim do čega je. Na novom sistemu sve kao od sale radilo ponovo.

Sent from my S6 Edge
 
poigraj se sa ab, resetuj podesavanja pokreni klej pa vrati podesavanja. moguce da sa novim nece da ti radi na istim podesavanjima.
 
Gainward GeForce® GTX 1060 6GB, da li neko zna ako je to moguce koje memorije imaju ove graficke?Uzeo bih al vec imam par asusa sa hynix pa nebi opet.
 
Jesu li to ti drajveri sa FIX-om za DAG. Zanimljivo je da ti promeni takt GPU tako gore dole, a cujem da nisi jedini sa tim problemom, da seta ljudima kako kome, nekima takt, nekima napon, a svima je zajednicka velika "setnja" u potrosnji struje. Mozes li staviti taktove ako ti nije tesko 1130 / 1950 da probas koliko tako "baca" MH/s?

Samo da javim da je problem bio u -cclock komandi u bat fajlu, nakon sto sam je izbrisao nema nise oscilacija.
 
Pre neki dan sam probao gigabyte gtx1060 aorus extreme edition sa samsung memorijom 17 Mh/s na defaultu 21 kad je memara +1000 hladjenje vrh ventovi 1300 rpm hladna.

Al dzaba vracena je tako da znate, verovatno su tajminzi drugaciji. Lbry sam probao 196 ide dalje nisam cackao.

Dok moj asus gtx1060 strix na eth isto samsung default 20.5 m +825 memara 25 mh/s.

Eto cisto da znate.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan sam probao gigabyte gtx1060 aorus extreme edition sa samsung memorijom 17 Mh/s na defaultu 21 kad je memara +1000 hladjenje vrh ventovi 1300 rpm hladna.

Al dzaba vracena je tako da znate, verovatno su tajminzi drugaciji. Lbry sam probao 196 ide dalje nisam cackao.

Dok moj asus gtx1060 strix na eth isto samsung default 20.5 m +825 memara 25 mh/s.

Eto cisto da znate.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk

Nije uopste lose to +825 za mem, ja na palitu sa samsung mogu stabilno +680 , a na 710 mi oscilira dosta.
Mada na 710 baca preko 25, al sta mi to vredi kad padne nekad i na 1.8mhs :D
 
Ne sa samsung memorijom pride.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Imam pitanje za ove sto koriste drajver sa FIX dagom od kad je izasao. Jel ste primetili neke promene u radu riga osim vise Mhs-a :) ? Planiram da predjem pa pitam za vasa iskustva, znam da ce mnogi reci procitaj prethodnih 10 strana ali mene interesuju misljenja ljudi sto ovaj drajver koriste od samog izlaska.
 
Sve super radi, samo su voltaže malo problematične. Za neke grafike samo mod biosa pomaže, za neke ni to...
 
This driver is provided as a beta level support driver which should be considered "as is" and will not be supported with further updates, upgrades or bug fixes.
 
Sta se desava sa kopanjem ja sam do pre dan ipo kopao 0.05 dnevno, sad sam pao na 0.034?
 
Povecao se diff sto je i normalno i tek ce da se poveca kad se mineri budu docepali Vega karti.
 
Ako sam ja dobro gledao diff je bio oko 1700000.. nije se mnogo povecao
 
Nekad je diff 1780 nekad je 1730 varira dosta i mozda je plus taj pool gde kopas povecao fee procitaj koji je fee,i procitaj da li se promenio fee minera sa kojim kopas....

Ja sam ga pre neki dan video na 1670...
 
A tek cete da vidite posle 25. kako ce kopanje da vam bude.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno