Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel to ovaj

9zo1TVK.png


Kad udjem u njegov profil http://www.kupujemprodajem.com/898825-1-stevan-svi-oglasi.htm ne mogu da pogledam ocene kupujemprodajem me vraca na pocetnu stranu.
 
To ie taj macan.
 
Neko je pomenuo servis.
Ako se placa pausalni porez, onda jelte servis nije u sistemu pdv-a.
Da li onda mora da se pravi ulaz-izlaz robe ?
Jel dozvoljena ugradnja polovnih komponenata klijentima ?

Il svi servisi rade na crno taj deo ?
A ulaz-izlaz prikazuju samo za nove komponente ?
 
zeljko, niko ovde nije jahac pravde...pravda i postenje nisu termini za izrugivanje
samim tim sto za tebe izgleda jesu, govori o tvojoj etici u trgovini

za mnogo vece i ociglednije prevare koje su se desile drugim clanovima si tvrdio da mozda nisu i branio preprodavce prevarante, a sada kada se tebi desilo ocekujes dejstvo pravde
 
moja iskustva sa kp od 10 kupovina 6 su bile prevare ili delimicne prevare,znam tu jednog prodaje onaj otpad od elektronike sto se uvozi sa zapada,budzi mu tu jedan lik stapom i kanapom pojacala zvucnike i ostali krs a tip nema nijednu negativnu ocenu,ocene na kp nisu bas merilo dali je neko prevara ili ne
Ovo me interesuje. Ako ne zelis javno moze i na PP o kom prodavcu hifi se radi. Hvala
 
Bolje bi bilo javno, jer ukazivanje na prevaranta je ipak stvar od zajedničkog značaja.
 
Sta si ocekivao za te pare?
 
Član od 12.05.2015 sa nabudženih 20-ak ocena...sumnjiv iz aviona.
 
Sta si ocekivao za te pare?

klinac nisi, pa ako ne troluješ, da ti odgovorim :

sa dostavom je u pitanju isti iznos para koji bi dao za ganz neu 1333mhz dimm od 4gb,
e, zvrčka je što g41 čipset prima samo low density memorije, koje je nove nemoguće kupiti (osim na aliexpressu).

dakle, cena nije ukazivala na prevaru, kao i činjenica da je član imao preko dvadeset pluseva i nijedan minus.

ali što se ja uopšte pravdam čoveku koji je na nivou da ga zabavljaju tuđi problemi .
nadam se da sam ti ulepšao dan . :)
 
zeljko, niko ovde nije jahac pravde...pravda i postenje nisu termini za izrugivanje
samim tim sto za tebe izgleda jesu, govori o tvojoj etici u trgovini

za mnogo vece i ociglednije prevare koje su se desile drugim clanovima si tvrdio da mozda nisu i branio preprodavce prevarante, a sada kada se tebi desilo ocekujes dejstvo pravde

Ne branim ja prevarante i nikad necu, samo se ne slazem sa nekima od vas koji ste jurili vesce po limundo temi.... po vama je 30% aukcija prevara i dizanje cena, sto je u jednu ruke tuzno a ne smesno kao i to da sto si sam rekao da nikad ne bi kupovao od preprodavaca, pa ti isti preprodavci sa KP ili Limunda sa 1000 ocena te NIKAD ne bi zeznuli vec pilicari i vucibatine sa 10-20 ocena kojih ima na tone....

Uglavnom je izgovor meni je radilo, ili muz je koristio sve super, itd

Eto da sam nasao taj tip memorije kod nekog sa 500 ocena sigurno me ne bi zeznuli, ovako sam naleteo na prevaranta kao i Lepi Kokan jer nisam imao izbora

PS: mi smo kupovali module od 4GB koji su bili po realnoj ceni od 1800din, novi su 2199din, i naravno da sam prvo kupio pre dve nedelje nov modul dok nisam video i saznao da ne rade isti na G41 ploci... nisam lud da kupujem polovnu ram za 300-400din
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Problem su ovi sto bilduju nalog godinu dana... imaju realne ocene a onda tropa :)

Kako kupci evoluiraju tako i prevaranti... takodje nije retko pravilo da prevaranti otkupe od nekog nalog kome vise ne treba za 1000-2000din, uzmu od komsije, rodjaka, itd
 
Ne branim ja prevarante i nikad necu, samo se ne slazem sa nekima od vas koji ste jurili vesce po limundo temi.... po vama je 30% aukcija prevara i dizanje cena, sto je u jednu ruke tuzno a ne smesno kao i to da sto si sam rekao da nikad ne bi kupovao od preprodavaca, pa ti isti preprodavci sa KP ili Limunda sa 1000 ocena te NIKAD ne bi zeznuli vec pilicari i vucibatine sa 10-20 ocena kojih ima na tone....

Uglavnom je izgovor meni je radilo, ili muz je koristio sve super, itd

Eto da sam nasao taj tip memorije kod nekog sa 500 ocena sigurno me ne bi zeznuli, ovako sam naleteo na prevaranta kao i Lepi Kokan jer nisam imao izbora

PS: mi smo kupovali module od 4GB koji su bili po realnoj ceni od 1800din, novi su 2199din, i naravno da sam prvo kupio pre dve nedelje nov modul dok nisam video i saznao da ne rade isti na G41 ploci... nisam lud da kupujem polovnu ram za 300-400din

to sa ocenama je totalna glupost....da sam ja imao taj tip memorije kad sam imao 0 ocena, ne bih te zeznuo kao sto nisam zeznuo ni coveka kada sam mu prodao elektricnu gitaru kada sam imao 0 ocena, ni kao sto nisam nikoga do sad zeznuo, jer ja ne prodajem da zaradm 10,20,30 posto. ja prodajem nesto sto mi ne treba, bilo da je moje ili da mi je uletelo iznenada

sto se tice aukcija, ne da je 30 posto dizanje cena, nego cak i svaka druga aukcija...pa nismo slepi pobogu
ocene su retko kad pravi dokaz


@bombas da dodam samo za ovaj ssd na post iznad
nikad u zivotu nemojte kupovati ovaj ssd...imam ga i to je ubedljivo najgori komad hardvera koji sam ikada imao
ssd kome je max read/write 179/89
 
Poslednja izmena:
Opa, gospodin Željko prevaren, znaš kako ruka pravde na svu klevetu koju si uputio na moj račun je morala da dođe kroz neku vrstu naplate, pa eto kako se vraća kada drugog lažno optužuješ i prozivaš (UDBA, CIA, BIA, knjiški moljac agencije, pruži dokaze zašto ste podigli cenu SBB kablovske, kažite u kojoj agenciji radite) i slično što si onako lepo domaćinski izrekao na moj račun na jednoj drugoj temi... e pa kad si tako poletan, kroz život se laž itekako vrati... Pravda je spora ali dostižna...
 
Poslednja izmena:
Opa, gospodin Željko prevaren, znaš kako ruka pravde na svu klevetu koju si uputio na moj račun je morala da dođe kroz neku vrstu naplate, pa eto kako se vraća kada drugog lažno optužuješ i prozivaš (UDBA, CIA, BIA, knjiški moljac agencije, pruži dokaze zašto ste podigli cenu SBB kablovske, kažite u kojoj agenciji radite) i slično što si onako lepo domaćinski izrekao na moj račun na jednoj drugoj temi... e pa kad si tako poletan, kroz život se laž itekako vrati... Pravda je spora ali dostižna...

Karma je čudo :)
 
Neko je pomenuo servis.
Ako se placa pausalni porez, onda jelte servis nije u sistemu pdv-a.
Da li onda mora da se pravi ulaz-izlaz robe ?
Jel dozvoljena ugradnja polovnih komponenata klijentima ?

Il svi servisi rade na crno taj deo ?
A ulaz-izlaz prikazuju samo za nove komponente ?

Jel ima neko odgovor na ovo pitanje ?
 
klinac nisi, pa ako ne troluješ, da ti odgovorim :

sa dostavom je u pitanju isti iznos para koji bi dao za ganz neu 1333mhz dimm od 4gb,
e, zvrčka je što g41 čipset prima samo low density memorije, koje je nove nemoguće kupiti (osim na aliexpressu).

dakle, cena nije ukazivala na prevaru, kao i činjenica da je član imao preko dvadeset pluseva i nijedan minus.

ali što se ja uopšte pravdam čoveku koji je na nivou da ga zabavljaju tuđi problemi .
nadam se da sam ti ulepšao dan . :)
Ma videh na predhodnoj strani da se za ovakav komentar dobija od +3, pa eto...:D
 
Opa, gospodin Željko prevaren, znaš kako ruka pravde na svu klevetu koju si uputio na moj račun je morala da dođe kroz neku vrstu naplate, pa eto kako se vraća kada drugog lažno optužuješ i prozivaš (UDBA, CIA, BIA, knjiški moljac agencije, pruži dokaze zašto ste podigli cenu SBB kablovske, kažite u kojoj agenciji radite) i slično što si onako lepo domaćinski izrekao na moj račun na jednoj drugoj temi... e pa kad si tako poletan, kroz život se laž itekako vrati... Pravda je spora ali dostižna...

hahaha kakav si ti lik, ja mislio neko ozbiljniji od mene kad ono :)
i ne nisam ja tebe ubrajao u ove gore kreature, ti se sam poistovetio, zasto nemam pojma ... ja sam te samo pita da li radis za ratel posto ih non stop branis, a i neko sa elitesec foruma me je asocirao ne tebe iz ratela ili bliskog tela nemam pojma zasto, mislim da imate slicne nick-ve

Jel ima neko odgovor na ovo pitanje ?

Pa mislis da je ista u ovoj tvorevini precizno definisano, znam da sam pitao knjigovodju, kao problem je taj sto ti ova drzava "neveruje" ako kupujes od fizickog lica jer mozes da muljas sa ugovorom o kupoprodaji i cenama istih... pa generalno moze ali mogu da te ospore ako dodju one gore "kreature", vec sam rekao sistem je ovde da se stite mafijasi to je kraj price za nas, jedna albanija je donela uredbu da mala preduzeca ne placaju porez pa vi vidite zasto smo po forbsu 2015 zajedno sa afrikom, ja cekam dan da nas i oni obidju!
 
Poslednja izmena:
@ probotzor
Nešto ti tu ne valja neko nameštanje, 3 i nešto godina mator v300 od 120GB i to na AMD platformi sa MS drajverima:
v300.JPG
Nije neka raketla ali se drži:
 
ti si dobio onu prvu seriju sa boljim nandovima
vrlo malo komada te serije je bilo u prodaji, posle je sve bilo djubre iz nove serije sa losim nandovima, koje jedva radi nesto brze od obicnog hdd :/
 
@Ilion - Jedino ako je RATEL kanadska kompanija, onda mogu i da verujem da radim za RATEL :D :D :D možda se to kod njega tako zove, kada radiš za neku inostranu firmu (freelance poslovi), pa spada pod RATEL ko će ga znati :)

Inače šta reći na njegov odgovor "Nisam siguran", Čuo sam", "Mislim", Možda", "Nemam pojma" i slično dovoljno govori u koju svrhu i šta sadrže njegovi odgovori, bez argumenata i lažne klevete, plus na to dodati senilnost jer očigledno se izgubi u svom paralelnom svetu pa dođe do takve reakcije, ko će to znati, ljudi su čudni...

Pozdrav za sve i srećno u prepisci sa korisnikom foruma Željko (Ignore Opcija)....
 
@bSecurity

Ma ja sam ga samo ispravio jer je napisao, citiram:"... ja sam te samo pita da li ne radis za ratel posto ih non stop branis".

Od mene veliki plus za zeljka u ovom slučaju jer je ispravio svoj post posle ukazane greške i nije se pozivao na svoje pravo da bude loše obrazovan. :)

Šalu na stranu, svi smo skočili na njega sada iako ništa nije loše uradio već samo preneo svoje iskustvo.

Znam za njegovo prethodno pisanje. Imam isto mišljenje o tome kao i vi, ali ipak svojim ponašanjem treba da damo primer kako se treba ponašati a ne da ukazujemo na nečije greške u prošlosti i da se sladimo zato što je sada i on prevaren od strane onih koje je do juče branio.
 
daleko od toga da se sladimo
bar se ja ne sladim
samo mi je interesantan slucaj koji se desio
 
kazem vam, vi imate stariju verziju sa boljim nandovma koja se vrlo kratko prodavala
pun je internet zalbi na v300 i njegove male brzine
ovaj moj je cak izgubio 1% od healtha u prvih 10 dana
 
kazem vam, vi imate stariju verziju sa boljim nandovma koja se vrlo kratko prodavala
pun je internet zalbi na v300 i njegove male brzine
ovaj moj je cak izgubio 1% od healtha u prvih 10 dana
Pa i onaj na K&P je stariji, ista verzija FW, 505
 
ma dzabe i verzija fw ako su losi nandovi...ne moze nikakav softver da otkloni fizicku manu
osim ako ovo nije model od pre 3 godine, a verujem da nije
 
kazem vam, vi imate stariju verziju sa boljim nandovma koja se vrlo kratko prodavala
pun je internet zalbi na v300 i njegove male brzine
ovaj moj je cak izgubio 1% od healtha u prvih 10 dana

Mislis li na s300 ili blast? U potpisu imas blast.
Inace,ako je u Sentinelu pokazao 1% gubitak healtha-to nista ne znaci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno