Šta je novo?

Weather aplikacije

Foreca i YR.no tu pogode, i generalno su precizni ali eto omase i oni
Ja koristim weather widget, samo ako može da koristi jedan od ta dva izvora :) Naravno, važno je i da kompaktno prikaže prognozu za 2-3 dana.
 
i koja je po vama najtacnija progmoza a da ima zanimljive widgete :wave:
 
Eh, pa da postoji univerzalan odgovor, ne bi ni bilo ove teme.
 
i koja je po vama najtacnija progmoza a da ima zanimljive widgete :wave:

Najtacnije prognoza (W2U) ima jedva prosecnu aplikaciju sa zastarelim UI i widgetima.
Zato istu koristim samo za klasicnu proveru prognoze (definitivno je najpouzdanija) a kao widget koristim sony weather koja podatke ''vuce'' sa AccuWeather :d

Treba pomenuti da ni W2U nije savrseno pouzdana prognoza i da treba pratiti i AccuW kao i Yr, evo samo proslog, ledenog meseca sam se uverio da treba pratiti sve tri ako se ide na planinu ili u neku drugu divljinu.
 
Sve je relativno, zato ovoliko i trazimo najbolju prognozu :)
Evo mog iskustva posto mi se cini da aplikacija koja je "moj pobednik" nije dosad spomenuta.
Posle 10-ak dana i oko 40 testiranih, kao najtacnija za rupu u kojoj zivim se pokazala:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.morecast.weather
Eto, ja da podelim, vi probajte, mozda ce nekom i da odgovara
 
Ja sam je dugo koristio i na kraju sam odustao jer se često dešavalo da prestane da ažurira podatke na widgetu bez ikakvog razloga.
 
To moze da bude do Androida, tj. do ROM-a, meni se to desavalo sa 95% widget-a.
 
Nije slučaj. Dugo sam pokušavao da rešim to dok nisam shvatio da je jednostavno do aplikacije. Ni sa jednom drugom nisam imao sličnih problema, moguće je da je u međuvremenu rešeno.
 
Ne kazem, moguce je, samo znam koliko je mene bolela glava od zamrzavanja (zamrzne se i sat, ne samo vreme), jedva iskopao Amber Weather koji je imao neki "service guard" koji je funkcionisao - i na kraju ukinu WU kao izvor podataka, pa nije i aplikacija izgubila svrhu. Trenutno sam bez ijedne, dacu sad sansu bas ovoj sto je pobedila u konkurenciji od 40 drugih - taman da vidimo da li ce se zamrzavati.
 
Ja koristim Weather M8 već neko vreme i zadovoljan sam
 
Ehhh, a kod mene weather m8 pa nikako da se sam ažurira... I zato pao delete...

Huawei Mate 9
 
Treba mi neka app koja prikazuje vreme za 2-3 dana unapred(sto preciznije), pa ako moze neka preporuka...Hvala

Sent from my X551 using Tapatalk
 
Znači Timeline je ubacio AccuWeather? Koliko se sećam, ranije ga nije bilo.
 
Na žalost, izgleda da nema ...

400eb0a3e6256bf012f075c25d2ff78e.jpg


Da li je bilo pa su izbacili ili sam se ja nešto prebacio, nisam siguran ...
U svakom slučaju te 3 aplikacije su najbolje [emoji106]

ps. A dobra je i ova koja je integrisana u Pixel launcher ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni se cini da je Weather Underground precizniji od AccuWeather.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pored Weather Underground meni se dobro pokazao i Dark Sky kao izvor, posebno u ovim ekstremnim uslovima koji vladaju trenutno.

Sent from my HAL 9000
 
Meni se dopada Rain alarm koji daje trenutnu radarsku sliku (za severni deo Srbije uključujući Beograd) - za anticipaciju kiše mi je do sad bio nepogrešiv. Napomena da ne može da se skine s našeg storea

Sent from my SM-G950K using Tapatalk
 
Ja sada koristim asus weather (sa apkmirror), ima sve sto mi treba, lepo izgleda, ne trosi mnogo bateriju, jednostavan widget, vremenska upozorenja. Koristi accuweather.
Imate isto today weather, mozete da birate nekoliko izvora (accu, wunderground, dark sky, weather channel). Placa se ako hocete da uklonite reklame.
Imate na xda rootles pixel launcher (launcher3), koji je portovan pixel launcher, koristi google weather, radi i widget.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno