Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да су ТВ канали Прва, Б92, Хепи и Коперникус, донели једнострану одлуку о промени услова за емитовање свог ТВ програма према корисницима РАДИЈУС ВЕКТОРА.

Ова промена подразумева наплату ТВ програма које емитују наведени ТВ канали, што би за директну последицу имало велико повећање цене КДС одржавања.

РАДИЈУС ВЕКТОР чини максималне напоре да са овим ТВ каналима постигне договор који ће бити прихватљив за све стране и који ће омогућити присуство наведених ТВ канала у понуди.

Уколико такав договор не буде постигнут, бићемо приморани да од 25. 12. 2016. године престанемо са реемитовањем ових ТВ канала.



Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Kako unapredjuju uslugu, svaka im cast :d


Povecanje cene odrzavanja, zamisli molim te :S: ...napravite pay paket (prva.b92.happy) i stavite neku cenu, ko hoce da gleda, neka plati, isto kao i HBO recimo
 
Poslednja izmena:
Haa haaaa :)

Ajde da vidimo koliko su stanovnici glupi ako i na ovo nasednu!
 
Ozbiljno pitam, zasto doticni (kartel, udruzenje, grupa tv kanala) traze da se njihov program naplacuje kad se emituje u kablovskoj tv.
Ti kanali su u etru besplatni, tri od njih su "nacionalni" kanali i po kom osnovu traze da se njihovo emitovanje u kablovskom sistemu naplacuje?
Da li imaju pravo na to?

Koga bi od ovih "nadzornih" organa trebalo pitati za to?

ODLIČAN predlog da se od tih kanala napravi poseban paket pa ko hoce da ih gleda neka plati.
Jos boljie bi bilo da se mogu svaki od njih ponaosob platiti ili NE PLATITI.

Ja bi bio cak spreman, za neke od ovih sto se emituju nekodirani i u analognom delu otvoreni, doplatiti da ih iskljuce, ne zelim da se zamaram dok listam kanale po tv a kamo li da ih vidim ili gledam...
 
Poslednja izmena:
Svi kabl operateri bi morali biti slozni po ovom pitanju i jednako postupiti jer ovo kako je sada je ucena za sve i dovodjenje pred svrsen cin.

Najbolje za sve je da svi kabl operateri naprave dodatni pay paket sa navedenim kanalima i onda ce se realno na trzistu videti koliko vrede.

Tako ce stvari najbrze doci na svoje mesto.

Kapiram ja ekipu koja trazi naplatu, oni jednostavno nemaju sta da izgube jer i ni sad ne dobijaju nista a ako im ovo prodje dobice mnogo.

Mene najvise zanima ko je vlasnik kopernikusa i ko je od ljudi iz vlasti iz nisa? :)
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako ne gube? Gube audience za marketing i reklame! :)
 
Nespretno sam se izrazio :)

Mislio sam na to da ako im ovo i ne uspe oni ce se opet vratiti na staro, tj radice bez naplate


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nespretno sam se izrazio :)

Mislio sam na to da ako im ovo i ne uspe oni ce se opet vratiti na staro, tj radice bez naplate


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Vrhunski obrt bi bio kad bi im operateri posle trazili kintu da ih ponovo uvrste u svoju programsku semu :D
 
Ja ne vidim b92 ,vidim samo neki play na toj frekvenci ?
 
Ne odgovarate mi da li imaju pravo traziti naplatu besplatnih tv kanala, kako "vlasnici i predstavnici" kanala tako i kablovski operateri?
Ima li ikakvog osnova traziti naplatu gledanja nacionalnih kanala kad su u etru besplatni?
Da bi smo ih gledali na kablu mi vec placamo "odrzavanje".
Sve mi je ovo lov u mitnom pa app...

Radi B92.
 
Pise lepo za pismene da nece raditi od 25.12 ako ne postignu dogovor.

I ne trazi se naplata tih kanala vec emitovanje kroz kablovsku mrezu.
Nisu nista novo oni tu izmislili.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Jel još nekom net u prekidu trenutno?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Radi sad i kod mene.

A za ove kanale, nadam se da ce ih ukinuti.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja navijam da idu kao poseban pay paket i da tako bude kod svih.
Tako ce videti gde im je mesto :D

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pise lepo za pismene da nece raditi od 25.12 ako ne postignu dogovor.

I ne trazi se naplata tih kanala vec emitovanje kroz kablovsku mrezu.
Nisu nista novo oni tu izmislili.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Mi nepismeni bi opet pitali a sta je to drugo nego iznalazenje nacina da se naplati koperkikus koji "ima pravo" nekakvo da zastupa ta 4 tv programa?
Nemam ja nikakve zelje da od mene neko nesto dodatno naplati.
Mene samo zanima ima li koernikus (koja god je to njegova firma) i ta 3 nacionalna kanala da traze da se naplacujue njihovo reemitovanje na kablovskoj distribuciji (bilo kojoj)?
 
Zasto ne bi vlasnik kanala, koji je freeview, imao pravo da trazi naplatu toga?
Sem ako u licencu za emitovanje ne stoji da ne smeju da naplate, nema sta da ih zaustavi. To je prosta ekonomija.

Umro je Kastro, gotovo je, sada pocinje 90% reklame, 10% enterntainment, 0% prave vesti :D
Salu po stranu, ali jedino licenca za emitovanje ih moze spreciti da imaju pravo naplate od kablovskih operatera. Na njima (operaterima) je da prihvate cenu, ili ih otkace (sto ce nadam se uraditi!), a korisnici mogu preko antene te kanale gledati.

Pa ce onda ljudi i shvatiti mozda im ti kanali uopste ne trebaju, a mozda im ni kablovska uopste ne treba. << ovo je ono o cemu razmisljaju operateri.
 
Kod mene u Jajincima se vec nekoliko dana desava isti problem, u neko identicno vreme ...ovako uvece oko 8-9 sati, desavaju me se gubici paketa...
Neko vreme je bilo bez problema, ali ne bi oni bili oni da se ne desavaju neke zajebancije ...
 
A cime si zastrasen?

Realno RV je napisao totalno iskreno obavestenje ne uvijajuci to u sareni papir kad i sami znamo sta je u pozadini.
 
Kad mi neko nepozvan gura ruku u dzep ja se ne smeskam, vec kezim zube da za grkljan 'vatam... mozda otuda vecina nas previdja smajlice, slikice i ostale zezalice i "nervozno" gleda sta pise bez igrarija...

Pogledajte prilog 216040
 
Poslednja izmena:
Prekid neta u Borci vec ok sat vremena, jos neko?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pročitaš vesti :) Radovi su bili najavljeni za 01-07.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da li je na RVu radio net 80% novembra?:)
 
Nazad
Vrh Dno