Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojte nikako instalirati ovu 5.2.10 sa apk mirrora, skrol i sama aplikacija se raspadaju.
 
Nesto se istripovalo, sada sam reinstalirao i nije toliko lose koliko je bilo. Mada je skrol i dalje katastrofalan u poredjenju sa drugim aplikacijama
 
Neverovatno koliki cache moze da napravi ova apk.. 1gb kao iz sale.
 
Imam mali problem sa ovom app za IOS, ne mogu da nasmestim da mi youtube linkove otvara u youtube aplikaciji. Odem u podesavanja prebacim, izadjem i kada opet udjem u podesavanja opet stoji da otvara u taparalk-u a ne preko yt aplikacije. Probao clear cash, uninstal i uvek isto. U pitanju je poslednja verzija tt sa app stora ip5s i ios 9.1 bez jb.
 
Ima li jos neko problem, odjednom nece da se loguje ni na jedan sajt. MOra da TT serveri divljaju.
 
Danas sam na nov telefon instalirao 5.2.7 i ne kontam kako da nađem forume. Po pokretanju mi nudi "Add site" i "Pick tags" ali mi pod njima ništa ne nalazi kad kucam "benchmark" ili "svet kompjutera" a to je prije radilo. Kako da ubacim ovaj i druge forume?
 
Jel postoji mogućnost da se instaliraj u dve verzije TT i da obe rade?
Imam 4.5.0 i probao bih neku noviju zbog nekih bagova.

I koju mi preporučujete?
 
samo ako tu staru potpišeš drugim imenom.
pa i tada nije sigurno da će raditi.
 
Dam nekome 'palac gore (+1)' refreshujem, nidje ga vise. Koliko sam primjetio sam kod loznice ostaje :D
 
5.3.1 - top članovi i online status :)
Google Smart Lock takođe...


screenshot2015-11-03-16-.png
 
Poslednja izmena:
Sta cu ja u top members.. :/ Taj tt se polako pretvara u fb.. Sramno
 
Poslednja izmena:
Glavni si Tapatalk baja :D
Gleda valjda broj komentara korisnika...
 
Ma otkad je postao free, sta drugo ocekivati. Dok se placao bilo je iole normalno sve.
 
Au sta uradise sa novom verzijom, katastrofa, ovo mi izbacuje svaki put

37879369e20bc41f368dabdc7c6054f2.jpg
 
Znaci sada je people tab skroz desno.. Koja nebuloza od programa..
 
Haha stvarno sam sretan sto nikad nisam otisao dalje od 4.8.3 verzije!
 
Ma nije loše - sve radi dobro :)
Ima nekih nepotrebnih funkcija, ali ne smetaju...
 
Upravo. Mogu da se eventualno požalim na pojedina vizuelna rešenja, ja bih to možda malo drugačije ali sama app radi bez problema, ne vidim mesto za prigovore po tom pitanju.
 
screenshot2015-11-04-15-.png


Npr ovo kao i duple poruke (za sve forume, a ima ih i za svaki pojedinačno) :)
 
Poslednja izmena:
Kako misliš duple poruke? Ovaj TT chat bi trebao da je odvojen od foruma tj da ide preko njihovih servera?
 
To da nego poruke za npr benchmark forum i kada ih obrišeš i dalje stoje u Tapatalk delu za sve poruke...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno