Šta je novo?

2 Factor Authentication

va_milos

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2005
Poruke
1,922
Poena
349
Eto i ja se nadjoh u ovom problemu sa 2-FA. Spucao se telefon i morao je pasti hard reset i tu nastaje rokenrol sa 2 FA i btc-e. Instalirao ponovo 2 -fa, ali ne uspevam da povezem sa btc-e. Koliko vidim mora da se pise tiket, pa mozda skinu zastitu, a mozda i ne. Ima li ko iskustva ili neki savet sta dalje?

Ostao sam ulogovan na btc-e, a naravno da sam sve zivo stiklirao, pa sada treba code i za skidanje 2-FA.
 
Poslednja izmena:
ako nisi istampao onaj QR kod za 2step samo da ih kontaktiras, skinuce ti verifikaciju ali ce ti blokirati nalog zbog bezbednosti, posle nekoliko dana bices odblokiran
 
ako nisi istampao onaj QR kod za 2step samo da ih kontaktiras, skinuce ti verifikaciju ali ce ti blokirati nalog zbog bezbednosti, posle nekoliko dana bices odblokiran

Naravno da nisam. Kodove imam samo od google. Pisao sam tiket sa sve ip adresama, tansakcijama i svime sto traze. Sada ostaje samo da sacekam.
 
Odgovorili su mi. Traze mi sledece : screenshots to the exchange transactions deposits. Wallets screens from which you sent the coin.
Koliko sam razumeo, oni traze sreenshot novcanika sa kojima sam imao transakcije, tj adrese na koje sam ja primao koine.
 
i sta je tu problem?
od sada pamet u glavu i backup
 
Vratio sam nalog i vec mogu da nastavim sa trgovinom. Naravno, trazili su mi dokaze trgovine i adrese novcanika sa kojima sam trgovao, koji su mi slali i na koje sam Ja slao novcice. Nema potrebe da se ceka 10 dana.
 
Nazad
Vrh Dno