Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Demo uplaćen 9-tog, istekao 19-tog, posle nije uplaćivan ponovo demo na tim nalozima... Kako god to se već otplatilo, ostaje mi da sačekam 12 dana....
 
Meni upravo na Cryptsy za 5 minuta legle kucke sa 12 naloga...
dok sam vadio sa 5.-6. vec su sa 1.-2. naloga stigle... nema ni 5 minuta
 
Svaka vam ljudi čast na hrabrosti, čitam kako kupujete pakete, a ja bih se sa ovima usudio da rizikujem max do 5 eura (i da se pozdravim sa njima). Ovo je toliko prokleto očigledno svakim svojim detaljem, da stvarno treba imati ozbiljnu kockarsku crtu za upuštati se u plaćanje igranke. Sve ovo što nam daju je nerealno veliki novac za trenutnu globalnu mining situaciju (što smrdi u startu), a on za njih očito predstavlja sračunati gubitak, zapravo cenu privlačenja novih igrača. Kada se gubitak neplanirano poveća, izmisli se 30% fee i još ćete videti šta sve predstoji. Zašto ograničenje po ip adresama? Pa naravno, da bi bilo što više učesnika u ovoj šaradi. Što se više njih uključuje, više će ih se odlučiti da im da pare. Da "prodaju hash snagu" ne bi ograničavanjem kopanja po adresi eliminisali pojedince sa velikim rudnicima, već bi koristili njihov potencijal. Ali ko je lud da nekome sa velikim rudnikom isplaćuje hiljade eura, a ovaj se, recimo, odlučio na free naloge? Međutim, svi ste primetili, kako počnete da uplaćujete pare, tako vam labave i pravila za ip adrese, zar ne? Što više para date (skuplji paket), to labavija pravila. Može sve, samo dajte pare. 😉 Ne zaboravite da su gazda Jezda i koleginica mesecima vrlo uredno isplaćivali one nerealno visoke kamate, dok nije osvanuo dan psovki i suza. Kapiram da nema svako više ip adresa i da je prinuđen da kupuje demoe, startere, itd, ako želi da ostane u igri. Samo kada dođe kraj, bilo bi šmekerski rane lizati u tišini, jer suviše je sve očigledno da bi neko posle vrištao: "nisam znao, prevarila me banda estonska"!
 
Svaka vam ljudi čast na hrabrosti, čitam kako kupujete pakete, a ja bih se sa ovima usudio da rizikujem max do 5 eura (i da se pozdravim sa njima). Ovo je toliko prokleto očigledno svakim svojim detaljem, da stvarno treba imati ozbiljnu kockarsku crtu za upuštati se u plaćanje igranke. Sve ovo što nam daju je nerealno veliki novac za trenutnu globalnu mining situaciju (što smrdi u startu), a on za njih očito predstavlja sračunati gubitak, zapravo cenu privlačenja novih igrača. Kada se gubitak neplanirano poveća, izmisli se 30% fee i još ćete videti šta sve predstoji. Zašto ograničenje po ip adresama? Pa naravno, da bi bilo što više učesnika u ovoj šaradi. Što se više njih uključuje, više će ih se odlučiti da im da pare. Da "prodaju hash snagu" ne bi ograničavanjem kopanja po adresi eliminisali pojedince sa velikim rudnicima, već bi koristili njihov potencijal. Ali ko je lud da nekome sa velikim rudnikom isplaćuje hiljade eura, a ovaj se, recimo, odlučio na free naloge? Međutim, svi ste primetili, kako počnete da uplaćujete pare, tako vam labave i pravila za ip adrese, zar ne? Što više para date (skuplji paket), to labavija pravila. Može sve, samo dajte pare. 😉 Ne zaboravite da su gazda Jezda i koleginica mesecima vrlo uredno isplaćivali one nerealno visoke kamate, dok nije osvanuo dan psovki i suza. Kapiram da nema svako više ip adresa i da je prinuđen da kupuje demoe, startere, itd, ako želi da ostane u igri. Samo kada dođe kraj, bilo bi šmekerski rane lizati u tišini, jer suviše je sve očigledno da bi neko posle vrištao: "nisam znao, prevarila me banda estonska"!
ko je najhalapliviji taj ce najgore i da prodje...sto se mene tice nikako nemogu da budem u minusu jer sve sto sam ulozio od starta ove price ulozio sam isljucivo ono sto sam i zaradio kod njih...trenutno samo 4 demo naloga uzeta pre dva dana i to nalozi koji su na free dogurali do 10e skoro ... cim sam kupio demo sutradan sam isplatio 42e sa njih nebi kupovao demo ni na njima da nisam popio banovanu adresu zbog bagovanja telekom neta...imam jos 4 naloga koja su presla 10 i ne planiram demo na njima dok nedaj boze ne popiju ban...oni su vec preziveli jednu promenu ip-a i cepaju dalje ...nema mesta psovkama i zaljenju jer kad odu to je to...pomiri se sa trenutnim gubitkom tj onim sto je ostalo neisplaceno/neotplacenoi i nastavi dalje...
 
Poslednja izmena:
Ne znam ni sam... pitao sam MOD-a ali nisam dobio odgovor.
Ako je problem bio u sebicnom ponasanju i iskoriscavanju IP adresa, kapiram da ce bez teme porasti broj upropascenih adresa.

Zahvaljujuci toj temi svi smo uspeli da uzmemo neke novce 🙂



imas news na sajtu i pise ti da ce vikendom mozda stavljati proviziju u rasponu od 20-30%

Potpuno mi je konfuzan sajt, uopste nisam uspeo da iskopam taj info. Hvala
 
Poslednja izmena:
Jel povlačio neko jutros DOGE sa kojna? Meni ni nakon 50 minuta još ništa ne leže u wallet (PC) a inače legne nakon par sekundi, eventualno 1-2 minuta (na kojnu cifra za povlačenje stoji u "Withdrawals in process")...
 
Ja povukao bez problema na Poloniju ...
 
Jel povlačio neko jutros DOGE sa kojna? Meni ni nakon 50 minuta još ništa ne leže u wallet (PC) a inače legne nakon par sekundi, eventualno 1-2 minuta (na kojnu cifra za povlačenje stoji u "Withdrawals in process")...

ni meni jos uvek ne lezu, sto je najgore a sto ja nisam obratio paznju da mi je prilikom podizanja kad sam ukucau cifru u e nije pisala kolicina dogea koja ce biti isplacenja ...

ovo postaje naporno, niti pool radi kako treba , bar kod mene jos uvek zabada, sad jos i ovo sa isplatom .... 🙁
 
Poslednja izmena:
Povukao jutros sa desetak naloga, nista jos nije stiglo. Nadam se da je samo navala zbog ukidanja provizije, mada postaju sve sumnjiviji.
 
Pokušao sam sinoć da povučem preko cryptopay servisa, takođe bezuspešno "Withdrawals in process".
 
mani je napokon legla uplata na Bittrex nakon ~90min...
 
Super sto ste otkljucali temu i meni kasni jutros poslao... pao btc pa jutros puno doga dodje za 1€ :d
Nekada se za 1€ dobivalo manje od 5k doga jutros preko 7k doga, tacno treba cuvat evrice pa u pogodnom momentu prebacat.

Evo taman legle doge jos kojne radi nisu nas iznevjerili 😛
 
Poslednja izmena:
dobro je da ima nasih koji jos muzu ovo 🙂

nego mislim da broj unetih adres ba sajtu nije ni priblizan iskoriscenim, posebno oni koji koriste mikrotike


jel pravio neko skoro free naloge, jos vazi 4 na jedan ip?
 
Kakve su vam statistike zadnjih dva-tri dana?
Meni su Asus kartice koje su bez referala, dve kartice na 4 naloga, davale oko 1.33 do 1.35 dnevno dva tri dana ne mogu da dobace ni po 0.9e!?
Pool mnogo vise ne radi nego sto radi?
 
Kakve su vam statistike zadnjih dva-tri dana?
Meni su Asus kartice koje su bez referala, dve kartice na 4 naloga, davale oko 1.33 do 1.35 dnevno dva tri dana ne mogu da dobace ni po 0.9e!?
Pool mnogo vise ne radi nego sto radi?

kod mene isto, ja se nosim mislju da oni ovo sa zabadanjam namerno rade da bi ustedeli novac koji placaju za mining...
 
Ista situacija sve trokira al bolje i tako nego da ne radi 😉
 
jel pravio neko skoro free naloge, jos vazi 4 na jedan ip?


Radi i dalje varijanta 4 free naloga na 1 IP adresi. Zeznuh se jutros, obratite paznju da ne povlacite novac sa druge IP adrese. Popio sam ban jer sam pokusao da povucem novac sa IP adrese na poslu. Dakle sinoc sam proveravao stanje bilo oko 9 eur po nalogu, racunam taman cu ujutru da podignem pare kad bude blizu 10e po nalogu, kad ono medjutim, ostadoh kratak za nesto manje od 40e. Tacno su naveli u komentaru da je razlog za ban sto sam sa 2 adrese pristupao, kucna adresa i adresa na poslu. Mozda sam sa ove adrese na poslu ranije povlacio pare sa nekog naloga pa im je ostalo negde u bazi.
 
Ne znam da li je iko citao news na njihovom sajtu, ali kazu da ce uskoro zabraniti dizanje novca preko doga. Pokusavaju da nas nateraju da koristimo cryptopay. Preko cryptopay su ukinuli sve provizije.
 
Radi i dalje varijanta 4 free naloga na 1 IP adresi. Zeznuh se jutros, obratite paznju da ne povlacite novac sa druge IP adrese. Popio sam ban jer sam pokusao da povucem novac sa IP adrese na poslu. Dakle sinoc sam proveravao stanje bilo oko 9 eur po nalogu, racunam taman cu ujutru da podignem pare kad bude blizu 10e po nalogu, kad ono medjutim, ostadoh kratak za nesto manje od 40e. Tacno su naveli u komentaru da je razlog za ban sto sam sa 2 adrese pristupao, kucna adresa i adresa na poslu. Mozda sam sa ove adrese na poslu ranije povlacio pare sa nekog naloga pa im je ostalo negde u bazi.

Ja mislim da si ti pokupio banovan ip uglavnom meni radi povlacenje logovanje sa razliciti i isti ip adresa bez problema... idalje 4 free naloga 1 ip radi samo sto startum puca vise nego sto radi i zarada varira ali bar 40% manje.
 
Radi i dalje varijanta 4 free naloga na 1 IP adresi. Zeznuh se jutros, obratite paznju da ne povlacite novac sa druge IP adrese. Popio sam ban jer sam pokusao da povucem novac sa IP adrese na poslu. Dakle sinoc sam proveravao stanje bilo oko 9 eur po nalogu, racunam taman cu ujutru da podignem pare kad bude blizu 10e po nalogu, kad ono medjutim, ostadoh kratak za nesto manje od 40e. Tacno su naveli u komentaru da je razlog za ban sto sam sa 2 adrese pristupao, kucna adresa i adresa na poslu. Mozda sam sa ove adrese na poslu ranije povlacio pare sa nekog naloga pa im je ostalo negde u bazi.
Nemam tih problema , skidam sa koje god stignem adrese 😉
 
Ja sam pre neki dan isto popio ban, medjutim zanimljivo mi je bilo sto je naveo dve banovane IP adrese i doge adresu?! Uglavnom ja sam skontao da su banovane samo te 2 adrese, ulogovao se na preostala dva naloga i pokupio pare. E sad kako je to moguce, bog sami zna
 
meni je isto pre bilo kada mi se promeni ip adresa i pristupim/kopam odma ban i navedu se samo te dve adrese kao razlog, da sam pokupio neku banovanu verovatno bi pisala jos neka adrsa
 
Nemam tih problema , skidam sa koje god stignem adrese 😉

Ni ja nisam imao problem, ali sad izgleda i to proveravaju. Sinoc sam se logovao sa IP adrese na kojoj mi rade grafike, sve bilo ok, za malo da podignem pare. Rekoh ujutru cu. I eto sta se desilo, kao razlog za ban mi tacno navedena adresa na poslu i adresa gde su mineri, tako da pamet u glavu. Sto bi rizikovali da izgubite novac ako ne morate, dakle podizite novac samo sa adrese na kojoj vam je aktivan nalog.
 
Ja imam teoriju da je ruter pobrljavio nesto, posto zadnjih par dana nisam imao stabilan net. Juce krenuo da pravim nove naloge, pustio sva cetiri i posle minut ban. Izgleda da sam pokupio banovanu adresu.

Danas uzimam jos jednu masinu i novi telekomov net, zivim u nadi da ce ovo jos da potraje 🙂
 
Ko popije ban sa samo jednom IP adresom neka reinstalira sistem, meni je pomoglo. Logujte je na sajt sa onoga kompa sa koga se kopa da biste povlacili novcice. I dalje savetujem, drzite istu IP adresu do bana ili dokle mislite da treba, do 10 evra povucite, posle kopajte, kad mislite da je dovoljno uplatite demo. Radi sigurnosti logujte se na naloge sto redje, dovoljan je samo jedan od 4 naloga. Ja ih pratim preko osnovnog naloga preko kojih ih registrujem. Ako utvrdim da je mala zarada u 23:30h, onda proveravam.
 
Sto se tice poola dokle god se miner koprca, kaci, raskaci, baci poneki share zarada ce biti skoro ista. Povremeno treba proveriti da se ne zaglupi i da duze vreme nista ne ispise. Tada ga treba ugasiti i biti uporan dok se ponovo ne nakaci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno