Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da mi je saber rider bio omiljeniji cak i od transformersa u to vreme... mocne nisam voleo, al sam ih opet gledao xD doduse kad naletim...

 
Sa sve zenskim nogama :) ladno si nasao koji je film, ja mislio neka reklama ili fora

HAah, mislim da je madjarski film, meni ga je neko preporucio isto, glavna glumica "prekida". Inace film je komedijica za ubijanje dosade. Nije los, preporucujem.

Veceras sam odgledao;

http://www.imdb.com/title/tt0362225/?ref_=nv_sr_2

Film je odlican, zaplet, gluma, scenario. Od mene 8\10.


Potrefilo se da sam pre neki dan gledao film istog zanra, http://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=nv_sr_4. i ako se neko dvoumi ismedju ova dva, sve preporuke za francuski film. Bolje odradjen scenario,prica nema rupa i scenarista je generalno odradio bolji posao. Glumacka ekipa takodje bolja, Uzeo sam za primer ova dva filma ne samo zato sto je u pitanju isti zanr nego i sama ideja i prica imaju dodrnih tacaka, ali su Francuzi po meni mnogo bolje odradili posao.
 
Poslednja izmena:
Star Wars: Rogue One

Hm, kakvu posluku porati...
Kad sam bio klinac cela franšiza mi je izgledala fenomenalno, bio sam spreman da oprostim "loše efekte" i štošta zarad priče. U međuvremenu se poraslo tj pročitalo ponešto i čar te priče je nestala. Jednostavno, postoji mnogo boljih priča u SF, tj. Star Wars priča je bezveze, da budem precizan. Međutim nostalgija, šta li, i dalje ih gledam (i radujem se nastavcima).

Ocena o okviru serijala, uz hipi i navike od ranije: 6/10 (4 samo zarad izgleda filma, tj. efekata, +2 na mišiće)
Ocena van serijala, kao zaseban film: 2/10
Ne valja ništa: gluma (glavna glumica npr.), sporedni likovi (ni pojavom ni uverljivošću a ni logikom zaključivanja), priča..

Živeo Dizni :)
 
Kakav ti je u odnosu na "star wars force awakens"?
 
Sa sve zenskim nogama :) ladno si nasao koji je film, ja mislio neka reklama ili fora

Ajde sto su noge...Nego sto od doticne glumice moze da se rikne... :)

A sto se tice Saber Ridera... Samo cu reci - ovo! :beat: (Mada je meni Robotech bio the sh*t back in the days)
 
Poslednja izmena:
Uzecu da pogledam, taman epizoda trajw 60 min, odgovara mi. Ma dosadio mi jw sablonski Holivud fazon, pogotovu sto o scenariu niko vise i ne vodi racuna, nagruvaju se efekti i reklama, film dobro zaradi i to jw to. Mada krastavac, vremena su takva, danasnji klinci to traze, koga zabole sto prica nema vwze sa mozgom [emoji1]
 
Lol, samo ti je preporucio jednu od najboljih serija u poslednjih 10 godina :D
 
E ako ti kazesss, a dao si mi par dobrih predloga do sada, veceras pocinjem da skidam [emoji1] [emoji4] . inace, Skandinavci definitivno imaju dobru produkciju, svidja mi se sto vode vise racuna o scenariju nego o efektima i kostimografiji. Sve sto sam pogledao u zadnje vreme od njih je bilo dobro.
 
Poslednja izmena:
I ovo je bilo aktuelno :) malo pre toga Voltrona i SR :
https://youtu.be/PrOenIv1lMw

Ne mogu da se setim imena, kad klinac baci neki medaljon , on pravi neki ala pentagram svetleći iz koga izlazi robot :)
 
^
 
Poslednja izmena:
Haha to je to, živ bio .
Pa ovo je i sad fenomenalno, ne znam dal bi se klinci sad ložili na ovo,moraću da potražim da skinem :)
 
Veoma simpatičan i smiješan češki film :) Ko nije gledao preporuka




EDIT: Sad sam vidio da ga je neko prepuručio 2 stranice unazad, šta ću kad prvo preporučim pa onda čitam unazad :D
 
Poslednja izmena:
Odgledah Lepoticu i Zver. 3D, kao i uvek, otimačina para. Jedna scena koja vredi.

Lepa, grandiozna i raspevana Diznijeva bajkica. Ok, na trenutke i nepotrebno raspevana.

Ema Watson, plitka, bljutava, ali lepa... izgledom prava Bel.

Inače ja ovo svom detetu ne bih puštao. Poruka koju ovaj film šalje je katastrofa!
 
Kad pomenu bajke i lose poruke, takodje nije za preporuku Sing - nije dosadan, ali je zaista riznica stereotipa kojima (verovatno) ne zelite da ucite svoje dete od malih nogu
The movie had countless racial and gender stereotypes, portraying the thieving gang as big black gorillas, Japanese girl groups as unintelligent and irritating, overweight individuals as insecure, rockers as teens in abusive relationships, Russians as villains, and Latina- Americans as overweight housewives with big families. Sexism was apparent when one character was ignored by her husband until dressing up in a promiscuous cat suit.
Moje dete je zaspalo u bioskopu gledajuci ga, pa nisam morao da "brinem" o tome.
 
Pa koja Diznijeva bajka ima dobru poruku ? Svaka se svodi na to da su devojke u nevolji i samo cekaju nekog bogatog princa, da se za njega udaju. Malo se sprdam, ali nije daleko od istine. :D
 
Pogledao Moćne Rendžere, za razliku od raznoraznih reboot-ova, ovaj je dostojan svog imena. Ozbiljniji od serije, u bioskopu je bilo jedno dete, ostalo sve od 20-40 godina. Ima par zamerki, a i par pohvala. Ostalo je prostora za nastavak, moraju ispoštovati. 8/10, solidno visoka ocena od mene. Bilo je par scena za naježiti se, i povratak u detinjstvo.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Life, nije los, cak i vrlo dobar u deficitu postenog monster filma.

Ima dosta klisea, nije nesto originalan, ali drzi paznju i prilicno je napet. Ako bi poredio sa novijim filmovima slicnog zanra, daleko bolji od prometheus-a recimo (mada nije neki podvig :D), a verovatno i dolazeceg Covenanta. Sony/Columbia film da mi se dopao, iznenadjujuce...
 
Poslednja izmena:
Meni je pripalo muka u određenom trenutku... jeste napet i uspeva da drži gledaoca u tom stanju u toku celog filma.
kada alien udje Ryanu u stomak pa mu napravi meze salatu unutra pola njih u sali je prekinulo da jede kokice [emoji1]

Sent from my D6603
 
Odgledao Dirty Grandpa sa De Nirom, film bezveze ali sam se toliko smejao De Niru :D da je vredelo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno